Skocz do zawartości

Wideotutorial: modelujemy Iphone'a po czym niszczymy go w Blenderze


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna wiadomość związana z Iphone'm, ale zupełnie inna od poprzedniej. Andrew Price z blenderguru.com nagrał naprawdę warty obejrzenia, godzinny wideotutorial dla programu Blender. Tutorial przedstawia proces tworzenia od postaw modelu Iphone'a oraz jego niszczenia (z wykorzystaniem systemu cząsteczek).

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1703

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

drakul - ja to nie wiem jak Ty patrzysz ze ich NIE widzisz ;) Dla poczatkujacych masz taki bannerek niebieski "New to Blender? Start here". Jak go klikniesz to masz siedem podstawowych tutoriali do wyboru. Na glownej stronie w menu masz TUTORIALS - wez no tam poklikaj sobie i przejrzyj. Jak wybierzesz dajmy na to TUTORIALS/MODELING to masz 121 stron z tutorialami... Na Blendercookie jest tak ze mozesz sobie obejrzec tutorial za friko ale mozesz tez go kupic (dostajesz wtedy pliki zrodlowe i chyba wyzsza rozdzialke). Poza tym jest cos takiego jak "citizenship" za $10 miesiecznie bodajze - wykupujac go masz dostep do ekskluzywnych tutoriali. Ponadto sa tez platne serie tutoriali. Mozna kupowac niektore tutoriale ale darmowych jest w cholere i troche - po prostu przejrzyj ta stronke dokladniej niz przez 2 sekundy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi, jak oglądam jakąś stronkę to trwa to zdecydowanie dłużej aniżeli 2 sek, po Twoich wskazówkach i tak jak wcześniej klikam i wyskakuje mi na ekranie materiału wideo napis : sorry, The creator of this video has not given you permission to embed it on this domain. This is a Vimeo Plus feature.

i to wyskakuje mi i przy wchodzeniu na te 7 podstawowych jak również wchodząc w zakładkę tutorials w menu głównym

Edytowane przez drakul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może coś zrobiłem;) nie wiem czemu tak u mnie jest, widocznie, jak to bywa, wina przeglądarki , systemu lub jakichś wtyczek. ale klikając na ten ekran z przykrą wiadomością, przenosi mnie bezpośrednio na stronkę vimeo. więc działa, tylko nie na stronce blendercookie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie mam problemu z przewijaniem na vimeo. oczywiście w zakresie ilości załadowanego materiału- szybkości łącza. pewnie chodzi Tobie o przewijanie nawet jak jeszcze nie załadował się cały materiał. no dobra rzecz jeśli plik wolno się ładuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drakul a jeżeli masz tutorial, który trwa 70 min dajmy na to a chcesz przewinąć do danego fragmentu, powiedzmy do połowy, to jest lekko upierdliwe bo i tak musisz czekać nawet przy dobrym łączu

 

krzysio: jasne, że tak... ale po co jak na YT nie muszę nic ściągać co zabiera czas, tylko przewijam :) ?!

Edytowane przez gientekwl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności