Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Moja ostatnia teczka zaginęła w mrokach dziejów tego forum, więc postanowiłem założyć kolejną. Jako że maznę coś od czasu do czasu, to postanowiłem powrzucać tutaj co nieco. Mam nadzieję na konstruktywną krytykę, rady itp (wiadomo o co chodzi) :)

 

Zacznę od trzech nowych...

 

Wolffighter_zps447468d9.jpg

Dagger_zps0d136ac1.jpgDragon_zpsce1630c0.jpg

 

 

I kilku starszych...

 

lord_by_dandzialf-d4b2usa_zps2e7b65bc.jpgorc_knight_by_dandzialf-d4mkh5l_zps822e05fe.jpgwolf_warrior_by_dandzialf-d3i0kic_zpsb1397a2c.jpgwolf_boy_by_dandzialf-d4af0of_zps7f4a7a43.jpgtroll_by_dandzialf-d74yw16_zps14f0e90e.jpg

Edytowane przez Dandzialf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Elementy takie jak włosy(rys. ost), czy draperia rysujesz w zbyt regularny spodsób. Moim zdaniem, fałdy materiałów powinny być bardziej zróżnicowane.

Elementy rysunku gdzie występuje zbroja itp wygląda na prawdę znacznie lepiej.

Poćwicz rysowanie draperii i będzie dużo lepiej. Pomysły masz na prawdę dobre.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się poniekąd z @rice, w pracach przydałyby się ostre krawędzie, na przykład w celu zatrzymania widza na focal point

 

oczywiście nie wszystko musi być ostre, ale też w momencie gdy mamy taką miękkość na całości obrazka, wzrok "pływa"

 

fajne prace, wrzucaj więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furries!! XD btw ogon zawsze powinien się zaczynać niżej. :D widziałam że sporo grafików te ogony nad paski spodni wciskają, ale chyba lepiej by wyglądała dziura w spodniach żeby ogon wystawał z bardziej poprawnie anatomicznego miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas coś nowego wrzucić.

 

the_note_by_dandzialf-d861ncz.jpg

 

no_title_by_dandzialf-d89btrk.jpg

 

 

I kilka portrecików które zrobiłem sobie dla własnych postaci w Pillars of Eternity. Głównie orlanie, bo samych portretów z nimi jak na lekarstwo w grze :P

 

tumblr_noyc3lw7c11tl6cleo1_1280.jpg

 

orlan_3_by_dandzialf-d8smcxl.jpg

 

dwarf_by_dandzialf-d8t7qao.jpg

 

rest_by_dandzialf-d8ujx4o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne prace, ładnie budujesz bryłę twarzy. Brakuje trochę lekkości którą widać u mistrzów, ale to kwestia czasu :) Kolory są fajne ale spróbuj jakiegoś innego do nich podejścia. Może odkryjesz coś fajnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skillowo fajnie. Sugerowałabym zacząć wprowadzać więcej postaci na ilustrację, niż jedna. Więcej aktorów pozwala na ciekawsze sceny. Póki co, wszystkie są statyczne i spokojne (przynajmniej takie jest moje odczucie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności