Skocz do zawartości

Co się dzieje?


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodze dzisiaj na forum i od razu widzę, że coś jst nie tak - jakoś inaczej. Patrzę dalej i widzę, że nie ma miniaturek, załączniki się psują, dziwny układ graficzny i w ogóle. Ale najgorsze jest to, że jak wejdę w jakikolwiek temat to od razu antyvir wywala komunikat o virusie (w pliku vbulletin.texedit czy coś takiego) i jezcze na shouta nie mogę się zalogować.

 

Co się w ogóle dzieje? Jakieś zmiany, awaria, czy po prostu ja już mam tak popsuty system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zgadza sie. Dosc duzy upgrade vB. Wiekszosc opcji bede jeszcze ustawial przez jakis dluzszy czas :/

 

To nie wirus tylko funkcja vB ktora pozawala na edycje i pisanie watkow w locie. Wyczyscie rowniez cookie bo zmienily sie jak widac. Shout - tego nie przewidzialem. Zaraz musze napisac od nowa funkcje do logowania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak przy okazji jakbys mial chwile, od pol roku dopominam sie przez Leru o usuniecie punktow z mojego usera (Member | pkt.1) ;)
kome chciał powiedziec żeby mi go przypisać ;)

 

Odrazu możecie zrobić albo Member | pkt. 5 albo Moderator ;) bez pkt. :]

 

 

Kliknij na tym przyciku koloru po prawej to otworzy Ci sie okienko z wyborem koloru
nie działa - ale sie poprawi :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. w Operze pewnie nie dziala edytor i pisanie postów WYSIWYG. Niestety Opera nie obsluguje wielu rzeczy.

 

Na Firefoxie i IE jest dobrze. Ale prawde mowiac z Opera tez nie powinno byc problemu. PIerwsze co zrobcie zeby dobrze wszystko dzialalo to usuncie cache, cookie etc ...

 

i zalogujcie sie jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności