Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oto samo zapytała mnie Betty na blogu :)

W szkole robiłem trochę animacji 3d i ogólnie miałem sporo 3d które ciągnie mi sie do dzisiaj(praca).

Chciałbym się od tego odciąć i skupić się na ilustracji i conceptart'cie dlatego dłubie cały czas swoje rzeczy w domu. Jeden achievement został odblokowany, pracuje w branży. Tylko nie na tym stanowisku na którym bym chciał, to takie mniejsze zło. ;)

Niemniej jednak chętnie porobił bym przy jakiejś animacji od strony preprodukcji bo robienie tych ostatnich obrazków sprawia mi wiele frajdy.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grass slowiak dzięki!

RaVirr trochę poszalałem z tym rysunkiem i rodził się w bólach w pozycji pół leżącej miedzy jednym posiłkiem a odcinkami sons of anarchy :D

Soulinka12 nogi to moja bolączka od pierwszych stron tej teczki także walka trwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumax dzięki

lisu dziękóweczka mistrzu ! :)

Kalberos dzięki!

 

chaotyczny szkic powstał juz podczas świąt z recyklingu pani z czerwoną czapeczką. Powoli się dusiła na wolnym ogniu aż do dziś. Sporo zmieniania kombinowania aż w koncu w bólach skończyłem.

Eskimosiki

eskimo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca bardzo fajna i malarska, naprawde Ci sie udala!

Ale skoro jestesmy tu zeby sie rozwijac, to napisze jaki blad zauwazylem ktory odrazu rzucil mi sie w oczy.

Sposob w jaki namalowales relacje dloni/luku wyglada raczej tak jakby on na nim te dlon polozyl a nie faktycznie go dzierzyl. A strzala jest krzywa i wyglada jakby ja wyciagal z tego kota, ktory znajduje sie za nim.

 

Popraw te dwie pierdoly i wrzucaj do portfolio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soulinka12grass dzięki!

Piret dzięki. eskimosów nie będzie więcej, ale będzie jeszcze jeden zimowy widoczek niebawem. Potem muszę zmienić temat bo za dużo tych śniegów :P

ICE dzięki zobaczymy :)

WojtekFus dzięki ale po namalowaniu tej pracy czuje sie jak bym się cofnął niż poszedł do przodu ale mamy zimę i jest ciemno więc mam skłonności do użalania się nad sobą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grass dzięki! co do czasu malowania naprawdę jest mi trudno powiedzieć. Pierwszy szkic powstał 17 grudnia i w połowie drogi zorientowałem się że coś nie gra z perspektywą i całą cześć tronem i ludźmi na drugim planie namalowałem zupełnie od początku. "don't be afraid to kill your darling" jak mawiał ian mccaig. Z racji tego że miałem wszystko już przemyślane w poprzedni weekend przysiadłem i całość przemalowałem poszło znacznie szybciej :). Wydaje mi się ze udało by mi się to namalować na pełnym fokusie w 8 max 12h.

 

KaliditusZaliditey dziękóweczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buzia bardzo ladna, pomimo braku jakiejs wyraznej eskpresji, ma taki subtelny urok troche jak mona lisa.

Ale barki i szyja to juz niezla abstrakcja :]

 

Nie ma dobrze widocznych kluczowych sciegien/kosci.

 

O jak tutaj.

 

Fashion-Backstage-Study-of-a-Neck-1.jpg

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalberos Soulinka12 KaliditusZaliditey dzięki :)!

olaf właściwie to nie używalem przy nich overlaya raczej gradient mapy i inne patenty ;)

biglebowsky to bardziej nadaje sie na establishing shot do filmu niż malunek. Dzięki za odwiedziny i komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale kot wyszedł taki za bardzo cartoonowy w mojej ocenie. Popracowałbym jednak nad nim, nawet nie wiem czy nie zamieniłbym go na jakiegoś małego tygryska ;)/lwa czy inne kotopodobne zwierze.

k

Edytowane przez Koniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności