Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.3


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Dla ludzi walczących o sylwetkę plażową jest nowa nadzieja, dzieci w piaskownicy jednak miały racje żeby napchać się piachem 😛

https://www.sciencealert.com/purified-sand-particles-have-anti-obesity-effects-scientists-confirm

Kurz też ma bardzo mało kalorii, możecie jeść tyle kurzu ile dusza zapragnie 🙂

 

  • kekw 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Destroyer napisał:

Dla ludzi walczących o sylwetkę plażową jest nowa nadzieja, dzieci w piaskownicy jednak miały racje żeby napchać się piachem 😛

https://www.sciencealert.com/purified-sand-particles-have-anti-obesity-effects-scientists-confirm

Kurz też ma bardzo mało kalorii, możecie jeść tyle kurzu ile dusza zapragnie 🙂

 

OMG ja ja uwielbiałem ten serial, dziś już niepoprawny politycznie hue hue 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, tobiq4 said:

OMG ja ja uwielbiałem ten serial, dziś już niepoprawny politycznie hue hue 🙂

O tak, sporo było dobrego i część bardzo mocno weszło w pamieć, np gdy mi komp sięwywala i nie można czegoś zrobić to w głwłowie od razu pojawia się "computer says NOoooo!" 😄

 

 

Gdy HR robi resarch wśród programistów w firmie 🙂 

gHEj44W.jpg

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra historia.

Może obiło wam się o oczy demko supermana zrobione w UE5? 

Ktoś je ukradł i zaczął sprzedawać na Steamie za 11$ a sam autor został oskarżony o próbę wyłudzenia kasy. To jest idelany obraz naszych czasów 

Popular free Superman Unreal Engine 5 demo 'stolen' and sold as $11 game on Steam | Eurogamer.net

---

 

Edytowane przez michalo
  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo żadna nowość, na steamie od lata wlatuje masa crapu np ktoś zrobi tempalte w sklepie unity do jakiejś gierki np paltformówki i do tego przykładowy level a ludki wrzucają to jako gotową grę na steama i czasem nawet kilak osób ten sam template wrzucało 🙂 Teraz jużdawno nie śledzę takich rzeczy ale lata temu to było częste zjawisko obok asset flipów i innych gier robionych najtańszą metodą np "gra" to było zdjęcie ściany i nic więcej 🙂 Ale nawet takie crapy się sprzedają za ten 1$ i do tego mają karty i zbieracze steamowi sprzedając je za kilak centów dają twórcy jakiś mały procent więc za minimum wysiłku jakaś kasa wpadnie a steam jest zalewany masą badziewia.

Koniec końców liczy się pieniążek 🙂 

98vGQWp.jpg

  • kekw 4
  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, michalo said:

Nieźle.

 

Tylko ci posunęli się o krok dalej i oskarżali samego autora, że jest byłym pracownikiem, który z zawiści i chciwości próbuje wyłudzić od nich kasę 

A to trochę jak ant simualrtor gdzie pozbierali kasę na jakimś crowdfundingu ale twórcy przepili kasę na narkotyki, prostytutki i alkohol a potem coś się sądzili kto więcej nakradł czy coś takiego 🙂 good times 🙂

https://venturebeat.com/games/ant-simulator-canceled-after-kickstarter-money-spent-on-liquor-and-strippers/#:~:text=Ant Simulator%2C a game that,it to finish the game.
 

Teraz to chyba na topie jest giełda krypto FTX któa "zgubiła" miliard dolarów 🙂 Szkoda, że się nie udało coś zarobić na tej piramidzie finansowej a teraz przy recesji ludzie nie będą tak chętnie rzucali pieniędzy do kominka jak wcześniej choć kto wie, może dobry moment kupić na dipie jeśli tylko nie będzie dipowało bardziej i całkiem zdechnie 😛 Bitcoin jest na poziomie końca 2020 więc trochę przydzwonił w glebę i pociągnął resztę tej magicznej internetowej waluty 🙂 aż miło popatrzeć 

Ifcl76F.jpg

-

idealne a\na avatar 😄 kto bierze? 😄

 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tych ruskich rakietach w Lubelskim? 
FUCK! Ma kto kałacha na podorędziu? Jak nie to proponuje się zaopatrzyć 😐 
Jak to fajnie że mieszkam niedaleko granicy z Ukrainą... YEY! 😐 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mortom napisał:

Słyszeliście o tych ruskich rakietach w Lubelskim? 
FUCK! Ma kto kałacha na podorędziu? Jak nie to proponuje się zaopatrzyć 😐 
Jak to fajnie że mieszkam niedaleko granicy z Ukrainą... YEY! 😐 

Pozdrawiam z Węgorzewa, 15 km od granicy z ruskimi. 
Legancko jest tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bójcie nic, kasta wojowników która od dłuższego czasu nie miała wiele do roboty w naszym społeczeństwie poza szlifowaniem swoich umiejętności na stadionach i ćwiczeniach terenowych okolostadionowych tylko czekała na ten znak. Teraz będą mogli się wykazać i już zajmujom miejsca w pociongu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Destroyer napisał:

Nie bójcie nic, kasta wojowników która od dłuższego czasu nie miała wiele do roboty w naszym społeczeństwie poza szlifowaniem swoich umiejętności na stadionach i ćwiczeniach terenowych okolostadionowych tylko czekała na ten znak. Teraz będą mogli się wykazać i już zajmujom miejsca w pociongu 🙂

Może i pierwsi będą uciekać, ale za to ukradną Ci portfel i dadzą wpierdol 🙂 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, michalo said:

Jak dostanę wezwanie na jednostkę to dam cynk. Jako szeregowy kierowca, rezerwista, wypada mnie wezwać jako mięso armatnie więc tego.. 

Trzeba jutro zatankować (kicha bo wyjdę na desperata a już mi się rezerwa świeci) 

Przynajmniej masz jakieś przeszkolenie ja to co najwyżej mogę kamieniami rzucać z okna jakby ktoś podszedł blisko 🙂 choć raczej nie trafię

Ewentualnie jak mi się zakola jeszcze trochę cofną to samoloty krótkiego startu i lądowania będą mogły startować z mojego czoła więc się przydam jako mobilny lądowy niszczyciel i aircraft carrier 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KLICEK napisał:

a wy jak tam prawdziwi artysci? nadal banan i tasma?

Dla mnie słowo artysta to w ogóle taka prostytutka, że masakra. Nieroby i tyle XD co 2 człowiek to artysta.. kufa.

Ja jestem rzemieślnikiem/magikiem/bossem/boskim miszczem 3d 😉 ale nie artystą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezabardzo wiedziałem gdzie to umieścić więc się tutaj pytam:
Czy to to ↓↓↓ z Humble Budle ma jakąś wartość edukacyjną? Jest sens kupić do podszkolenia? Kupił to ktoś z was przypadkowo? Może próbował? Jakoś tak mnie naszło żeby w Unrealu coś sobie podziałać i trafiłem na taką paczuszkę. A może macie jakieś lepsze do polecenia?

https://www.humblebundle.com/software/learn-to-use-unreal-engine-5-software?hmb_source=&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_2_layout_type_threes_tile_index_1_c_learntouseunrealengine5_softwarebundle 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortom wygląda jak takie mydło i powidło 🙂 niby tylko 24$ ale ja to jużbym brał jakieś dzidsotwa z udemy które są czsem po 30-50zł i traktują tylko o światle czy efektach a nie którkie kursy jak stowrzyć każdy rodzja gry 🙂 Chyba że chcesz iść w gry, jak nie to odpuść. Weź sobie nawet traila gnomon worksop i opatrz ile się da bo to bez porównania lepsze będzie i bardziej profesjonalne i w strone M$E a nie typowy gamedev, jest w czym wybierać, jak się uprzesz to w miesiąc oglądniesz za 49$ + 7 dni triala 🙂 

JZ2kD9K.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie chciałem zrobić sobie taki próbny test gry 😄 osadzonej w mojej miejscowości. Konceptuję sobie taki horror FPS. Nigdy nie byłem w znajomym miejscu w grze i jakoś tak zapragnąłem sobie zrobić coś ala futuristic / horror / cyberpunk / medival / fps ;D
TAK wiem dużo tego, ale chciałem zrobić coś w przyszłości i przeszłości i do tego w alternatywnej linii czasowej dla naszego świata.
Takie papcianie kołkownicom  po potworkach 🙂 Nic wyszukanego.
Ale w sumie na gnomonie jest pare fajnych tutków które akurat by sie przydało przyswoić.
A poklikam zobaczę 😛 
boring-monkey.gif

Edytowane przez Mortom
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Skyrush said:

image.png.ae1df187858a8f1267288c86cc672c49.png

Takie przecenki to ja lubię kuuurde, jak za darmo xDDDDD

OOOOOOOOOOOOOOOOO a wy co rtx 3090 za 15k kupowaliście image.png.cc9c02c82340301220317d4148655530.png

Na święta jakiś rodzic pomyśli a kupie coś porządnego pod choinkę, nie będę żałował raz w roku. Masz synek karte za 10tys z całym 1gb, teraz to już ci niczego nie zbraknie w komputerze 😄

 

--

 

cznXC6L.jpg

 

PKl0SWm.jpg

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetlacz z Chin sobie zakupiłem, może być niezłym prezentem na gwiazdkę

https://pl.aliexpress.com/item/1005003737123482.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.e317740di5J1w5&algo_pvid=215e5e1d-8f10-4b32-9320-ee41d3c410e4&algo_exp_id=215e5e1d-8f10-4b32-9320-ee41d3c410e4-20&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000026985330644"}&pdp_npi=2%40dis!PLN!727.27!436.34!!!!!%402100bde316693070505717695e86b6!12000026985330644!sea&curPageLogUid=endz2CgFmAcg

można wgrywać różne filmiki, gify czy co tam, rozsądny rozmiar to pewnie do 3 minut bo próbowałem

nie wiem, czy ktoś takie rzeczy kupował 😄

IMG_6541.JPG

IMG_6559.JPG

IMG_6553.JPG

xd

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak giełda crypto FTX zniknęła z pieniążkami teraz kolejna zrobiła wypłatę 🙂

9FZ7fXe.jpg

1,2 mln ludzi pomyślało: hoo exchange - brzmi bardzo uczciwie i wiarygodnie, na spokojnie mogę im zaufać  😄 

 

 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W dniu 7.12.2022 o 19:49, Destroyer napisał:

Animowanie Blok ekipy i Egezorcysty to nie tylko zaszczyt ale też przywilej! 🙂

Myślenie o pracy z Walaszkiem to jedno a praca nad tymi animacjami pewnie by wyglądała tak 🙂

RA4i8uK.jpg

Czytanie skryptów albo branie udział w wymyślaniu dialogów tak wygląda 😉 

Terminator true story
image.thumb.jpeg.3ba945a72316979a0e443395db3d51b6.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności