Jump to content
KLICEK

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2019 edition

Recommended Posts

Wygląda jak CS połączony z apexem i grafiką z fortnita ale emocje takie jak tej kobiety co opowiada 🙂 Może się nadać jako alternatywa dla środków nasennych 🙂

Edited by Destroyer

tak tylko przypominam ze na epic game storze, mozna pobrac za darmo observera polska super gierke 🙂

image.png.9199814960406f3e867330f46d352572.png

• Like 2

Przyznam, żę mocno się zastanawiam 🙂 GTA V bardzo mi się podobało, tutaj trochę boję się dłużyzn. Widziałem początek gry i na dzień dobry z 10 min gość jechał na koniu i nic więcej... Nie wiem, może jak jakieś mody wyjdą przyspieszające podróż? (do Wiedźmina 3 - mój pierwszy mod to możliwość szybkiej podróży). 

29 minut temu, KLICEK napisał:

kto bedzie gral na pc? 😄 😄

Jakby to wydali w trakcie oglądania pierwszego sezonu Westworld to bym kupił. Tak to poczekam aż będzie za 30 zł 😛

• Like 1

no west world pierwszy sezon to byl mistrz totalny 😄 no jakby to wtedy wyszlo to koniec 😄

• Like 1

Jak będzie na steamie poniżej stówki to się pomyśli nad tym martwym czerwonym 🙂 

Starcitizen wygląda dobrze ale pokazówki zawsze dobrze wyglądały a jak kiedyś pograłem chwilę w otwartą alphę to tam prawie nic nie działało i tylko się zraziłem. Poczekam na finalną wersję i się zobaczy czy będzie sens w to wchodzić 🙂

Ja już straciłem wiarę, że Star Citizena kiedykolwiek skończą robić. To się stało jakąś maszynką do pieniędzy żerującą na marzeniach graczy 😛

• Haha 1

troche tak jest, troche tak nie jest 🙂 tech maja kosmiczny naprawde, nie wiem czy jest inna firma na swiecie ktora moze im przypierdziec w tej kwestii 🙂

nie wiem czy gracie na switchu czy nie, ale to jest moja ulubiona konsola i osobiscie uwazam ze jest najlepsza konsola na rynku 😄 

takze tego, wyszedl wiedzmin na switcha, obczajcie:

• Like 1

Jim fajnie oddał ducha gry gdy gra jest entuzjastyczna gdy grasz w nią🙂(sam początek filmu)

Edited by Destroyer

On 10/16/2019 at 1:05 PM, KLICEK said:

45s czy to klasyczny sposób używania klawiatury i tabletu? 🙂 Ekspertem nie jestem ale nie wydaje się to najwygodniejsze połączenie 🙂

dfg.thumb.jpg.c4fac861ddb3b7d38041ec37b1bd6cbc.jpg

37h i 1285 śmierci później udało się ukończyć. Gre pewnie można by ukończyć w 1h ale jest stworzona dla masohistów.
Polecam. Finalny okrzyk radość sprawił .że stojąca żonka obok podskoczyła ze strachu hahah!!!

image.png

Edited by Sebazx6r
  • Like 1

Speedruny w pigułce 🙂 Na kanale jest więcej filmików z podobną doborcią 🙂 

Czy mi się wydaje, czy walka w Jedi Fallen Order mocno podjeżdża Wieśkiem? Ogólnie to nawet ciekawie się to zapowiada.

Disco Elysium zapowiada się kozacko. Na gramie dali jej 10.0 🙂 I chyba dla fanów czytania masy tekstów w grze 😉