Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2022 edition


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Nezumi napisał:

Jak najbardziej. Mam i przeszedlem wszystkie Hitmany od jedynki 😉 Jedna z moich absolutnie ulubionych serii.

Tak samo. A co powiesz o Thief'ie (przynajmniej pierwszych trzech)? Bo właśnie sobie kupiłem ale jeszcze nie miałem czasu zagrać, a jest to jedna z nielicznych skradanek, które mnie ominęły gdy wychodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, EthicallyChallenged said:

Tak samo. A co powiesz o Thief'ie (przynajmniej pierwszych trzech)? Bo właśnie sobie kupiłem ale jeszcze nie miałem czasu zagrać, a jest to jedna z nielicznych skradanek, które mnie ominęły gdy wychodziły.

O stary, w zeszlym roku przeszedlem wszystkie 3 bo wlasnie juz nie pamietalem czy skonczylem jak byly nowe czy nie... Rewelka zabawa. Mam tez tego nowego ale jeszcze nie gralem. Nie no, Thief to klasa sama w sobie, zawsze na najwiekszym poziomie trudnosci - nie zeby sie chwalic, po prostu wtedy jest zabawa dopiero. 🙂 Jesli masz na GOGu to pamietaj ze trojka nie chodzi (nie da sie przejsc tutoriala bo nie dziala otwieranie drzwi...) bez nieoficjalnego patcha.. Nie wiem dlaczego go nie dodali do giery albo chociaz podali linka. Z patchem smiga genialnie.

To z takich skradankowych jeszcze moich ulubionych - Styx obie czesci. I oczywiscie Dishonored.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tobiq4 napisał:

Odsmażam kotleta, Alien Isolation, jak ja kocham tę grę, czuje się jakbym był w filmie scotta z 79 roku. 

No ja to mam już od dawna ale nie mogę jakoś podejść. Muszę w końcu się zdecydować bo kocham Alien I a tutaj to podobno jak w filmie. 

  • Like 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michalo napisał:

No ja to mam już od dawna ale nie mogę jakoś podejść. Muszę w końcu się zdecydować bo kocham Alien I a tutaj to podobno jak w filmie. 

stary koniecznie musisz zagrac 🙂 nawet jak nie dasz rady przejsc, to ta gra wyglada PIEKNIE i klimat gniecie jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2022 o 22:28, EthicallyChallenged napisał:

Tak samo. A co powiesz o Thief'ie (przynajmniej pierwszych trzech)? Bo właśnie sobie kupiłem ale jeszcze nie miałem czasu zagrać, a jest to jedna z nielicznych skradanek, które mnie ominęły gdy wychodziły.

Jakby co ten ostatni wydany Thief trafił właśnie na promo na Steamie - jest za 11 zeta 🙂 Jest ok, ale tylko dlatego, że kilka misji/miejscówek przypomina klimatem poprzednie części. Ogólnie gra jak i sam Garret najsłabsza z całej czwórki więc zagrałbym w ostatniej kolejności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie dusze mechanika, a nie za bardzo lubicie babrać się w smarze, to zacebulujcie sobie z Epica Car Mechanic Simulatora 2018 😄

P.S.
Macie coś godnego do polecania na letniej wyprzedaży Steama?

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mortom napisał:

Jeśli macie dusze mechanika, a nie za bardzo lubicie babrać się w smarze, to zacebulujcie sobie z Epica Car Mechanic Simulatora 2018 😄

P.S.
Macie coś godnego do polecania na letniej wyprzedaży Steama?

ja na steama wzialem:

dooma  2016 - polecam

some - polecam

ducktells - bo dziecinswo

c&c remaster - bo lubie 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KLICEK napisał:

ja na steama wzialem:

dooma  2016 - polecam

some - polecam

ducktells - bo dziecinswo

c&c remaster - bo lubie 🙂

Dooma zjadłem na śniadanie na jakieś poprzedniej wyprzedaży - oj oj oj! to było dobre! 
Soma - musze się wreszcie przekonać do horrorów bo widzę że mnie sporo omija
Ducktales - O! zapominałem że remastera mieli zrobić 😄 i chyba zrobili 🦆 THX!
C&C - zbyt dużo w to grałem za młodu i do dzisiaj mam sytość w tym gatunku 😄 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem się pochwalić, że po ponad 70 godzinach gry, za (chyba) trzecim podejściem, udało mi się ukończyć Wojnę Krwi, Thronebreakera czy jak mu tam... i to było piękne doświadczenie, polecam każdemu, kto lubi gry trudne, mające "to coś".

tb.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kalberos Mam pewien problem z Ringiem... jak patrzę w ile godzin prosy przechodzili za pierwszym razem to grę to mi się uszy trzęsą ze zgrozy 😄 A Solsy lubię, problem w tym że Solulsy mnie już nie 😐  i ciachają mnie jak marchewkę do rosołu. Nie mówiąc już o bosach którzy walą mną o glebę jak bym był piłką do kosza 😄  (najpierw rosół potem kosz... moje życie w pigułce 😉)

Co do God Of Wara to musze wreszcie go odpalić 😄 Kiedyś grałem w 1kę i fajna była... ale zraziły mnie te niekończące się quick eventy których nie cierpię. Dzięki bogom gamedevu, że te mroczne czasy quick eventów minęły (mam nadzieję) bezpowrotnie 😄 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam soulsy, tylko poluje teraz na trojeczke jakos taniej zanim sie zanurze w odmetach Elden Ringa. Dwojka soulsow tez mi bardzo podeszla mimo smedzenia na lewo i prawo jaka to slaba czesc jest. Jesli to bylo slabe to nie moge sie juz doczekac trojki. Ale na razie w koncu zabieram sie za Dragons Dogma. Ale jeszcze nie mam zdania 🙂

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mortom napisał:

@Kalberos Mam pewien problem z Ringiem... jak patrzę w ile godzin prosy przechodzili za pierwszym razem to grę to mi się uszy trzęsą ze zgrozy 😄 A Solsy lubię, problem w tym że Solulsy mnie już nie 😐  i ciachają mnie jak marchewkę do rosołu. Nie mówiąc już o bosach którzy walą mną o glebę jak bym był piłką do kosza 😄  (najpierw rosół potem kosz... moje życie w pigułce 😉)

Co do God Of Wara to musze wreszcie go odpalić 😄 Kiedyś grałem w 1kę i fajna była... ale zraziły mnie te niekończące się quick eventy których nie cierpię. Dzięki bogom gamedevu, że te mroczne czasy quick eventów minęły (mam nadzieję) bezpowrotnie 😄 

Panie pograj sobie w dead space to Cie pociacha dopiero.
Elden jest bardzo przyjemny, uczymy sie go powoli wszystko co trzeba jest zawarte wewnątrz w grze. Ja lubie sobie zwiedzac gry.
Na przyklad w takim AC Origins 260h ( w tym 2k zdjec) W Valhali ponad 300h. W eldenie mam juz 160h 😛 a nie zajebalem jeszcze pierwszego glownego bossa. Takie tytuly zajmują mi rok do półtora;D bo nie ma czasu grac codziennie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu jak gram to z tyłu głowy ciągle lata mi taki daboł i gada... Ty ciulu malowany, siedzisz w grę grasz! A mógłbyś coś zrobić pożytecznego. Po czym gra idzie w odstawkę, ja znerwicowany już po 2h grania i siedzi mi taki Asassyn lub inny Kratos na dysku a ja nie gram bo maksymalnie czuję się winny.
Ehhh... czy ktoś z was tak jeszcze ma? Czy moje zaburzenia psychiczne to odosobniony przypadek nerwicy sperd****a głowy? 😄 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kalberos napisał:

Panie pograj sobie w dead space to Cie pociacha dopiero.
Elden jest bardzo przyjemny, uczymy sie go powoli wszystko co trzeba jest zawarte wewnątrz w grze. Ja lubie sobie zwiedzac gry.
Na przyklad w takim AC Origins 260h ( w tym 2k zdjec) W Valhali ponad 300h. W eldenie mam juz 160h 😛 a nie zajebalem jeszcze pierwszego glownego bossa. Takie tytuly zajmują mi rok do półtora;D bo nie ma czasu grac codziennie.

Panie... raz kiedyś w nocy spróbowałem Martwego Kosmosu... i wiesz co? Mało co się nie posrałem.... takie klimaty to nie na moje słabe nerwy 😄 Nazwij mnie mokra bułą, ale wole kiedy w gaciach co najwyżej pójdzie bąk a nie coś bardziej konkretnego 😉 💩👶

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mortom napisał:

Panie... raz kiedyś w nocy spróbowałem Martwego Kosmosu... i wiesz co? Mało co się nie posrałem.... takie klimaty to nie na moje słabe nerwy 😄 Nazwij mnie mokra bułą, ale wole kiedy w gaciach co najwyżej pójdzie bąk a nie coś bardziej konkretnego 😉 💩👶

Spoko mam podnie i komcze drugq czesc. Po prostu zauwazylem, ze jak sie gra bez dzwiku albo bez muzyki organizm tak dziwnie nie reaguje. Imersja mmiejsza ale tetno w normie;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kalberos napisał:

Czas odpocząć od Eldena i dać pokręcić sie Soniakowi, bo obrośnie kurzem. 
 

 

AAB239FF-7029-41CE-ACED-70B825506F84.jpeg

A ja jeszcze pierwszej nie ruszyłem, a tu już zalewa mnie druga! 😉 
Kiedy to ja to wszystko ogram? Musze puścić LOTKA żeby czas sobie KUPIĆ 😉
9f05d5378408467a8086203f055e777a.jpg  

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mortom napisał:

A ja jeszcze pierwszej nie ruszyłem, a tu już zalewa mnie druga! 😉 
Kiedy to ja to wszystko ogram? Musze puścić LOTKA żeby czas sobie KUPIĆ 😉
9f05d5378408467a8086203f055e777a.jpg  

Tez mam sporo takich gierek;D 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cult of the Lamb bardzo fajny rogalik przemieszany z prostym zarządzaniem swoim kultem i mini gierkami, całkiem fajny miks i przyjemnie się w to tłucze 

 

stoneshard -  całkiem fajne najlepsze to łażenie po lochach i walka ale przedzieranie się przez lasy czy mikro zarządzanie już jest niepotrzebnym grindem i jest niestety nużące 😕 trochę zmarnowany potencjał 😕 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, michalo said:

Na Epiku za free jest doom 64. Jako,k zę jest tutaj sporo starcó może ktoś zece (Pewnie @Nezumi hehehehe)

Raczej raczej! Juz mialem na Steamie ale zgarnalem tez tutaj, czemu nie. W zeszlym roku przechodzilem wszystkie doomy do trojki ale pozniej to mnie zaskoczylo. Nawet nie wiedzialem ze istnieje cos takiego, bo nigdy nie mialem konsoli.

Na GOGu dodali Mortal Kombat Trilogy, wiec uzupelnilem kolekcje starych mortali. Domyslna trudnosc jest zabojcza ale gra sie fajnie. Poza tym pogrywam sobie w dungeon crawlera Black Crypt z... Amigi. Pierwsza giera od Raven Software. W koncu z zamiarem skonczenia bo jak bylem dzieciakiem to moj Angielski nie pozwalal poczytac co mowia runy na scianach a to dosc kluczowe 😄 Rewelka. Wsiaklem kompletnie w glebokie retro.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Nezumi napisał:

. Nawet nie wiedzialem ze istnieje cos takiego, bo nigdy nie mialem konsoli.

Ja wiedziałem bo niedawno ostro brałem się za emulatory, ale jeszcze nie grałem. Będzie okazja. 

Gość nawet w recenzji powiedział, że mało kto słyszał o tej wersji. Widać N64 niezbyt popularne u nas. 

 

Black Crtypt wygląda jak Eye of Beholder.  Mam to na GOgu, do niej pdfa w której jest narysowana mapa, bo w grze nie ma. Zero taryfy ulgowej, kiedyś to były gry. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Destroyer napisał:

Dink Smallwood za darmo na gogu, kto tak jak ja zagrywał się w nią bo była w cdaction w 1999 to może sobie zrobić nostalgicznego tripa 🙂

https://www.gog.com/game/dink_smallwood_hd?pp=ba5bfc9d29e57bda5c45cf82d9fff043329f313a

 

 

Ja! Pamiętam początek jako świniopas chyba hehe  miałem właśnie z CDA jak większość oryginalnych gier wtedy. 

ale bał bym się odpalić 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinykin - fajna platformówka z elementami logicznymi, całkiem fajna mechanika zbierania lemignów i używania ich do rozwiazywania zagadek środowiskowych plus lekkie uradowanie postaci, prawie jak metroidvania 🙂 Jest od dzisiaj na gamepassie i można w jednym dłuższym posiedzeniu ograć na raz 🙂

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie odpaliłem Grid Legends na xbox pasie, nei jestem wielkim fanem samochodóek bo mnie trochenudzą, ostatnio forza była całkiem spoko ale jej nie konczyłem a wcześniej to chyba najbardziej NSFunderground 😛 

I chyba pierwszy raz grałem w scigałkę na 55 calowym monitorze 120hs, hdr i imersja była bez porównania większa i fun z gry tak że ukończyłem cały sezon, 36 wyścigów 🙂 Fajnie, że każdy wyścig jest inny, inne trasy, inne samochody, inne wszystko i prawie każdy fajny, najsłabsze to wyścigi z czasem na szerokich torach to trochę wieje nudą ale ściganie się na wąskich uliczkach gdy cały czas przelatuje obok i jest poczuci prędkości bardzo fajnie działało. ALe jak na grę z 2022 to graficznie na ultra jakoś szaleństwa nie było, czasem widać zapętloną teksturę, blobowate skały czy inny delta na alpha palnach. Światłą też czasem tak bardziej szły w stronę ambient light a odbicia to na refelction probe a nie raytracing rtx 🙂 No i deszcz to 2-3 proste warstwy, krople na kamerze, krople na samochodzie i cząsteczki w najbliższym otoczeniu i tyle, to driveclub sprzed 10 lat miał lepsze efekty deszczu. Ale i tak fajnie się grało i aż trochę zapragnąłem kupić kierownicę żeby mieć większą imersje i np 65 calowy ultrapanoraiczny zakrzywiony monitor żeby lepiej wypełnił wizje peryferyjną🙂 Jak wyginane telewizory się upowszechnią to się pomyśli o upgradzie 🙂 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostatnio pogrywam w Immortals Fenyx Rising, podobno mocno inspirowane Zeldą ale fajnei sięgra, ładan grafika, żarty i lekkość taka trche dla młodzieży ale nie boli za bardzo 🙂 Fajnie tak wskoczyć na chwilę i popykać, zrobić kilka zagadek środowiskowych, wymłócić kilka mobków, zrobić jakiegoś dungeona i wyjść 🙂 Na początku zagadki i sekcje platformowe są banalne i wręcz nużące ale potem robi się ciekawiej i bardziej wymagająco, fajnie się gra 

 

I kolejna też na game passie, dużo prostsza ale całkiem przyjemna i też można ładnie zamknąć się w krótkim posiedzeniu i mieć zastrzyk dopaminy za " zrobienie czegoś " 🙂 Gdyby się uprzeć to można by było to rozpykać w jednym posiedzeniu 🙂

 

I pograłem trochę w death stranding, po kilku godzinach gridowania, pracy kuriera, średniej fabule i głupawych nazwach postaci, coraz większym zaśmieceniu otoczenia funkcjami społecznościowymi i ich gratami, drabinami i czym tam jeszcze powiedziałem sobie, że szkoda  mi życia na to 🙂 directed by hideo kojima 😛

 

 

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/15/2022 at 12:19 PM, michalo said:

Metal Hellsinger - kurde, ale fajnie się w to gra.

Wyglada (i brzmi!) rewelka. Przypomina mi troche wczesne Moonspell z albumu Irreligious. Bedzie kaska to bedzie kupowane i grane. Na razie do wishlisty - dzieki!

A ja lece BARDZO oldschoolowo. W koncu skonczylem dungeon crawlera "Black Crypt" na Amidze (emulowanej). Kilka dekad temu moj Angielski nie pozwalal mi na to, za duzo czytania tam bylo. Jedna z pierwszych jesli nie pierwsza giera teamu Raven Software ktory dzis jest zredukowany do robienia jakichs DLC do strzelanek. Na screenshotach ostatni boss i jeden ze screenow po ukonczeniu giery.
Modern world has nothing on me 😄🤘

image_2022_09_16T08_09_02_006Z.png

image_2022_09_16T06_14_00_484Z.png

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow @Nezumi masz zacięcie grając w tak stare tytuły. 

Ja po Edgerunners odpaliłem znowuy Cyberpunk od nowa, na najwyższym poziomie. Chciałbym mieć tam rt 😞 no cóż. 

Świetna gra. Akurat jak wyjdzie nowa fabuła to dopakuję moją postać, oczywiście netrunnerkę no bo niby kim grać po tym świetnym anime? XD 

 

 

Przy okazji, po tym jak wyciekły surówki z GTA 6 i wrzawie pseudo znawców fajnie jak niektórzy wstawiają się za rockstar.
Po takich akcjach, falach hejtu itp czasem myśle, że powinni zakazać używania internetu nieletnim xd 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, michalo said:

czasem myśle, że powinni zakazać używania internetu nieletnim

Raczej idiotom 🙂 Niemal w każdym miejscu gdzie wypowiadają się "cywile" a masz choćby jakieś ogólne pojęcie o temacie to nie możesz zdzierżyć jacy ludzie są zidiociali a im bardziej tym bardziej są pewni swojej racji 🙂 Internet miał dać dostęp do nieograniczonych zasobów wiedzy dla każdego a jedyne co zrobił kapitalnie to postawił największych idiotów w świetle reflektorów żeby swoje idiotyzmy głosili z poklaskiem im podobnych dlatego tak rzadko można w dyskusjach spotkać głos kogoś kto rzeczywiście ma pojęcie o jakimś temacie bo to rozbijanie muru głową i ciężko rozmawiać z kompletnymi ignorantami którzy czasem dewo liznęli powierzchnię tematu, to jak gadać w zupełnie innym języku i szkoda czasu i energii bo argumenty nie mają często wielkiego znaczenia liczy się tylko racja i zakrzyczenie przeciwnika. 

A tak wracając do tematu przewodniego to na gamepassa trafił deadloop, pograłem kilka godzin i to taki kolejny dishonor ale zupełnie mnie nie porwał i dałem sobie spokój. Gamepass to złoto, gdybym kupiłem grę to bym musiał zaciskać zęby i grać i udawać że mi się podoba bo szkoda pieniądzów a tak to sobie po kilku godzinach wyłączę i zero emocji czy presji 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, michalo napisał:

Wow @Nezumi masz zacięcie grając w tak stare tytuły. 

Ja po Edgerunners odpaliłem znowuy Cyberpunk od nowa, na najwyższym poziomie. Chciałbym mieć tam rt 😞 no cóż. 

Świetna gra. Akurat jak wyjdzie nowa fabuła to dopakuję moją postać, oczywiście netrunnerkę no bo niby kim grać po tym świetnym anime? XD 

 

 

Przy okazji, po tym jak wyciekły surówki z GTA 6 i wrzawie pseudo znawców fajnie jak niektórzy wstawiają się za rockstar.
Po takich akcjach, falach hejtu itp czasem myśle, że powinni zakazać używania internetu nieletnim xd 

 

bardzo fajny ruch. Ludzie to rzeczywiscie ameby jesli mysla ze to finalna wersja grafiki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zidiocenia to pod moim filmikiem na ktorym pokazuje jak zamknac w Mayi dziure okragla quadami ktos napisal komentarz "But is it Art though.." 🤣

To z serii "mam nowe gry ale gram w stare" - pocinam w Cannon Fodder. Rewelacyjna i mega trudna giera. Tym razem mam zamiar skonczyc.

@michalozaciecie mi niepotrzebne bo ja uwielbiam te gry. Niejednokrotnie wole stare tutuly od tych z wypasiona grafa nowych. Oczywiscie nie jest tez tak ze nie lubie nowych gier, tez pogram jak cos fajnego wychodzi. Ale teraz troche taki nawrot do czasow Amigi. Pelno na nia rewelacyjnych tytulow ktorych nie skonczylem z takich czy innych powodow. Nowe gry wychodza wciaz na kompy nawet tak stare jak ZX Spectrum (https://www.indieretronews.com/). Na Twitchu jest masa streamerow co tylko graja w gierki retro. 🙂

image.thumb.png.e67b0fbf284802e61dd397b91f80d9c8.png

Edytowane przez Nezumi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Nezumi said:

"But is it Art though..

Well, is it? 🙂

7 hours ago, Nezumi said:

To z serii "mam nowe gry ale gram w stare" - pocinam w Cannon Fodder. Rewelacyjna i mega trudna giera. Tym razem mam zamiar skonczyc.

Czyli mocno na czasie grasz w rosyjskich żołnierzy na froncie 😄 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Destroyer napisał:

Gamepass to złoto, gdybym kupiłem grę to bym musiał zaciskać zęby i grać i udawać że mi się podoba bo szkoda pieniądzów a tak to sobie po kilku godzinach wyłączę i zero emocji czy presji

Tak jak ja na to patrzę to fajnie sprawdzić niektóre tytuły do których nigdy mnie nie ciągnęło jak np. Gears 5 (zajebista)  Forza, Metal Hellsinger no i nadchodzące Scorn i Plague Tale i Hellblade 2..

ALe jak mi usunęli Hades (pomimo, że mam na pc) to kupiłem z tej rozpaczy 😉  

Ja  bardzo mało gram, passa nie używam. Kupiłem go dzieciakom z xboxem s na wakacje a że jakieś promki były to na rok poszło i a tak grają w gry co im kupiłem poza passem jak Lego World/Builder, Rayman Legends - świetne gry dla małych dzieciaków co sporadycznie grają, polecam.  Wyjątkiem jest TMNT, syn ostro grał. 

Liczę też że MS przejmie Activision/Blizzard i do passa dadzą diablosy 😛 Na konsolce w diablo 3 można grać na kanapie, to musi być zajebista sprawa.

7 godzin temu, Nezumi napisał:

aciecie mi niepotrzebne bo ja uwielbiam te gry. Niejednokrotnie wole stare tutuly od tych z wypasiona grafa nowych

Ja też mam sentyment do wielu tytułów z przeszłości. Ostatnio na Prime dali Starcraft w wersji odświeżonej. Fajnie powspominać.

Największą bekę mam z cinematica. Jeszcze 3d raczkowało i jak kiedyś byłem pod wielkim wrażeniem to teraz trochę śmiechłem z tego jak to wyglądaXD

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Destroyer said:

Well, is it? 🙂

Odpisalem "Its the Art of closing holes" 🙂

W niektorych planszach idzie mi rownie dobrze jak Rosjanom...

@michalo"I got your Zerg riiiight here..!" Ta cinematic wymiata. Z jedynki Diablo z reszta tez i z dodatku Hellfire - podobna jakosc. Wtedy sie jaralem jakie to super realistyczne a dzis sam bym lepsze zrobil 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności