Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Young Souls całkiem fajny beat em up i souls lite w świecie łączącym fantasy i współczesność, można wskakiwać na szybkie partyjki i grindowąć trochę w lochach 🙂 

Wierd west też całkiem fajny choć po ładnych kilku godzinach robi się już trochę powtarzalne i grindowe 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK pinned this temat

Ostatnio ogrywałem sobie w końcu Shadow Warrior 2, fajne ale trocheza bardzo looterowo shooterowe i grindowe ale ogólnei całkiem fajna, gra. Shadow Warrior 3 już lepsza, bardziej linearna, zwięzła, i nie taka rozciągnięta na siłę, fajnie się młóciło 🙂

Do tego Songs of Conquest, baaadrdzo mocna inspiracja herosami choć są różnice jak np nie ma miasta tylko takie jakby osiedla z różną ilością miejsc do budowania na mapce, magia i różne rodzaje many są inaczej naliczane ale mimo to herosy jak się patrzy 🙂 

 

Necromunda: Hired Gun bardzo fajna młucka, czuć wagę broni, nawet pistolecik to małą armata, niektóre lokacje bardzo duże a jak się dopakuje modyfikacje ciała to bardzo szybko się przez te levele przelatuje. Jest mięsistość choć potem gdy przeciwnicy maja pole siłowe to już tak szybko sienie rozbryzgują na flaki i trochę staja się gąbką na pociski. Ale  gra wygląda fajnie, gra się super i chodziła złoto na 2080 ti 

I ostatni Doomsday Hunters fajny rogalik który pójdzie nawet jak ktoś nadal siedzi na integrze 😛 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KLICEK napisał:

kochani, borderlandsy  3  za free odbierac 🙂image.thumb.png.b87468b945ce86d0603d3142c7f38897.png

Cebule wszystko co wrzuca epic i nie gram wcale hehe. W BOrderlands 2 grałęm i było fajne aż mnie znudziło  po paru h i na zawsze odstawiłem. Boję się, że trójka zrobi to samo.

CO do epic games to jest teraz promka, obniżki i kupon -25 %

No i w związku z tym chciałbym was wszystkich przeprosić, jak psioczyłem na ff7 remake, ze nie kupie, ze naciagactwo, skok na kasę itp..

FFVII to gra mojego dzieciństwa. Kupiłem ja jak tylko przeczytałem recenzje w cd-action. Zakochałem się z recenzji i grę też pokochałem. Musiałem nawet ramu dokupić żeby móc grać.. 

No i wczoraj się złamałem i kupiłem pomimo szczerych niechęci. Miłość odżyła. Jestem po 5h i bardzo mi się podoba

(pomimo kilku irytujących rzeczy które nie powinny być w takiej grze).  Dodatkowe wątki, side quest - jak zabijanie szczurów, a bo co innego? w końcu to rpg - sztucznie wydłużają grę ale mam zamiar przejść ją w 100%. Żegnajcie.. przepraszam.

Cofam całę psioczenie i się zamykam.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, michalo said:

BOrderlands 2 grałęm i było fajne aż mnie znudziło  po paru h i na zawsze odstawiłem. Boję się, że trójka zrobi to samo.

Boderlandsy to bardziej coopowa gra, grałem z jedynkę dobre 10 lat temu z dodatkami z dwoma kumplami z mieszkania i były świetne. W dwójkę grałem z jednym kolegą i też fajnie się grało choć już nie było poczucia tej nowości bo w sumie drugi raz to samo 🙂 W Pre-Sequel grałem sam i dwa razy zaczynałem i nawet nie pamiętam czy to skończyłem ale trochę też pograłem także możliwe że domęczyłem do końca 🙂 Ale z drugiej storny to nawet mocno średnia gra w coopie robi się10 razy lepsza więc ciężko tak oceniać 😛 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Destroyer napisał:

Ale z drugiej storny to nawet mocno średnia gra w coopie robi się10 razy lepsza więc ciężko tak oceniać

W coopie wszystko jest lepsze. Oprocz Overcooked. To jakas masakra stworzona przez sadystow. 

Edytowane przez michalo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlandsy zawsze wydawaly mi sie takim Falloutem dla dzieci 😄 Nigdy mi nie siadla ta grafa i robocik "haha ale smieszny". Ale grabnalem bo za darmo to i ocet slodki.

Teraz Bioshock - tez nigdy nie gralem a podobala mi sie z tego co widzialem tak ze przytulam z ochota. Mam juz tyle gier ze za cholere nie przejde tego wszystkiego 😄 Zachodze w glowe kto jeszcze dzis piraci gierki? Juz za darmo rozdaja kurna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellslave, całkiem fajny dungeon crawler 

 

Mimo, że już bardzo mało gram na steamie i nie dodaje tam gier w takim tempie jak kiedyś to mam tam już okrągłe 2tys gier i to już po czystce gdzie wywaliłem z biblioteki dobre 100gierek największego badziewia 🙂

y3aokMJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę skończyć: Immortals Fenyx Rising, RDR 2Forza Horizon 4Control 😭 
Diablo II Resurrected udało się przejść barbarzyńcą - YEY! Ale na resztę jakoś brakło mi pary - może teraz w niedziele pyknę sobie przygodę z Czarodziejką 🥰😍🤩
Ale ostatnio też trochę pogrywam dla odstresowania Instruments of Destruction (link) - Chyba to samo studio zrobiło Besiege. I fajnie sobie tak pobudować różne maszynki do destrukcji. Pólki co to wczesny dostęp i gra ma mało samego w sobie gameplayu ale dla takiego prostaczka jak ja wystarcza 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem niedawno God of War na ps4. Najmocniejsza stroną tej gry jest grafa, reszta taka sobie. Walka jest za prosta, zagadki są obelżywie łatwe a do tego gra się nastręcza z podpowiedziami głosem tego chłopaczka który za nami łazi. Gra ma bardzo silny syndrom ambicji bycia filmem, ale jako film w ogóle się nie sprawdza, historia jest mało interesująca a postacie to tragedia. Zamiast rozwoju postaci mamy jakieś schizofreniczne zmiany osobowości w zawrotnym tempie, relacje między postaciami są banalne i kiczowate, jeśli tematyka bogów skandynawskich kogoś interesuje to szczególnie nie polecam, bo są zaprezentowani przez kalifornijski pryzmat, czyli wszystko co europejskie jest złe. Bogowie północy to brutalni szaleńcy, najeżeni negatywnymi cechami połączonymi z "ksenofobią", a bóg pełen cech pozytywnych odznacza się zamiłowaniem do obcych kultur, czyli 'diversity is our strength' podane w sosie skutej lodem fantastyki.

Po tym zacząłem grać w Duke Nuke'em 3d i bawiłem się przednio. Fajnie sobie w coś po prostu pograć dla samego grania i aż się zdziwiłem jak bardzo takie starocie z garścią sprajtów mogą rozerwać i zabawić gadzią część mózgu, a multimilionowe produkcje z aktorami i reżyserami po prostu nudzą i żenują.

  • Like 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, EthicallyChallenged napisał:

Skończyłem niedawno God of War na ps4. Najmocniejsza stroną tej gry jest grafa, reszta taka sobie. Walka jest za prosta, zagadki są obelżywie łatwe a do tego gra się nastręcza z podpowiedziami głosem tego chłopaczka który za nami łazi. Gra ma bardzo silny syndrom ambicji bycia filmem, ale jako film w ogóle się nie sprawdza, historia jest mało interesująca a postacie to tragedia. Zamiast rozwoju postaci mamy jakieś schizofreniczne zmiany osobowości w zawrotnym tempie, relacje między postaciami są banalne i kiczowate, jeśli tematyka bogów skandynawskich kogoś interesuje to szczególnie nie polecam, bo są zaprezentowani przez kalifornijski pryzmat, czyli wszystko co europejskie jest złe. Bogowie północy to brutalni szaleńcy, najeżeni negatywnymi cechami połączonymi z "ksenofobią", a bóg pełen cech pozytywnych odznacza się zamiłowaniem do obcych kultur, czyli 'diversity is our strength' podane w sosie skutej lodem fantastyki.

Po tym zacząłem grać w Duke Nuke'em 3d i bawiłem się przednio. Fajnie sobie w coś po prostu pograć dla samego grania i aż się zdziwiłem jak bardzo takie starocie z garścią sprajtów mogą rozerwać i zabawić gadzią część mózgu, a multimilionowe produkcje z aktorami i reżyserami po prostu nudzą i żenują.

odpal nowego dooma, ale pierwsza czesc 🙂 fun taki sam jak w diuku a nawet lepszy 🙂 wlasnie z samego grania a nie rozkminiania rzeczywistosci do okola 😄

 

A jezeli szukasz czegos z fajnym story to polecam Some, dla mnie zdecydownia topka jezeli chodzi o storytelling 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEKchodzi o dooma z 2016? Bo w tego grałem i mi się bardzo podobał. W eternal jeszcze nie. Po Duke'u planuję przejść 2 pierwsze Quake'i i zobaczyć jak się trzymają. Bawi mnie zderzenie tych gier z moimi wspomnieniami o nich, na przykład w Quake 2 pamiętałem, że latające nad trupami muchy miały dużo datalu i nawet widoczne skrzydełka, natomiast w rzeczywistości wyglądały one tak: 🙂

636349852_Screenshotfrom2022-05-2809-46-02.png.d8a408aac801e3b7c8624173455b213a.png

 Somę mam na liście, dzięki za rekomendację.

3 minuty temu, Destroyer napisał:

@EthicallyChallenged wypróbuj sobie brutal dooma i Prodeus brutalnie miodne gry a nie moralne dylematy z indyjskiego kina 🙂 ior fury też bardzo spok, oldchool, nawet na starym silniku i sprity, project warlock też miło wspominam teraz można wyrwać za jakieś 3 zł 🙂

Prodeus skończony kilka miechów temu, bawiłem się przednio i czekam aż twórcy skończą grę 🙂

Edytowane przez EthicallyChallenged
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, EthicallyChallenged napisał:

@KLICEKchodzi o dooma z 2016? Bo w tego grałem i mi się bardzo podobał. W eternal jeszcze nie. Po Duke'u planuję przejść 2 pierwsze Quake'i i zobaczyć jak się trzymają. Bawi mnie zderzenie tych gier z moimi wspomnieniami o nich, na przykład w Quake 2 pamiętałem, że latające nad trupami muchy miały dużo datalu i nawet widoczne skrzydełka, natomiast w rzeczywistości wyglądały one tak: 🙂

636349852_Screenshotfrom2022-05-2809-46-02.png.d8a408aac801e3b7c8624173455b213a.png

 Somę mam na liście, dzięki za rekomendację.

Prodeus skończony kilka miechów temu, bawiłem się przednio i czekam aż twórcy skończą grę 🙂

tak mi chodzi o dooma z 2016, mistrzostwo swiata i moim zdaniem gra roku 2016 jak w morde strzelil. Zajebiscie niedoceniona. 

Co do Quake, ostatnio wyszedl rocznicowy Update i jezeli masz gre na Steamie, to update jest za darmo 🙂  Gra wyglada PIEKNIE, masa nowosci masa opcji, mozesz sobie ustawic grafe tak jak lubisz i cieszyc sie gierka 🙂 Przeszedlem ja ze wszystkimi dodatkami i to samo Quake 2 😄

 

Soma to jest absolutny MUST PLAY.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

A ja polecę jeszcze Forgive Me Father retro shooter na spitach z bardzo komiksowym stylem prowadzenia fabuły i efektów jak wybuch z napisem boom 🙂 Szybkie, krwawe, mięsiste i w świecie Lovecrafta 

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quaka też bardzo polecam. Mam tą odświeżoną wersję i bardzo przyjemnie się gram. 

Q2 rtx tak mi klatkuje że nie idzie. Ale jak pamiętam to też była świetna gra 😉 Blasterek to moja ulubiona broń, no i pistolet z duke nukem 3d. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego Wolfika przechodziłem wielokrotnie - po za tym dziwnym tworem o siostrach Blazko. Nawet nie kupiłem, bo złość człowieka brała jak bardzo skiepścili ten reboot!  Dziękujemy Bethesdo! 

P.S.
Dzięki znowu idę zacebulić na Epica - niby mam, ale co tam, lepiej mieć 2 razy na wszelki wypadek 😉 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RaVirr napisał:

Nie miałem i chętnie przygarnąłem 😄
Jbc dzisiaj Diablo Immortal wyszło za darmo- pograłem 10 minut i fajnie się zapowiada, mimo, że czuć port z mobilki 🙂

Ale to nie jest April Fools Joke? 😉 
comment_1651842877GDu3tCJR7P5uJ72GHtUHeB

Edytowane przez Mortom
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mortom napisał:

Ale to nie jest April Fools Joke? 😉 
comment_1651842877GDu3tCJR7P5uJ72GHtUHeB

dokladnie o tym samym pomyslalem 😄 ale to fakt ze wyszlo diablo, kurde nie mam takiej podjarki ale z 2giej strony bym pogral 🙂 

Lecimy suqad max3d.pl? i walilmy diablaka i jego swite na łeb? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomina jaki był hype na diablo 3 jak wychodziło 🙂 ludzie co nie grają w gry nawet o tym mówili, maiłem załatwione pudełko z empiku od kolegi co tam pracował ze zniżką pracowniczą ale nie wyszło a kolega cisnął żeby pograć więc kupiłem za 260 co na tamte czasy było bardzo dużo 🙂 Grałem 10 dni aż nie widziałem na oczy, dosłownie wzrok bardzo mi się pogorszył od tego. A potem pozmieniali zasady marketpalce, zmniejszyli mocno koszt upgradów kowali i innych chłopków co już miałem w większości dopakowane ale oczywiście nie zwrócili nadpłacone pieniądze. Potem coś się walnęło z achivemntami i sięwyzerowało wszystko, potem to przywrócili ale tylko tam gdzie wartości nie były nadpisane grając na zresetowanych achivmentach np miałm aczika za zabicie 1000 elitów a na liczniku ilości zabitych było ze 30. Więc się w ku zdenerwowałem, rzuciłem w kąt, że avtivi$ion blizard takiego śmiecia bublowatego zrobił i już nigdy nie wróciłem 🙂 no i jeszcze kolejka do serwerów, wylogowywanie, cuda wianki z tym wszystkim. 

A potem jeszcze kolejne fackapy blizarda i chyba konto usunąłem z grami 😛 tzn tam coś blokowali, przywracali ale w końcu nie wiem czy mam czy nie, nie zaglądałem i się tym nie interesowałem. fuck them anyway 🙂

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KLICEK napisał:

dokladnie o tym samym pomyslalem 😄 ale to fakt ze wyszlo diablo, kurde nie mam takiej podjarki ale z 2giej strony bym pogral 🙂 

Lecimy suqad max3d.pl? i walilmy diablaka i jego swite na łeb? 😉

Obczaiłem na BNecie i wyszło, że komóreczkowa gierka warzy 26GB i mi się odechciało grać 😜 Ale na youtubach mówią też, że to kiepski port na PC i że w ogóle P2W i chyba dam sobie spokój. Nie wspomnę już o tym, że 💵Blizzard💵 lubi gnębić swoich pracowników, więc im kobzy nie będę nabijał. Mimo że sama gra jest "za darmo"! 😤

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA SOBIE GRAM XD 
Jakbyście byli jednak chętni to dajcie znać, ja jestem na serwerze dla polskich zwierząt:
unknown.png
Chyba teraz wyłączyli serwery na konserwację i nie mogę podglądnąć nazwy, ale później dam znać 😄 

  • kekw 1
  • bogactwo 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff skończyłem Elden Ring. Gra jest świetna, ale jednocześnie męcząco duża. Szczególnie, że później, już za bardzo nie ma czym nagradzać gracza za eksplorację. Zeszło mi 120 godzin na przejście, a i tak pominąłem jedną lokację (trzeba było najechać 3 innych graczy bodaj aby się do niej dostać, a nie lubię innym przeszkadzać, więc odpuściłem). Opcja przyzywania duchów do pomocy to w sumie easy mode, więc sprawia, że to najłatwiejsza gra od FS. Oczywiście, jak ktoś chce wyzwania, to nie musi przyzywać 🙂 Co do zastosowania otwartego świata, to z jednej strony coś nowego, ale z drugiej niestety zaowocowało powtarzalnością bossów co nudzi. Osobiście wolałbym krótszą tunelową grę. Miałem przechodzić inną postacią, ale przez wielkość gry to nie prędko. Pewnie kiedyś wrócę do tytułu, szczególnie, że nowy soulslike od FS to pewnie nie prędko, ale to musi minąć sporo czasu 😉 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2022 o 12:34, RaVirr napisał:

A JA SOBIE GRAM XD 

Dobra, już nie gram, jbc to dość szybko człowiek zderza się boleśnie i z impetem z paywallem- rng połączone z p2w jest bardziej obrzydliwe niż w każdym koreańskim grindowniku w jaki grałem 😮

  • Sad 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mortom napisał:

@makak Spoko krążą słuchy że Bloodborne 2 idzie 😉 więc ładuj akumulatory 😄 

Jakoś nie mogę uwierzyć 🙂 Ta gra jest w sumie kompletna, nie bardzo wiem, co mogliby zrobić dalej. Zresztą FS teraz coś o mechach robi (raczej nie moje klimaty ;)). Zwykle cykl mają 3 letni, więc następny tytuł wychodzi na to, że dopiero za 6 lat pojawi się na horyzoncie 🙂 

W sumie jakbym miał wybierać, to chciałbym kontynuacje Sekiro (choć i tutaj nie ma sensu). Mega mi się ten tytuł podobał i system walki. Miałem bardzo dużo przyjemności z pokonywania bossów w tym tytule, jak chyba w żadnym od FS. Jedyny feler Sekiro, że to gra głównie do przejścia na raz, no i tylko w sumie się biega z jedną tą samą bronią od początku, co może się trochę nudzić (protezy ratują trochę sprawę).

Edytowane przez makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się skusi, na HB jest paczka gier od Capcom:
Capcom Summer 2022 Bundle (pay what you want and help charity) (humblebundle.com)

Choć w sumie to głównie stare tytuły.

Pewnie to wszyscy wiedzą, ale może ktoś nie to jak zależy komuś na konkretnym tytule, to może na bazarze kupić klucz:
Bazar Łowców Gier (lowcygier.pl)

Często tak biorę, jak zależy mi tylko na jednej grze i szkoda mi kasy na całą paczkę.

Edytowane przez makak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jakubziom napisał:

Wolfenstein: The New Order i New Collossus moje ulubione ever 🙂

Polecam What Remains of Edith Finch, jeśli ktoś nie słyszał o tej grze

Fakt, bardzo "przyjemna" gra/opowieść. Odskocznia od typowych gier. Btw. jak ją instalowałem to pomyliłem z polską The Vanishing of Ethan Carter 😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, EthicallyChallenged napisał:

Jeszcze odnośnie tego powyżej, przez kilka godzin można jeszcze na GOGu dostać za darmo The Elder Scrolls: Daggerfall, czyli taki oldschoolowy skyrim chyba 😜

Taki Skyrim 2 części temu 😉 Na gogu jest w jakiejś wypaśnej wersji. Ta gra to był ponoć mega bugfest, ale teraz pewnie jest trochę lepiej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza starymi dobrymi gierami obecnie pocinam w Sniper Elite 5 i zwyczajowo mam mega zabawe. Osobiscie traktuje ta gre bardziej jak Hitmana - WSZYSTKICH staram sie zalatwic nozem z bliska. W nowym Sniper Elite dodali tez opcje dolaczania sie do innych graczy i psucia im zabawy zabijajac ich jako Niemiec. Osobiscie nie jestem fanem ale jest taka opcja. Swietna grafa, swietna zabawa - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi to dość kuriozalne że snajper biega z nożem i wszystkich załatwia w walce wręcz - nie to obiecywali jak się zaciągałem 😉 
Wg. mnie to dość poważny błąd w projekcie gry - CHYBA. Ze skradanek to chyba tylko Splinter Cella ogrywałem - a potem już mi się ode chciało czekanie na to kiedy mogę dalej GRAĆ W GRE 😉 

Mi po darmowej rozpuście od EPICA podeszło MEN EATER - nawet miła gra w rekiny 🙂 jak się wpienię, to odpalę, zjem paru ludzi i wq**w przechodzi 😜 A że za darmola to moja cebulowa dusza się raduje x2 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochęzrobiłem przerwe od grania w ff7 remake, zwłaszcza zdemotywowały mnie informacje nt. planów odgrzewania innych ff7.. ile to potrwa lat zanim trafi na pc..

I tak trochę mniej ostatnio gram ale kupiłem dzieciakom xboxa na wakacje.. to sobie sprawdzam gierki z passa 🙂

Hades jak zwykle zajebisty, zacząłem sobie grać casualowo, od początku i ta gra to po prostu świetna zabawa. Nie nudzi się.

Nowe TMNT też sztosik jak ktoś ma towarzystwo do grania. Wystarczająco łatwa dla dzieci.

It takes Two - grałem trochę z żoną a ona wcale nie potrafi grać 😉 Gra super dla dwojga ale myślę, że żona przeżyła mnóstwo frustracji a pierwszy boss po prostu nasz team przerósł, chociaż prawie go mieliśmy.. ciekawe czy zechce znowu zagrać 😉

No i Strażnicy z Galaktyki - całą widziałem już dawno na gameplayu i sobie też teraz czasem pyknę. To chwlami bardziej oglądanie  niż granie ale humorystyka i bohaterowie do mnie trafiają w 100% więc zabawa przednia. Jak ktoś lubi film to gra też mu się spodoba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Mortom said:

to dość kuriozalne że snajper biega z nożem i wszystkich załatwia w walce wręcz - nie to obiecywali jak się zaciągałem

To nie ograniczenie tylko jedna z opcji. Osobiscie uwielbiam skradanki wiec gram w taki sposob. Jest nawet non-leathal option jak ktos chce - eliminujesz tylko cel, zbierasz jakies dokumenty i zmywasz sie. Rewelka jest giera bo mozesz grac jak ci sie podoba. Dajmy na to masz zlikwidowac kolesia - mozesz polazic, poszukac i dowiedziec sie ze wychodzi ze swojego zamknietego pokuju tylko po jedzenie. Mozna zatem zatruc mu to jedzenie i wywolac go dzwoneczkiem normalnie uzywanym przez tych co mu przynosza jedzenie. Ale mozna tez po winorosli wejsc przez okno do pokoju i mu gardziel poderznac. Badz - zastrzelic go po prostu z daleka jak porzadny snajper. Co kto lubi. Mozna grac kompletnie "na Rambo" i pokrywac wszystko olowiem 😉 Zajebista giera.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności