Skocz do zawartości

Randomowe promki na sprzet


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Nezumi napisał:

Dostaw do stolu z boku mala szafke i tyle. Moze nie jest to rozwiazanie hi-tech, podwieszone, z regulowana wysokoscia na pilota i lampkami RGB ale dziala. Wazne zeby komp nie stal na podlodze. Wiec jak kable nie siegna do wysokosci twojego biurka to dluzsze kable i tyle. Proste rozwiazania sa zwykle najlepsze.
Z ciekawosci - jak to masz biurko na 170cm podniesione? Masz blat na poziomie moich oczu? 😕 Mierzysz 3 metry wzrostu? O co chodzi? 😉

no myslalem nad szafka, tylko problem jest taki ze nie mam tyle miejsca. Biurko wcisniete na linijke:D

 

18 godzin temu, michalo napisał:

Nie poradzę ci niestety. Po prostu mam takie obawy co do tego sprzętu. Ale spoko, ze zwróciłeś na to uwagę. Rozważam takie biurko podnoszone, ale nie pomyślałem, że kable mogą nie stygnąć... Wcale o tym nie pomyślałem.

Skrzynia musiała by stać na na jakimś podwyższeniu albo o ile to możliwe przy ścianie. 

 

WIesz co, problem z kablami jest. Czesto skapia na kablach i pozniej trzeba kombinowac.

18 godzin temu, EthicallyChallenged napisał:

Ja mam cos takiego co sie stawia na zwykle biurko i komp na nim mozna postawic zeby kabli starczylo. Komp stoi na krawedzi ale jeszcze nie spadl, odpukac.

20220120_125935.jpg.0b526ffe92f9caf7ab70

Mistrzu nie mam miejsca już na biurku:P Tablet zajmuje prawie cale:P Ma mi dojechac jeszcze jedno ramie vesa do 3 monitora:D, bo bez niego go nie podlacze.

IMG_4514.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, EthicallyChallenged napisał:

Na Twoim miejscu zmontowabym jakiś trójkątny stołek z trzema nogami i postawiłbym kompa na nim tak żeby był na wysokości mniej więcej biurka.

Sie wkurwie to zwale sciane i kupie wiekszy blat;D bo ten to najmniejsza opcja. Niestety zaden taboret tam sie nie wcisnie, sprawdzalem. Dlatego zainteresowala mnie ta szuflada podwieszana dla pc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że bym zmontował, nie kupił. Wyciąłbym z jakiejś płyty taki zam kształt jaki ma przestrzeń w tym rogu gdzie komp stoi, dodałbym nogi i postawił na tym kompa. 

A na tym blacie by Ci się komp nie zmieścił? Wygląda jakby miejsca było dość, tylko tak poustawiałeś wszystko pod kątem co sprawia, że jest go mniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, EthicallyChallenged napisał:

Dlatego napisałem, że bym zmontował, nie kupił. Wyciąłbym z jakiejś płyty taki zam kształt jaki ma przestrzeń w tym rogu gdzie komp stoi, dodałbym nogi i postawił na tym kompa. 

A na tym blacie by Ci się komp nie zmieścił? Wygląda jakby miejsca było dość, tylko tak poustawiałeś wszystko pod kątem co sprawia, że jest go mniej.

Robilem test i na myszke braklo miejsca. Musze miec prosto i swobodnie reke na biurku przez te moje problemy. No nic bede musial cos wykombionowax.  Blat ma 90- 95 cm zdecydowanie za maly na moje aktualne potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Kalberos said:

Sie wkurwie to zwale sciane i kupie wiekszy blat

 Na zdjeciu nie widze co masz za ta sciana, ale moze zamiast burzyc cala zrob dziure przez ktora wetkniesz kable i komp bedzie z drugiej strony sciany po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nezumi napisał:

 Na zdjeciu nie widze co masz za ta sciana, ale moze zamiast burzyc cala zrob dziure przez ktora wetkniesz kable i komp bedzie z drugiej strony sciany po prostu.

za sciana jest kibel sasiadki:P Mam biurko lekoo pod skosem bo na wprost go nie wcisne.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 15:14, Kalberos napisał:

no myslalem nad szafka, tylko problem jest taki ze nie mam tyle miejsca. Biurko wcisniete na linijke:D

 

WIesz co, problem z kablami jest. Czesto skapia na kablach i pozniej trzeba kombinowac.

Mistrzu nie mam miejsca już na biurku:P Tablet zajmuje prawie cale:P Ma mi dojechac jeszcze jedno ramie vesa do 3 monitora:D, bo bez niego go nie podlacze.

IMG_4514.jpg

 

Jeżeli uchwyt ten nie okazałby się za wąski w Twoim przypadku (bo o takim problemie piszą ludzie w komentarzach na stronie) to mógłbyś rozważyć przykręcenie go na "przestrzał" przez blat np. śrubami z zaokrąglonymi łebkami - wtedy wydawało by się to rozwiązanie dużo pewniejsze i raczej nie powinno puścić nawet jakbyś tam nogi trzymał;)sruba-zamkowa-din603-ocynkowana.thumb.jpeg.42c85dbbe9b8ef15d1e68c2e7cbd940c.jpeg

Ew. druga opcja śrubą z prostym łebkiem i schować ją tak by była równo z powierzchnią blatu.Sruby_metryczne_z_lbem_stozkowym_ocynkowane_M3_x_20_mm-115139-126118.jpg.e8f5233f5d8bb3d592b657dd7acd26e4.jpg

Edytowane przez daromir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drukarke pod baltem na zwyklych wkretach od spodu i nic nie spada. Blat mam kuchenny dosc gruby. 

Jakbym  dawal sruby to imbus bo sa zatyczki i  latwiej odkrecic przykrecic. Osobiscie mam od gory AIO wiec bym tak nie zamontowal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sebazx6r napisał:

Mam drukarke pod baltem na zwyklych wkretach od spodu i nic nie spada. Blat mam kuchenny dosc gruby. 

Jakbym  dawal sruby to imbus bo sa zatyczki i  latwiej odkrecic przykrecic. Osobiscie mam od gory AIO wiec bym tak nie zamontowal. 

Drukarka jest leciutka w porównaniu to skrzyni pc; D

 

5 godzin temu, daromir napisał:

 

Jeżeli uchwyt ten nie okazałby się za wąski w Twoim przypadku (bo o takim problemie piszą ludzie w komentarzach na stronie) to mógłbyś rozważyć przykręcenie go na "przestrzał" przez blat np. śrubami z zaokrąglonymi łebkami - wtedy wydawało by się to rozwiązanie dużo pewniejsze i raczej nie powinno puścić nawet jakbyś tam nogi trzymał;)sruba-zamkowa-din603-ocynkowana.thumb.jpeg.42c85dbbe9b8ef15d1e68c2e7cbd940c.jpeg

Ew. druga opcja śrubą z prostym łebkiem i schować ją tak by była równo z powierzchnią blatu.Sruby_metryczne_z_lbem_stozkowym_ocynkowane_M3_x_20_mm-115139-126118.jpg.e8f5233f5d8bb3d592b657dd7acd26e4.jpg

Dzieki, bede cos kombinował narazie tyle pracy za na nic manualnego nie ma czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, KLICEK said:

jezeli komus nie zalezy na wielkosci to tutaj zajebisty tv wymaxowany:

oled 120 hz + ambi

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-48oled806-oled-android-ambilight.bhtml?

Ciekawe jakby się sprawdził jako monitor 🙂 Kolega ma 55cali Oled + 43 IPS jako monitory a ja tylko biedackie 43+32, trzeba zupgradować bo wstyd z takimi małymi gówienkami pracować 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3080 za 4940zł, takiej ceny nie było prawie od premiery 😛

https://www.krsystem.pl/gainward_nvidia_geforce_rtx_3080_phoenix_10gb_gddr6x_320bit_3x-item-66069.html

3090 za 8 650zł

https://www.sklep.ctitelekom.pl/kfa2-nvidia-geforce-rtx-3090-sg-24gb-gddr6x-384bit-3xdp-hdmi-1-click-oc-p-91891.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=03321426-861a-e363-4031-a46fdaeb7296

@KLICEK a mówiłeś, że tanio to już było a tu proszę ceny już coraz bliżej MSRP, ciekawe czy jeszcze mocniej spadnie cena na premierę 4000 czy wzrośnie przez zawirowania wojenne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, KLICEK said:

o no ciekawe 😄 szkoda ze 3090 out of stok XD 

był jeszcze inny model za 9k też w krsystem ale cena już wyższa, teraz ceny ładnie poleciały w dół szkoda, że kierowa dopiero półtora roku od premiery 🙂 teraz to się czeka już na nową serię a nie stare pierdy kupować 🙂 

xkon 9150zł ja bym i tak czekał 🙂

https://www.x-kom.pl/goracy_strzal

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Destroyer napisał:

był jeszcze inny model za 9k też w krsystem ale cena już wyższa, teraz ceny ładnie poleciały w dół szkoda, że kierowa dopiero półtora roku od premiery 🙂 teraz to się czeka już na nową serię a nie stare pierdy kupować 🙂 

TERAZ TO JUZ MI SIĘ NIE CHCE DO LASU #koronawirus - Kot-Pin - Wykop.pl

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, KLICEK napisał:

pewnie zrobia prosta matematyke 5x10= 5000 (seria)- 50 000 zl jedno zero tu czy tam, kto to uwage zwroci

Stać nas. Albo będzie, patrz wątek o zarobkach.

 

Też poczekam... może na 6. Nie będę się chłamem zadowalał jak wy. pfff

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, michalo said:

Stać nas. Albo będzie

A jak!

Tak jak z ubiorem, ubieraj się do pracy jaką chcesz mieć a nie jaką masz tak i z całą resztą czyli chcesz mieć mocneijsze karty tj 4x NVIDIA Hopper H100 to bierz, po to są kredyty, żyj jakbyś już był bogaty, nie pozwól żeby jakieś przyziemne ograniczenia Cię ograniczały, kto Ci ukradł marzenia? Ty sam! Sięgnij po nie! 😄 

a zupełnie nie związany z tematem poniżej mój link referencyjny do bardzo korzystnego kredytu w banku Skok Stańczyka 🙂

http//:stańczyk.świat.pl/Kt0cIukatM@szeni@

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Destroyer napisał:

A jak!

Tak jak z ubiorem, ubieraj się do pracy jaką chcesz mieć a nie jaką masz tak i z całą resztą czyli chcesz mieć mocneijsze karty tj 4x NVIDIA Hopper H100 to bierz, po to są kredyty, żyj jakbyś już był bogaty, nie pozwól żeby jakieś przyziemne ograniczenia Cię ograniczały, kto Ci ukradł marzenia? Ty sam! Sięgnij po nie! 😄 

a zupełnie nie związany z tematem poniżej mój link referencyjny do bardzo korzystnego kredytu w banku Skok Stańczyka 🙂

http//:stańczyk.świat.pl/Kt0cIukatM@szeni@

KTO CI POWIEDZIAL ZE NIE MOZESZ MIEC HELIKOPTERA NA PODWROKU? 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, KLICEK napisał:

kurde kusi kusi 😄  ale sam nie wiem 😄 mam troche tak jednak, ze teraz to juz niechce 😄

TERAZ TO JUZ MI SIĘ NIE CHCE DO LASU #koronawirus - Kot-Pin - Wykop.pl

Ostatnio czytałem, że na oficjalną zapowiedź serii 4xxx najprawdopodobniej poczekamy do przyszłego roku... Teraz naprawdę fajne okazje się zdarzają- sam upolowałem RTX 3080 12gb (bez Ti) za 5500zł i moim zdaniem to już całkiem wporzo cena. JUTRO BĘDZIE MONTOWANY.

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pękłem i wziąłem RTX 3070ti (max budżet jaki chciałem wydać). Doszedłem do wniosku, że już szkoda mi czasu na czekanie.

RTX3070ti.jpg.c195a696d53de2e69cdcd197861c1b50.jpg

Muszę przyznać, że substance painter w końcu chodzi mi tak jak chciałem 🙂 

Edytowane przez makak
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ceny powolutku wracają do tych normalniejszych. Ja się cieszę, że udało mi się całego nowego kompa kupić przed podwyżkami i do tego znajomi mi załatwili jedną z ostatnich 3070 jakie mieli na magazynie za 3200zł. W ogóle paradoksalnie największy kłopot miałem z dostaniem obudowy. Chciałem jakiegoś BeQuieta większego za 5 stówek. To wykupili w międzyczasie. Potem z podobnych było coś innej firmy, ale też zaraz były braki na magazynie i w końcu skończyłem z BeQuietem Dark Base Pro 900 za 1000zł 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, makak napisał:

Ja też pękłem i wziąłem RTX 3070ti (max budżet jaki chciałem wydać). Doszedłem do wniosku, że już szkoda mi czasu na czekanie.

RTX3070ti.jpg.c195a696d53de2e69cdcd197861c1b50.jpg

Muszę przyznać, że substance painter w końcu chodzi mi tak jak chciałem 🙂 

Jakas dobra cena wyszla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, KLICEK said:

kurde kusi kusi 😄  ale sam nie wiem 😄 mam troche tak jednak, ze teraz to juz niechce 😄

TERAZ TO JUZ MI SIĘ NIE CHCE DO LASU #koronawirus - Kot-Pin - Wykop.pl

Ja też, tyle czekaliśmy, że już mi pół roku różnicy nie zrobi. Jak się teraz ludzie nasycą w końcu serią 3000 to przy nowej cena nie będzie 12tys na start 🙂 tzn mam nadzieję 🙂 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebazx6r napisał:

Jakas dobra cena wyszla?

Nie bardzo, 4,4K, więc i tak przepłaciłem 30% do ceny msrp. Dziś widziałem na oficjalnym sklepie amazona za 4,2 za ten sam model więc dalej leci cena. Pewnie warto było jeszcze czekać, ale mam w pamięci jak czekałem na przeceny 2070S przed premierą amperów (zresztą sam mi podsyłałeś linki) i jak nvidia uwaliła produkcję (teraz niby ma dwie serie ciągnąć) i machnąłem ręką. Szczególnie, że resztę bebechów już wymieniłem i zostałem z sześcioletnią kartą, więc już tylko to mi zostało do zmiany.  

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Destroyer napisał:

Ja też, tyle czekaliśmy, że już mi pół roku różnicy nie zrobi. Jak się teraz ludzie nasycą w końcu serią 3000 to przy nowej cena nie będzie 12tys na start 🙂 tzn mam nadzieję 🙂 

image.jpeg.165a601eb0f1ee89344da003f8fd9890.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, makak napisał:

Nie bardzo, 4,4K, więc i tak przepłaciłem 30% do ceny msrp. Dziś widziałem na oficjalnym sklepie amazona za 4,2 za ten sam model więc dalej leci cena. Pewnie warto było jeszcze czekać, ale mam w pamięci jak czekałem na przeceny 2070S przed premierą amperów (zresztą sam mi podsyłałeś linki) i jak nvidia uwaliła produkcję (teraz niby ma dwie serie ciągnąć) i machnąłem ręką. Szczególnie, że resztę bebechów już wymieniłem i zostałem z sześcioletnią kartą, więc już tylko to mi zostało do zmiany.  

ja przed premiera kupilem 2080s ... ale w sumie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności