Skocz do zawartości

Bitwa3D: Sekrety Elfa - KONIEC:)


ferni

Rekomendowane odpowiedzi

Hello. This is already my second battle thereon forum. Idea came yaks me cephalad then elf sitting on mushroom in forest scenery in nice for eye climate, I want to bear in sunny warm colours the whole. It in scene wants to use a lot of elements and details which scene will enrich additionally. This will use exercible programmes of what this scene 3ds max to models and the setting of whole scene and Photoshop to textur the render will be executed in Vray. Work requires yet solid consideration. As yet I will get models and I in later time will strike over setting scene. I wish all successes of the participants' as well as any number of fruitful work and complete works.

 

I po naszemu:

 

Witam. Jest to już moja druga bitwa na tym forym. Pomysł jaki mi przyszedł do głowy to elf siedzący na grzybku w leśnej scenerii w miłym dla oka klimacie, całość chcę utrzymać w słonecznych ciepłych kolorach. W scenie chce użyć dużo elementów i detali które dodatkowo wzbogacą scene. Programy jakich użyje do wykonania tej sceny to 3ds max do modeli i ustawienia całej sceny i Photoshop do textur render bedzie wykonany w Vray.

Praca wymaga jeszcze solidnego przemyślenia. Na razie będę robił modele a w czasie późniejszym zastanowię się nad ustawieniem sceny. Życzę wszystkim powodzenia owocnej pracy oraz dużej liczby uczestników i skończonych prac.

 

W tłumaczeniu pomógł mi czesto zawodny translator :D jeśli by wystąpiły jakies błedy to prosze o upomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetny pomysł z tą calineczką, ale odpuściłbym sobie tą panoramę miasta, a Calineczkę umieściłbym na lilii wodnej i przedstawił to w bajkowym klimacie.

Tylko że ja każda scenkę w tym temacie widzę w bajkowym klimacie:)

Powodzenia i czekam na updaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem podobny koncept jak twój, latajacy elf, płuci pieknej zbierajacy nektar z kwiatów, który zostal zaciekawiony jakims zdarzeniem, bacznie go obserwójac, ale stwierdzilem że w bitwie jest już za dużo małych latających elfów i postanowilem zrobic cos innego.Mam nadzieje ze tobie uda sie zrealizowac swoj projekt, swoja wizje.Życze powodzenie.Zapowiada sie ciekawie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewus- dzieki, z komp... pewnie jak zawsze beda problemy jakos chyba opuscilem te zajecia, pozdro

ndru_w- dzieki tez jestem ciekaw, pozdro

nielot007- thx, pozdro

tutomash- dzieki tez jestem ciekaw, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny zaczolem modelowac moja calineczke, elfa czy sam jeszcze nie wiem co to bedzie, s kładam podziekowania dla Bena Mathisa za swietne tutki oraz dla KLICKA dzieki któremu dowiedzialem sie ze ktos taki istnieje, pozdrawiam i do nastepnego.

 

gowaue8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ładne modele, nawet bardzo, tylko jak Jonasz pisał ślimak chyba za długi :) jaszczura najlepsza, zapowiada się świetna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robale ekstra :), ale babce strasznie skopałeś anatomie, kwadratowe piersi i ręce, dziwaczne pachwiny, piszczele jak u anorektyczki, jakaś blizna przechodząca przez brzuch i twarz mało kobieca, no i jak to ma być elf to uszy zmień na elfie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owen- pisałem przeciez ze bedzie zmieniany na razie robie zarys babki, póniej bede sie bawił ze szczegółami , czytaj posty. A co do plizny na brzuchu to powinienes sie domyslec ze jeszce tego nie sklejalem. A jak masz sie przyczepiac czy to elf to i sie przyczep ze nie ma stóp, stanika, majtek włosów itp.

 

Nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True... true... męska też nie... joke:p No za take gębe to bić powinni:p

 

A polygony piersi proponuje zaznaczyć i pojechać modyfikatorem spherify:p

Ktoś za mocno wygniótł i tak zostało:D (jakiś taki cień dziwny na tej piersi po lewej stronie obrazka)

 

 

Z tyłu zgięcia kolan chyba nie bardzo z tego co widać delikatnie na screenie.

Obojczyki też do poprawienia, to nie są takie wałeczki nad dekoltem, one biegną aż do ramion, tylko przy ramionach nie za bardzo je widać, u Ciebie są zbyt uwypuklone i nie wchodzą płynnie.

Linia żeber, jak mi się wydaje leci zbyt prostopadle do płaszczyzny. Powinien być łuk.

 

Nie czepiamy się przeca, to konstruktywna krytyka ma być:D:D:D

Jaszczurke zrobiłeś to kobiety nie ulepisz???:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, idzie Ci nieźle, jednak masz kilka błędów nadal..

Między pachą a piersią masz wgniecenie, linia powinna lecieć od ramienia aż pod pierś.

Żebra też nadal nie bardzo.

Nie wiem czy piszczele też nie są krzywe.

Ręce wymagają sporo pracy, biceps jest za ostry, przedramie powinno tworzyć delikatny łuk, jest zbyt kanciaste w okolicy łokcia.

Rzepki kolanowe powinny trochę płynniej przechodzić w uda.

Obojczyk nadal kończy się przy ramieniu nie tak jak trzeba. Nie może być uciety, powinnien płynnie "chować się" w ramieniu (minimalnie przed ramieniem).

Daj wszystkie rzuty jak możesz, będzie lepiej widać..

 

I jeszcze obrazek:

jghjfr2cn7.jpg

 

Sorki, że tak pojechałem, ale staram się wychwycić błędy:p

Pozdrawiam!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiles czesty blad :) wyprostuj reke w lokciu zobacz jak uklada się biceps i zgiecie w lokciu :) calkowicie inaczej - nie prosto do kamery tylko na ukos prawie ze do gory :)

 

a tak to modelik swietny !

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Całkiem, całkiem :) Z własnego dzieciństwa to.... mniejsza o moje dzieciństwo :P Model Calineczki jest niczego sobie :) Czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. po sporej przerwie dorobilem kilka elementów i ustawilem na razie koncept sceny jednak cos mi nie pasoje, moze komus tez.

Co do sceny to planuje jeszcze dodac lezaca gałaz i idace po niej mrówki, oraz sukienke i stanik elfowi no i oczywiscie wlosy.

 

P.S. Dzieki za komentarze. Pozdro

 

scena1mo3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzlo ladnie sie zapowiada:) Powodzenia z teksturowaniem i zastanow sie jeszcze nad tymi wlosami czy warto je robic:P Mysle ze fajnie by moglo to wygladac jakby ich nie miała:) Pozdrawiam:)

 

edit: cos jak te wrozki z pan's labyrinth

a529cc303769a6e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności