Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2019 edition


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, żę mocno się zastanawiam 🙂 GTA V bardzo mi się podobało, tutaj trochę boję się dłużyzn. Widziałem początek gry i na dzień dobry z 10 min gość jechał na koniu i nic więcej... Nie wiem, może jak jakieś mody wyjdą przyspieszające podróż? (do Wiedźmina 3 - mój pierwszy mod to możliwość szybkiej podróży). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie na steamie poniżej stówki to się pomyśli nad tym martwym czerwonym 🙂 

Starcitizen wygląda dobrze ale pokazówki zawsze dobrze wyglądały a jak kiedyś pograłem chwilę w otwartą alphę to tam prawie nic nie działało i tylko się zraziłem. Poczekam na finalną wersję i się zobaczy czy będzie sens w to wchodzić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37h i 1285 śmierci później udało się ukończyć. Gre pewnie można by ukończyć w 1h ale jest stworzona dla masohistów.
Polecam. Finalny okrzyk radość sprawił .że stojąca żonka obok podskoczyła ze strachu hahah!!!

image.png

Edytowane przez Sebazx6r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Falloutem to chyba atak "Rosyjskich" i "Chińskich" hakerów na tą firmę.

 

Do dziś wspominam Morrowinda, a to ich dzieło. Wydali kilka super gierek.

Fallouty od wersji 3 chyba już budzą mieszane uczucia co?  Ja tam skończyłem granie lata temu więc tak tylko ze słyszenia z internetów i od braciaka znam temat.

Ale za to mam ograne wszysktie klasyki jak gta 1-2, homm 1-4, morrowind, duke nukem, ureal 1-tournament, fallout 1-2, quaki 1-3,  tomraidery jakieś więc jestem takim trochę mędrcem "kiedyś to było"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Destroyer said:

 

Mam pare ladnych lat w branzy gier mobilnych i nie wierze ze ktos nie wie ze to wszystko jest ustawione.

W jendej z ostanich gier mielismy google docs dokument w ktorym game designers wpisywali ile procent dla kazdego itemu jako lootboxa.

Tak jest, bylo i bedzie. Deal with it or not play mobile games like me.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Loozack napisał:

Miała być zwykła rundka w Star Citizen, a wyszła lolowa kompilacja bugów. Jestem w szoku, że ta gra po tylu latach w produkcji jest tak niemiłosiernie niedopracowana 😐

 

hahahah boże przypomina mi to GTA:VC i GTA:SA podoba ilość bugów :D  i to właśnie one sprawiały że ta gra była mega.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Destroyer said:

Co z ludźmi którzy nie mają ładnych paru lat doświadczenia w branży gier mobilnych? Czyli trochę ponad 7,5 miliarda osób?

To co chcialem powiedziec to to ze kazdy kto ma stycznosc z grami mobilnymi powinien to wiedziec, a nie ze kazdy.

Tak czy siak, na chlopski rozum jak mozna sie nie domyslac ze tam nie ma zadnej randomowosci? Przeciez nie ma zadnych zewnetrznych regulacji a developerom chodzi o kase tylko.

 

Tak czy siak numer 2: angry review jest populistyczny bo gosc na pewno wie o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On wie i masa ludzi trąbi o tym od dłuższego czasu ale ile dzieciaków oczyściło konto rodziców albo ilu rodziców o tym wie? Fifa ma znaczek od lat 3, rodzice kupują taką grę bo jest "bezpieczna" dla dzieci  a potem można przeczytać artykuły, że dziecko wydało kilkaset czy kila tysięcy dolarów czy innych funtów na grę i niekoniecznie mobliną bo nba, fifa czy inne lootboxowe dziadostwo można znaleźć na każdej platformie.
https://www.bbc.com/news/technology-48925623

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sporo wydałem w battlefield  pay to win xD jak ja to nazywam grałem z kumplem wydaliśmy sporo kasy w sumie wymitaliśmy tam prawdę mówiąc. No i problem pojawił się bo.. electronic arts.. skasowało tą grę serwery i wszystko. Wkurzyłem się w tedy prawdę mówiąc... dla tego mega nie lubie gier gdzie to serwer jest po stronie producenta.. bo no dla mnie wtedy to jest odrazu minus. bo to znaczy tylko tyle że gra jest na max 2 lata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności