Jump to content
KLICEK

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2019 edition

Recommended Posts

to juz bym odpuscil 馃檪聽ps5 podobniez bedzie mialo kompatybilnosc wsteczna, wtedy se zagrasz 馃檪

• Like 1

But wait there is more 馃檪聽w opcji premium subskrypcji skrzynie z niesko艅czon膮 pojemno艣ci膮 na itemy gubi膮 wszystkie聽itemy 馃槃oh bethesda 馃檪

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

To bugthesda ka偶da ich gra to wczesna beta chyba 偶e spo艂eczno艣膰 sobie sama j膮 poprawi 馃檪

Z tym Falloutem to chyba atak "Rosyjskich" i "Chi艅skich" haker贸w na t膮 firm臋.

Do dzi艣 wspominam Morrowinda, a to ich dzie艂o. Wydali kilka super gierek.

Fallouty od wersji 3 chyba ju偶 budz膮 mieszane uczucia co?聽 Ja tam sko艅czy艂em granie lata temu wi臋c tak tylko ze s艂yszenia z internet贸w i od braciaka znam temat.

Ale za to mam ograne wszysktie klasyki jak gta 1-2, homm 1-4, morrowind, duke nukem, ureal 1-tournament, fallout 1-2, quaki 1-3,聽 tomraidery jakie艣 wi臋c jestem takim troch臋 m臋drcem "kiedy艣 to by艂o"

Mia艂a by膰 zwyk艂a rundka w Star Citizen, a wysz艂a lolowa kompilacja bug贸w. Jestem w szoku, 偶e ta gra po tylu latach w produkcji jest tak niemi艂osiernie niedopracowana 馃槓

Trine 4 pykam. 艁atwiejsze troche od 1 i 2 ale rozgrywka jestr troche inna. Zagadki s膮 trudniejsze, trudniej za艣 zgnin膮膰. Gra jest bardzo 艂adna (bez zbli偶e艅 na postacie) xD.

9 hours ago, Destroyer said:

Mam pare ladnych lat w branzy gier mobilnych i nie wierze ze ktos nie wie ze to wszystko jest ustawione.

W jendej z ostanich gier mielismy google docs dokument w ktorym game designers wpisywali ile procent dla kazdego itemu jako lootboxa.

Tak jest, bylo i bedzie. Deal with it or not play mobile games like me.

• Like 1

28 minutes ago, keajra said:

Mam pare ladnych lat w branzy gier mobilnych i nie wierze ze ktos nie wie ze to wszystko jest ustawione.

Co z lud藕mi kt贸rzy nie maj膮 艂adnych paru lat do艣wiadczenia w bran偶y gier mobilnych? Czyli troch臋 ponad 7,5 miliarda os贸b?

• Like 1

17 godzin temu, Loozack napisa艂:

Mia艂a by膰 zwyk艂a rundka w Star Citizen, a wysz艂a lolowa kompilacja bug贸w. Jestem w szoku, 偶e ta gra po tylu latach w produkcji jest tak niemi艂osiernie niedopracowana 馃槓

hahahah bo偶e przypomina mi to GTA:VC i GTA:SA podoba ilo艣膰 bug贸w :D聽 i to w艂a艣nie one sprawia艂y 偶e ta gra by艂a mega.

• Like 1

5 hours ago, Destroyer said:

Co z lud藕mi kt贸rzy nie maj膮 艂adnych paru lat do艣wiadczenia w bran偶y gier mobilnych? Czyli troch臋 ponad 7,5 miliarda os贸b?

To co chcialem powiedziec to to ze kazdy kto ma stycznosc z grami mobilnymi powinien to wiedziec, a nie ze kazdy.

Tak czy siak, na chlopski rozum jak mozna sie nie domyslac ze tam nie ma zadnej randomowosci? Przeciez nie ma zadnych zewnetrznych regulacji a developerom chodzi o kase tylko.

Tak czy siak numer 2: angry review jest populistyczny bo gosc na pewno wie o co kaman.

On wie i masa ludzi tr膮bi o tym od d艂u偶szego czasu ale ile dzieciak贸w oczy艣ci艂o konto rodzic贸w albo ilu rodzic贸w o tym wie? Fifa ma znaczek od lat 3, rodzice kupuj膮 tak膮 gr臋 bo jest "bezpieczna" dla dzieci聽 a potem mo偶na przeczyta膰 artyku艂y, 偶e dziecko wyda艂o kilkaset czy kila tysi臋cy dolar贸w czy innych funt贸w na gr臋 i niekoniecznie moblin膮 bo nba, fifa czy inne lootboxowe dziadostwo mo偶na znale藕膰 na ka偶dej platformie.
https://www.bbc.com/news/technology-48925623

• Like 1

ja sporo wyda艂em w battlefield聽 pay to win xD jak ja to nazywam gra艂em z kumplem wydali艣my sporo kasy w sumie wymitali艣my tam prawd臋 m贸wi膮c. No i problem pojawi艂 si臋 bo.. electronic arts.. skasowa艂o t膮 gr臋 serwery i wszystko. Wkurzy艂em si臋 w tedy prawd臋 m贸wi膮c... dla tego mega nie lubie gier gdzie to serwer jest po stronie producenta.. bo no dla mnie wtedy to jest odrazu minus. bo to znaczy tylko tyle 偶e gra jest na max 2 lata.

• Like 1

Wow, tak, chyba trzeba b臋dzie kupi膰 jakiego艣 RTXa 2080... do renderowania oczywi艣cie.

• Like 2