Skocz do zawartości

Bezpłatne warsztaty MODO 801 w Warszawie


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie:) W końcu też będę mógł uczestniczyć w czymś takim (jeśli nie zarezerwowano jeszcze wszystkich miejsc). Ja-CK-aL, domyślam się, że zarobiony jesteś, ale dałbyś radę, żeby do niedzieli indywidualnie powiedzieć kto się załapał? Naciskać nie naciskam, ale będę musiał się zerwać z pracy, więc muszę sobie ułożyć plan działania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wszyscy - miejsca się kończą :) Śpieszcie się! W razie co mail do mnie.

@Przemas - dziękujemy za słowa uznania :)

@Cecille - jak wyżej :) Do zobaczenia zatem na miejscu!

@Chasdiel - proszę o info na maila ([email protected]) Sprawdzę indywidualnie zainteresowanych.

@Veezen - prosta sprawa, a kto by chciał pracować w weekend? No bo nie my ;) Organizujemy to na nasz koszt niestety, nikt nie płaci za to, a tak firma jeszcze musiała by nam zapłacić za weekedowy pobyt w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wszyscy - Liczba miejsc wygodnych siedzących się skończyła :)

Pozostałe osoby, które się jeszcze chcą zapisać informujemy, że nie będzie tak wygodnie. Może się skończyć siedzeniem na podłodze, staniem w kącie albo siedzeniem na kolanach znajomych.

 

Zapisujecie się już na własną odpowiedzialność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adek i @wszyscy inni. Rejestracja zamknięta :) Nie wiem jak się pomieścimy ale może damy radę:)

Jak komuś naprawdę mega bardzo zależy a się nie zapisał to niech piszę na maila, postaram się coś w tej kwestii zrobić. Ale nie mogę nic obiecać.

 

Dziękuję za pozytywny feedback! Pozdrawiam i liczę, że się spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja idę. Zainstalowałem modo kilka dni temu po przerwie od pierwszego podejścia. No i zobaczymy. Z przyzwyczajenia do Maya musiałem przestawić mysz i wyłączyć trackball bo mnie irytował. Ogólnie troche działa jak Cad typu solidworks z tą płaszczyzną roboczą. To co porobili z narzędzami do modelingu w Mayce 15 jest dość irytujące. Niepotrzebne porządki. Można więc poduczyć sę modo , bo Blender coś mi nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@silverfox - Niestety nie, tak jak napisał Adek, powody prawne ale również finansowe.

@Adek - jak najbardziej planujemy ;) mamy zamiar to cyklicznie robić ale to się okaże po pierwszym spotkaniu.

 

@wszyscy a co chcieli byście widzieć i może kogo w kolejnej edycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo fajnie! Z chęcią przybędę na kolejne takie wydarzenia.

Tylko te krzesła... ;) Aa, i Tomek jakiś taki nie podobny do siebie z awatara.

 

Dzięki i czekam na kolejne spotkania.

Edytowane przez Anabell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje się pod tym co napisali wyżej, fajny event! o niebo lepszy niż poprzednie "prezentacje" foundry robione przez 'konkurencje' ;)

czekam na więcej i oby tak dalej,

 

P.

 

edit, bez kitu też Tomka nie poznałem, tak to jest jak się retuszuje swoje avatary :D ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irlethann - Jakbyśmy się zamknęli w tych 50 osobach to byśmy mieli lepsze krzesła :) Ale nie chcieliśmy, żeby było kilka wygodnych a reszta plastików wiec wszyscy zostali potraktowani tak samo ;) Następnym razem poduszeczkę sobie przyniesiesz :D

 

Ps. szkołę to się zapomniało co? :P Tam wcale wygodniej nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie i Panie.

Dzięki że tak licznie przyjechaliście ! Było naprawdę fajnie. Co do mojego avatara ... to nic nie retuszowałem tylko jest tam trochę bardziej opalony i 5 lat młodszy :-) hehe... No iwszyscy mi mówili że jestem niższy niż się wszyscy spodziewali :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uzumaki shadow: Tamo spotkanie z The Foundry było nakierowane na użytkowników Nuka więc Modo było trochę "przy okazji", ale była o wiele większa i lepsza sala, wygodne krzesła :-) No po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć Ciebie na żywo.

Zobaczymy co The Foundry przygotuje następnym razem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ja-CK-al. Hymm . Jacku ja delikatnie przympomnę, że to był pierwszy raz w tym roku w którym pracowałem dla was, a Modo testuję i pomagam rozwijać na co dzień. Więc ... sam rozumiesz. A że jestem użytkownikiem jeszcze innych programów the Foundry to bardzo mnie interesuje co The Foundry pokaże jeszcze. A ja już wiem co to będzie i będzie naprawdę innowacyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Tomka poznałem, Pioniera też ;) Co do spotkania to spoko, fajnie zobaczyć jak inni podchodzą do tematu. Ale znów do ilości wiedzy to dla mnie jako użytkownika LW większość tematów było znanych, zresztą takie spotkanie nie jest na przekazanie sporej ilości wiedzy bo i się nie da w tak krótkim czasie.

 

Fakt krzesełka w dupę darły ... ;)

 

Czekam na kolejne mitingi tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze byście sobie poustawiali jakieś sensowne awatary albo naklejki z ksywką z forum to można by było podejść i o jakimś blenderze pogadać czy coś na żywo ;)

@Tomerk

No to akurat był plus, że można było się poznać:) Ale nawet chyba wtedy rozmawialiśmy po i stwierdziłem, że nowe funkcje to powinien jednak ktoś kto w tym siedzi na co dzień pokazywać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uzu Tak tu się zgodzę. Każdy soft powinien prezentować zaawansowany użytkownik. Tu w It media każdy z prelegentów używa modo na co dzień i do tego inaczej, więc był fajny przekrój zastosowań. A Jordan, który prezentował modo poprzednio jest bardzo doświadzczonym użytkownikiem NUKA więc powinien raczej pokazywać na żywo ten soft :-)

 

Tak czy inaczej było fajnie :) a z plakietkami fajny pomysł żeby nosić przypięte awatary do klapy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek, w ogóle nie zrozumiałeś co miałem na myśli. A mianowicie to, że jako pierwszy powinieneś chwalić. Fajnie by było jakbyś troszkę więcej wspierał bo to też jest w Twoim interesie. Bardzo się cieszę, że bronisz The Foundry, ale to nie TF organizowało tą imprezę o których piszą powyżej. Anyways, Ty krzesło miałeś wygodne i najwięcej miejsca. Peace and over.

 

@wszyscy, dziękuję za opinie, dużo one dla nas znaczą. Rozumiem sprawę z krzesłami, ale widzę, że i tak było warto :) Następny event również tutaj ogłosimy, jak Mości nam panujący @Adek będzie zainteresowany :)

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako dość niedoświadczony turysta po tematyce 3d także chciałbym wtrącić swoje trzy grosze...

Impreza świetna... Bardzo fajne podejście organizatorów do tematu i przede wszystkim do ludzi... Głównie chodzi mi o osoby zaczynające przygodę z 3d,

tak jak ja i niekoniecznie mają fundusze aby na dzień dobry wydać na szkolenie...

Pod względem merytorycznym - osobiście największe wrażenie zrobił na mnie ostatni wykład... gość dość sprawnie pokazał co soft potrafi, do którego osobiście się przekonałem (obecnie robię w 3d max oraz MAYA), i w wolnym czasie chętnie skupię swoją uwagę wokół tematu MODO....

Cieszę się że mogłem zobaczyć jak to wszystko wygląda na żywo (ludzie z pasją którzy na prawdę potrafią zarazić i klimat)

Z niecierpliwieniem wyczekuję następnego tego typu spotkania...

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia następnym razem...

Edytowane przez Wilq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ja-CK-al. Jacku, rozumiem marketing ... ale pochwalę to co było zrobione dobrze, lecz nie będę w ciemno chwalił tego co można było zrobić lepiej. (no nieszczęsne krzesła, na których siedziałem podczas prezentacji innych).

 

Co do wspierania modo to uważam, że i tak robię bardzo bardzo dużo ;-). Kto bywa na forum the Foundry, ten wie.

 

Miłego weekendu.

 

@artzgodka: Tak wiem - marketing, ale fałszywy marketing daje fałszywe wyniki. Uczciwe podejście do ludzi procentuje bardziej niż puste, nawet najlepiej brzmiące frazesy. Prawda zawsze nas wyzwoli :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności