Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

KaliditusZaliditey Kobitka ta sama od długiego czasu... o! okulary kupiłem. Fakt maluje trochę wiecej niż wczesniej i inaczej, więcej eksperymentuje. Nie chwytam sie jakiś wydumanych(może poza małpką małpka jest super) tematów, ale sprawia mi to przyjemność szczególnie te poranne głupotki.

 

dzięki pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym się prztsrać to najwyżej do detali:

-nie widzialna lewa dłoń to zbytek czarodziejskości jak dla mnie;]

-tkanina spódnicy aż się prosi o jakiś wzór bo cała reszta jest raczej na bogato

-porozmazywałbym trochę krawędzie, przynajmniej miejscami i spróbował osadzić ją trochę pewniej w przestrzeni, bo na razie jest trochę taką naklejką

-kręgosłup jej się delikatnie, ale zaóważalnie łamie

-może bym jeszcze spróbował oddalić w przestrzeni fragment laskogrzmota za jej plecami

czyli raczej kosmetyka =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TIEM

 

Ja bym to uznal za sukces, a nie blad. Poza, ktora jest statyczna jest faktem, nie opawiada za duzo historii, jest jak zdanie oznajmujace. Wytracenie jej z rownowagi tworzy jakis tam suspens i napiecie, postac jest w ruchu, ma intencje.

 

Super robota, Kojocie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezy dzięki :)

TIEM refką była jakas modelka na wybiegu złapana w ruchu także moze sie troszke chwiać :)

WojtekFus dziękóweczka

resh no właśnie chciałem sobie uderzyć w takie azjatyckie klimaty także ciesze sie ze to widać.

 

coś nowego :)

 

newspaper.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaliditusZaliditey dzięki, ale sobie wymyśliłem że on będzie trochę siedział jak ta ze sprawy dla reportera :D

Urbanboogie dzięki!

motyl jeden z powodów dla których trzymam to w "kupie" czasem zaglądam wstecz i czytam co ludzi mi pisali przez co wykreślam sobie rzeczy "to do" :)

 

tymczasem coś nowego

 

ballon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam ale rycerz jest oświetlony z góry a nie rzuca cienia na ziemie, i jeszcze gdyby skakał z krawędzi to byłby trochę dalej ( bliżej smoka) teraz wygląda trochę jakby podskoczył do góry coś jak mario bros w gierce na pegasusa. Smoka nie ruszam nie znam się na ich anatomii ;) . Kolorki i światło bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaliditusZaliditey tego smoka chyba z 8 razy od początku malowałem także wyszło jak wyszło... mniejsze zło, nie czuje się silnie w tej materii.

grass total fail z mojej strony :P na początku rycerz był juz w locie ze skały dlatego nie rzucał cienia a potem go przesunąłem bo mi kompozycyjnie nie pasował ze smokiem.

COR dzięki :)!

wczorajsze yello malowanie długa poza 2,5h i szybkie szkice po 5 każdy(na blogu stepbystep długiej pozy)

yello_23_03_2013-pose.jpg

yello_23_03_2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ładnie. Podoba mi się atmosfera i kompozycja. Jeśli nie masz nic przeciwko małej krytyce, to zmienił bym kolor róż na herbie, lub kolor włosów dziewczyny na jakieś komplementarne, by jej głowa trochę wyskoczyła do przodu. Ale to takie moje czepialstwo. Dobra robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności