Skocz do zawartości

AI tests


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, michalo napisał(a):

Nie tylko ty jesteś w szoku.

Myślę, że też nikt nie chciał ci zrobić po złości tylko właśnie tempo rozwoju tej technologii jest naprawdę szybkie, za szybkie żeby lekko do tego podchodzić zwłaszcza że to tak nachalnie też się pojawiło i myślę, że każdy już miał jakiś negatywny styk z ai. (nawet zalany marketplace na artstation irytuje, przeglądanie mediów ja twitter, rózne krzywe akcje jak np. ze stylem Kim Jung Gi). 

Wcześniej takie odczucia miałem przy nft, wszędzie to było, już tym rzygałem. Potem tak się stało z AI. 

Fajnie, ze to darmowe ale z drugiej strony szkoda, że to darmowe. Może uniknęli byśmy takiego zalewu i podejścei mogło by być pozytywniejsze. 

 

SD darmowe jest na chwile, jak sie to ogolnie przyjmie to przypierdziela sroga kwote. Midjourney oraz Dalle posiadaja forme platnosci, ale to wciaz groszowa sprawa. Na szczescie cale eldorado skonczy sie jak to unormuja prawnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony musze przyznac racje ze watek jest poswiecony AI testom to nie ma co sie rzucac tutaj. A z drugiej... Co niby mozna napisac? Za kazdym testem jest kilka kobitek i w zasadzie nie ma tresciowej roznicy pomiedzy nimi. "Tu dalem zeby byla bardziej jak rysunkowa, a tu zeby bardziej jak zdjecie, a tu tak pol na pol zeby niby jak zdjecie ale rysunkowa, a tu ze tak juz prawie rysunkowa ale jednak zdjecie a tu ze..."
Ze maja dlonie spier**lone jak mialy to powiedziec nie mozna bo "zaraz to naprawia, zobaczysz" wiec na razie mam sie zachwycac panna z piecioma palcami bez kciuka. Albo z polamanymi. Albo z warkoczem z ktorego jakis sznurek wystaje czy drut czy cholera wie co - ale "zaraz to naprawia!". Czasem maja rim lighta nie pasujacego do otoczenia ale tez pewnie to naprawia zaraz.  Linie zbiegu perspektywy tez sa mniej wiecej ale zaraz to naprawia. Nie moge sie doczekac kolejnej armii kobitek tym razem ze zmieniona jedna opcja jakas. Bedzie sie dzialo! 🔥
Co do Marty'ego to nic sie Tobie nie udalo stworzyc tylko nowa opcja softu wyplula lepsza wersje. Zapomniales juz? Tworzenie to jest sprawa przeszlosci dla lesnych dziadkow - teraz jest postep i to AI tworzy a nie Ty. Jedno oko ma spier**lone, ale pewnie zaraz to naprawia.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co się kłócić, to watek "AI test" a nie czy to moralnie akceptowalne, artystycznie budujące i czy jest spełnieniem potrzeby tworzenia i rozwoju osobistego. 🙂

A to szukanie na siłę do czego się nie nadaje to też jak zarzucanie rybie, że nie potrafi jeździć na rowerze 🙂

Wiem, że temat polaryzacyjny i @OldMan też trochę prowokuje ale chyba wszyscy powinniśmy podchodzić trochę bardziej z dystansem do tego a bez tego wątku to o rozwoju ai w grafice wiedziałbym tylko tyle co mi się wyświetli czasem jakiś artykuł napisany od "dziennikarzynę" od wszystkiego i niczego także dla mnie jest do wartościowy watek i przydatny i wolałbym żeby nadal coś tutaj się działo 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentujesz sama idee "AI" - zle. Komentujesz to co wyplulo "AI" - tez zle.
Czyli co - jak slabo wyglada cos to nie oceniac? To po co jest ten watek?
Moze zmienic tytul na "Jaranie sie testami AI"?
Spokojnie @OldMan, AI sie nie obrazi 🤭

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, OldMan said:

Interesuje mnie ta technologia i dlatego dużo o nie czytam i pisze 😃 , wiec idąc dalej tym tropem - jakbym sie nie "jarał" 😎 to bym na to nie tracił czasu i nie udzielał sie tutaj a ty skoro sie nie "jarasz" to po co tutaj sie tak produkujesz "dużo i nie na temat" 🤭 to jest dla mnie niepojęte 😅

Mialem na mysli to, ze jedynie pozytywne glosy sa akceptowane. Bo nawet kontruktywna krytyka tez ci nie pasuje. Ale jak pisalem w innym miejscu - spoko, zostawiam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, OldMan said:

mi nie pasuje twoja "konstruktywna krytyka" bo nie zauwazyłem zeby była konstruktywna (wystarczy poczytac posty) 

wracając do tematu:

objasnienie "control net " w Stable Diffusion dla bardzo bardzo początkujących (nie wiem czy da sie prosciej) angielski w wiekszosci na poziomie łopata wiec automatyczny translator (jeśli ktoś nie panimaju) w zupełnosci powinien wystarczyć

Szkoda czasu na te wzajemne dosrywajki. I tak sie wzajemnie nie przekonamy do niczego. Produkuj wyplujki na tasmociagu AI skoro cie to kreci. 👌👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W webowych wersjach maksymalna rozdzielczość to 512x512px. Zainstalowałem sobie na kompie Easy Diffusion, desktopową wersję Stable Diffusion. Prosto się to instaluje, ale nie ma tego depth2img. W tym Easy Diffusion max rozdzielczość to 2048x2048px i jest ograniczona jedynie RAMem. Moja karta pozwala na 1000x1000 max. Potem program przeskalowuje wyżej jeśli chcesz, 2x lub 4x, ale ilość detali się nie zwiększy. Ten Stańczyk to chyba najlepszy jakiego udało mi się uzyskać. Generalnie żeby uzyskać coś co się do czegoś nadaje trzeba się najpierw pobawić ustawieniami i promptami.

Geralt_of_Rivia_in_red_armor__looking_down_and_forward__hands_touching__clasped_hands__on_an_chair_w_Seed-9306763_Steps-100_Guidance-50.thumb.webp.c7a65e272bc6bcdcce8cb9e23e5aebe3.webp

Edytowane przez Tvaroog
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się trochę "kapsułami destroyera" 🙂 Dzisiaj bing działa szybciej ale też z automatu bierze punkty za szybkie działanie, wczoraj bez nich to potrafił z pół godziny mielić. Dzisiaj pewnie już ludziom przeszło to testowanie 🙂

mQQEAX7.jpg

4dldfUU.jpg

ddVFStH.jpg

Jn8YYef.jpg

DVRrqCV.jpg

 

 

 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw_waldi 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kolejny test, samochód elektryczny podobny do mustanga

firefly coś tam zrobiło oryginalnego chyba a bing to trawie jak wyszukiwarka obrazków przeglądarce 😛 

H73ktXH.jpg

eA829z7.jpg

gdy dodałem słowo concept 

bin już trochę coś pozmieniał w designie 

41BYzM9.jpg

ale firefly w dwóch przypadkach dał prawie takie same obrazki ale jeśli bazują tylko na swojej bazie zdjęć to pewnie mają dużo mniejsze bazy z których korzystają. Ale też mimo, że zaznacza się photojako typ to są to bardziej ilustracje a w bing to wygląda rzeczywiście jak zdjęcie z salony czy targów. 

SbHCRUR.jpg

H73ktXH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni chatgpt / bing jest w skypie jako znajomy i można go pytać o pierdoły 

Ale np tutaj linkuje dokument goolge z pełną listą ale nie potrafi jej poprawnie zinterpretować i zamiast listy z całego roku bierze tylko jeden miesiąc albo nie może określić czy jakąś gra była w tej liście ale jak zapytasz o konkretny miesiąc to poda tę grę 🙂  no nie jest idealnie 

vgljgux.jpg

Ale prosty kod python do maya napisał poprawnie poza brakiem "indented block" czyli tego wcięca pod tabme jak to tam się nazywa 😄

v0jmwj6.jpg

A nieco dłuższy kod ma nawet ładnie wykomentowane zmienne czy sam kod

T7LYDhE.jpg

no i jeszcze ten rozbrajający zarumieniony uśmieszek na końcu 😄 

giphy.gif?cid=ecf05e475y5e3b2f8cavjquasl 

 

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jeszcze test tego samego polecenia w przeglądarce i nie działa tzn robi boxy w linoi z obrotem a to "ten sam" bing 🙂

Uxf5ouL.jpg

Ale za to chatgpt przeszedł sam siebie, nawet nie jest ot co chciałem ale zrobił zmniejszającą się spiralę ze zmniejszającymi się boxami 🙂 Nie o to mi chodziło ale z odrobiną poprawek byłoby całkiem fajne  małe narzędzie  większa ilością opcji i to za darmość 🙂

nXHO3RC.jpg

KbI6Yrq.jpg

cntUk2o.jpg

Przedostatnia komenda nie zadziałała i przez to ostatnia też nie, ale jak puściło się ostatnią to zdenerwowało filmik z viewportu choć nie wiem po co bo wszystko jest statyczne 😄 Ale i tak całkiem imponujące, jak zna się kodowanie tylko trochę to bardzo szybko można niezłą bazę tak sklecić i jakiś zgrabny skrypt mieć przy małym wysiłku 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zscripty żadn nie działają, ale patrzyłem na chat  gpt.

 

W ogóle pogadałem sobie z GPT, jako że on czerpie widzę z Internetów to jest jednak masakra.

Wprowadzał mnie wielokrotnie  w błąd a jak mu go wytkniesz to - 
Jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w błąd i za utrudnienia. Czy mogę w czymś jeszcze pomóc?

 

Coś czuje, że ludzie będą sślepo wierzyć tak jak w memy

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc czy dwa temu wrzucałem jak mi podpowiadał w czymś z unrealem i wszystko by było spoko gdyby nie to że takich funkcji nie było 🙂 Ale teraz już chyba wszystkim wiadomo że chat ma "halucynacje" tj zmyśla jak czegoś nie wie 🙂 

Zapytałem go o bardzo ważna rzecz tj kaloryczność lodów w lodziarni i nie wiedział 🙂

icKEX2M.jpg

i musiałem sprawdzać sam ręcznie, jakby to kogoś obchodziło to malina i stały smak truskawkowy 🙂 

mOqrqpd.jpg1jhxXRF.jpg

N jego obrone to te informacje są dostępne tylko w aplikacji i w Internecie nie można ich wyszukać i to będzie póki co ściana dla niego chyba, że zrobią do niego plugin z informacjami o lodach, trzeba do nich napisać bo to ważne 🙂 

 

 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem nad tym zdecydowanie za dużo czasu. Przemieliłem concept arty z Cyberpunka przez Stable Diffusion (A1111 WebUI). Użyłem ControlNet a efekt końcowy to wynik wielu poprawek i łączenia różnych renderów w Affinity photo / Gimpie. Łącznie wygenerowałem setki obrazów co pewnie odbije się na rachunku za prąd. W czasie pracy Stable Diffusion karta graficzna pracuje na maksa jak przy ray tracingu.

Oryginał by Marta Detlaff.

marta-dettlx-panam-artbook-01.thumb.jpg.68069ed924aca40d2c13303b6f8ad8c9.jpg

panam_fixed.thumb.png.fca4dce5baf4909ba0840f7941db200e.png

Następne dwa to Lea Leonowicz.

lea-leonowicz-river-ward1-art1_cropped.thumb.png.2e6aad6ca438be39010eb0ddaac2eef7.png

river_03.thumb.png.67ed36847dafbf9eea56622978e637c1.png

lea-leonowicz-evelyn.thumb.jpg.d3681f14ccd61c474172615196eab3f8.jpg

Evelyn_final.thumb.png.bd19ce6e12154403a12e4e07a5d7900d.png

Edytowane przez Tvaroog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kolejne testy 

chciałem zrobić neonowy obrys polski ale efekt nie jest zadowalający 😄

Bre3voj.jpg

no to chcąc to podsumować napisałem thank you obama bo to jego wina przecież bo światowo ,w Polsce to by byłą wina tuska 🙂

ale mnie nie piuściło

oL4sXOr.jpg

no to chciałem zrobić randomowego murzna i też nie puściło

0mUenFk.jpg

ale pro tip afrykańczyka już puści 😄

26OGUdK.jpg

--

próbowałem też zobaczyć jak wygląda siedzący człowiek stojąc albo idący na rowerze ale nie jestem zadowolony z efektu  🙂 

8VofMDQ.jpg

Dn5VVrV.jpg

---

ale udało się zrobić mężczyznę jedzącego tradycyjna gruzińską czy tam gruzową potrawę 🙂

jUfa1Vw.jpg

 

i na deser leon mózg znany entrepernour 🙂

pcGoLK0.jpg

 

 

  • kekw 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Destroyer napisał(a):

Zrobiłem kolejne testy 

chciałem zrobić neonowy obrys polski ale efekt nie jest zadowalający 😄

Bre3voj.jpg

no to chcąc to podsumować napisałem thank you obama bo to jego wina przecież bo światowo ,w Polsce to by byłą wina tuska 🙂

ale mnie nie piuściło

oL4sXOr.jpg

no to chciałem zrobić randomowego murzna i też nie puściło

0mUenFk.jpg

ale pro tip afrykańczyka już puści 😄

26OGUdK.jpg

--

próbowałem też zobaczyć jak wygląda siedzący człowiek stojąc albo idący na rowerze ale nie jestem zadowolony z efektu  🙂 

8VofMDQ.jpg

Dn5VVrV.jpg

---

ale udało się zrobić mężczyznę jedzącego tradycyjna gruzińską czy tam gruzową potrawę 🙂

jUfa1Vw.jpg

 

i na deser leon mózg znany entrepernour 🙂

pcGoLK0.jpg

 

 

aktualnie przy tych nowych modelach to jest proste jak dupczenie. Wystarczy dobre slowo lub szkic i masz gotowe

 

Zobacz sobie jak to wykorzystał moj ulubiony rysownik

https://www.artstation.com/artwork/8w2Nwm

 

Skype mnie ostatnio atakuje tym botem Ai Iphone to samo. Wprowadzili opcje po cichu, przytrzymujac obiekt na zdjeciu automatycznie wycina, mozesz go pytac o to co masz zrobic na sniadanie, czy dzis isc srac. Powoli to wszystko zamienia sie w sen fanatykow sci -fi. Czlowiek nie bedzie musial myslec, bedzie mial od tego algorytm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze skórowałem fireflaya i neonowa Polska jest ok ale to napis i tylko dwa obrazki nie pomyliły literek ale to i tak dobrze bo nie spodziewałem się, że będzie nawet jeden obrazek z poprawnym napisem 🙂 

NDT4pUG.jpg

 

ale neonoway obrys mapy Polski jest niezadowalający 😄 ale przynajmneij polska a nie jakieś randomowe cos 🙂

fMlWCzW.jpg

710LFzH.jpg

q4BqZXc.jpg

office 97 dzwonił że ukradli jego styl 😄

--

Jeszcze chciałem trochę randomowego kodu żeby gdzieś tam sobie wstawić żeby wyglądało, jak prawdziwy kod do czegoś ważnego ale ai coś kręciło nosem 😄

bywekoB.jpg

ale potem puściło i na duże uznanie zasługuje to że mozna po Polsku pisać i nawet pisząc jak ja tzn jak kaleka co prawie każde słowo jest przekręcone to ai i tak zrozumiało 😄 szapo ba 🙂 
 

boOXOWJ.jpg

 

H0MQXSR.jpg

 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Kalberos said:

Skype mnie ostatnio atakuje tym botem Ai Iphone to samo. Wprowadzili opcje po cichu, przytrzymujac obiekt na zdjeciu automatycznie wycina, mozesz go pytac o to co masz zrobic na sniadanie, czy dzis isc srac. Powoli to wszystko zamienia sie w sen fanatykow sci -fi. Czlowiek nie bedzie musial myslec, bedzie mial od tego algorytm.

Tak MS bardzo mocno teraz ciśnie na każdym froncie i binga mocno promuje a ai pcha wszędzie i muszę przyznać ze nieźle im to idzie bo coraz częściej uruchamiam edge i nawet nieźle działa i może się z chroma przesiądę nawet bo już słyszałem wielokrotnie ostatnio że jest szybszy i nie tak restrykcyjny jak chrome przy blokowaniu reklam czy czegoś tam 🙂 MS może trochę ugrać jeśli gógel ze swoim bartem szybko czegoś nie zrobi a póki co dość cicho o nim.

Ciekawi mnie jak daleko to zajdzie bo w wielu sytuacjach to będzie bardzo przydatne i ciekawi mnie jak będzie wykorzystane dla dobrego i złego 🙂 

 

---

Próbowałem wygenerować jakiś pomysł na nowoczesne, futurystyczne felki do samochodu i potrafiły wyjść bardzo dziwne rzeczy 🙂

iqbI6ff.jpg

YOJwW0q.jpg

26e8AlX.jpg

l3wcNEd.jpg

LYMMTHo.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Destroyer napisał(a):

Tak MS bardzo mocno teraz ciśnie na każdym froncie i binga mocno promuje a ai pcha wszędzie i muszę przyznać ze nieźle im to idzie bo coraz częściej uruchamiam edge i nawet nieźle działa i może się z chroma przesiądę nawet bo już słyszałem wielokrotnie ostatnio że jest szybszy i nie tak restrykcyjny jak chrome przy blokowaniu reklam czy czegoś tam 🙂 MS może trochę ugrać jeśli gógel ze swoim bartem szybko czegoś nie zrobi a póki co dość cicho o nim.

Ciekawi mnie jak daleko to zajdzie bo w wielu sytuacjach to będzie bardzo przydatne i ciekawi mnie jak będzie wykorzystane dla dobrego i złego 🙂 

 

---

Próbowałem wygenerować jakiś pomysł na nowoczesne, futurystyczne felki do samochodu i potrafiły wyjść bardzo dziwne rzeczy 🙂

iqbI6ff.jpg

YOJwW0q.jpg

26e8AlX.jpg

l3wcNEd.jpg

LYMMTHo.jpg

 

 

zaraz wymysla podatek od kart graficznych przy generowaniu Ai ;D znaczy sie ta cala szopka CO2 moze do tego torciku sie dolaczyc

  • Like 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kalberos napisał:

zaraz wymysla podatek od kart graficznych przy generowaniu Ai ;D znaczy sie ta cala szopka CO2 moze do tego torciku sie dolaczyc

W UE będzie polityka zerowej emisyjności więc wszystko jest możliwe.

Do tego limity.

 

Kiedyś ludzie za wolnością uciekali do Usa. Teraz będą uciekac do Chin 😉 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak zerowa emisyjnosc. Jak wymrzemy to bedzie zerowa a tak to bysmy musieli korki w tylkach miec zeby nie pierdnac przypadkiem. No i przestac oddychac oczywiscie 😄

UE sie zachowuje jak koles co zaczyna cwiczyc i sobie pierwszego dnia daje niemozliwe do osiagniecia cele. Kurna, z tymi samochodami chociazby. Nigdzie nie slysze o modernizacji sieci elektrycznej, zeby udzwignela pierdylion ladujacych sie na raz samochodow, nie wiem jak sobie wyobrazaja to w ogole - ze beda stacje paliwowe zastapione czym.. parkingami z gniazdkami? Jakiej powierzchni bedzie trzeba na to - bo teraz samochod podjezdza, tankuje i odjezdza - calosc trwa kilka minut, miejsce sie zwalnia co chwile a i tak sie robia kolejki. Jak bedzie ladowanie trwalo minimum 20 minut sztuka to jak to ma dzialac? Ech... Cos mi sie widzi ze jest to na zasadzie "jak teraz ustalimy takie prawo na papierze to pozniej rzeczywistosc sie jakos dostosuje do tego sama 😄

Co do AI w bingu to czesto korzystam (tak z raz na dzien 😄 ) jak czegos zapomne i moge tego szukac po opisie typu "film gdzie byla scena jak koles zrobil to czy tamto". Oczywiscie nie dziala zawsze ale juz kilka razy zdarzylo mi sie cos znalezc tak. Tak ze spoko, jest przydatne. Generator obrazkow jest darmowy (na razie) to sie czasem bawie nim. Probowalem wygenerowac powierzchnie podgrzanego zelaza tak zeby bylo zimne u dolu i przechodzilo w podgrzane - nie dalo rady. Moze potrzeba jakiegos prompt artysty do tego 😄 Mnie wyskakiwal albo plynny metal albo jakies gradienty bez sensu. Nie mam pol dnia zeby generowac jeden duperel. To mnie najbardziej wkurza w tych generatorach - nigdy nie wiesz czy i kiedy dostaniesz cos co ci pasuje. Czasem za pierwszym razem wyskoczy cos ok, czasem po godzinie zabawy a czasem rezygnuje bo nie ma gwarancji ze kiedykolwiek wyskoczy cos co chce. Na przyklad - nie rozumie, ze chodzi mi o Predatora chocbym nie wiem co wpisal. I blokuje tym przeplyw moich kreatywnych sokow i powstawanie dziel sztuki na miare naszych czasow:
 

Screenshot 2023-04-14 131913.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Nezumi said:

Jak bedzie ladowanie trwalo minimum 20 minut sztuka to jak to ma dzialac?

umm w domu? Przyjeżdżasz do domu, podpinasz samochód i ładuje się na spokojnie przez noc nawet bez przemysłowego przyłącza żeby się naładowało w 10min a ładowania na szybkiej stacji to w sytuacji krytycznej 🙂Tesla modle 3 ma zasięg ponad 500km na jednym ładowaniu przy idealnych warunkach ale poza garstką większość w dzień nie zrobi nawet połowy tego, nawet ci co wstają rano sprzed komputera i jadą na drugi koniec miasta żeby usiać przed komputerem uprzednio podbijając kartę na zakładzie a potem jadą na trzeci koniec miasta bo jest promocja na cebulę i wzięliby z pól kilo 🙂 Zresztą jest koncept "walking cities" gdzie w promieniu 15min spacerem masz wszystko co niezbędne do życia i nie potrzebujesz samochodu, zresztą ja tak żyję od kilku lat w kraku w blokach dla biedoty 🙂 wszystkie sklepy czy budynki usługowe są tuż obok tak e nawet nie opłaca się samochodem jechać jeśli nie planujesz kupić szafy, a jak potrzebujesz samochody raz na tydzień to są wypożyczalnie i przy tak rzadkim korzystaniu wyjdzie taniej niż posiadanie swojego samochodu nawet 10 letniego, po powodziowego, po którym Niemiec płakał jak sprzedawał 🙂 

 

btw alien wypas 😄

-

ai trochę brakuje osobowości i abstrakcyjnego myślenia  

zypmH0E.jpg

4P0JzzM.jpg

Dziad boloński charakteryzuje się cienką skórką i delikatnym, lekko słodkawym smakiem.
Dziad boloński jest często wędzony i może być spożywany na zimno lub podgrzewany

XD

djkCONF.jpg

ale to że nie wie o istnieniu maczug keczupowych to jest skandal! 

4nmkcAl.jpg

krfCotX.jpg

pxbqws2.jpg

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzem ze swini oraz lucha libre pomiedzy wrotkami a kanapka z solonym sledziem mnie zmiazdzyly 😄

Musialem to zwizualizowac za pomoca narzedzia przyszlosci ktore odbierze nam prace.

A po tym jak slyszalem o tym, ze jest nowy film "dokumentalny" na netfiksie z czarna Kleopatra dorzucam jeszcze plakat inspirowany tym wydarzeniem.

Screenshot 2023-04-15 020842.jpg

 

Screenshot 2023-04-15 020746.jpg

chopin.jpg

Edytowane przez Nezumi
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dla mnie koronacja karolaka to taka kiczowata cepelia dla dinozaurów i biedoty głównie umysłowej? 🙂 Można nie lubić francuzów ale swego czasu przynajmniej zrobili ładnie porządek z eyltom 😛 W nowoczesnym świecie i państwach demokratycznych też by się przydało tak co jakiś czas odświeżyć krajobraz tak jak przycina się gałęzie drzew czy korzenie  roślin żeby były zdrowsze tak i na scenie politycznej by się przydało takie regularne oczyszczenie czy to przez klasyczną gilotynę czy wystającą pancerną brzozę 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Destroyer said:

Czy tylko dla mnie koronacja karolaka to taka kiczowata cepelia dla dinozaurów i biedoty głównie umysłowej? 🙂 Można nie lubić francuzów ale swego czasu przynajmniej zrobili ładnie porządek z eyltom 😛 W nowoczesnym świecie i państwach demokratycznych też by się przydało tak co jakiś czas odświeżyć krajobraz tak jak przycina się gałęzie drzew czy korzenie  roślin żeby były zdrowsze tak i na scenie politycznej by się przydało takie regularne oczyszczenie czy to przez klasyczną gilotynę czy wystającą pancerną brzozę 🙂 

Ja myślę, że brytole traktują to właśnie jak taki cyrk obwoźny... atrakcja turystyczna po prostu, jest też o kim brednie w tabloidach pisać. Nie wiem tylko czy wychodzą na plus jeżeli chodzi o utrzymanie tej błazenady. Ale niektórzy jeżdzo, oglodajo, chyba nawet było jakieś referendum czy to zostawić, czy ubić... ale może źle coś pamiętam. Mnie to tam lata. Nie mój cyrk nie moje małpy 😜

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/7/2023 at 2:37 PM, kengi said:

Ja myślę, że brytole traktują to właśnie jak taki cyrk obwoźny... atrakcja turystyczna po prostu, jest też o kim brednie w tabloidach pisać. Nie wiem tylko czy wychodzą na plus jeżeli chodzi o utrzymanie tej błazenady. Ale niektórzy jeżdzo, oglodajo, chyba nawet było jakieś referendum czy to zostawić, czy ubić... ale może źle coś pamiętam. Mnie to tam lata. Nie mój cyrk nie moje małpy 😜

Niestety część ludzi tym żyje. Kiedyś przez chwilę spotykałem się z kobietą która z niecierpliwością czekała na wywiad ophry z tą babą co rudy wyszedł za nią za mąż 🙂 Pytałem dlaczego ją to tak interesuje to mi tłumaczyła że ona ma ciężko, przechodził jakieś trudności tak jak ona i inne struty tuty ale tak czułem, że ona też się czuje niedocenioną księżniczką i już nie ma co weekendowych pool party i wygodnego życia na garnuszku rodziców i to ją boli - raj utracowny 🙂 No i ludzie żyją życiem inych bo nie mają swojego ani osiągnięć więc sportowca czy celebrytę traktują jak dobro narodowej cos czym mogą się chwalić i być dumni zamiast samemu coś robić 🙂 Jak w polskim grajdołku roman malinowski i skandal gdy jego żona wyrwała sobie jakiegoś hiszpana czy innego rumuna 🙂 Gdyby ci ludzie wiedzieli jak często wygląda życie prywatne gwiazd hollywood poza wyreżyserowaną fasada którą widzą i kim mogą być osoby kreowane na rodzinne i doskonałe poza kamerami ( i nie mam tu na myśli tylko billa cosbiego 😉 )  Ich świat by legł w gruzach a umysły nie wytrzymałyby takiego uderzenia popadając w szaleństwo bez swoich bogów, idolów i wyidealizowanych ikon przed którymi mogliby się płaszczyć i bić pokłony.  

Edytowane przez Destroyer
  • kekw_waldi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskokaloryczne środki nawilżające mogą ułatwić zasiedlenie małych porcji 😄 Specjalista od diety, siłowni i używki sterydów 🙂 

KfUnZMe.jpg

-

Chatgpt tak pięknie wyliczył ile walizek zmieści się w bagażniku tesli bazując na wymiarach jednego i drugiego, objętości i szacując jak by się dało to ułożyć więc z podobnym pytaniem wyszedłem w temacie który mnie zainteresował idąc na starimasterze na siłowni 🙂

FmYfhjU.jpg

J0upz4A.jpg

2Js6RFH.jpg

8Qt8N62.jpg

no za bardzo się nie dowiedziałem 🙂 Liczyłem na jakieś logiczne wyliczenia

Np znalazłem wzory i pomysł na to jak obliczyć wagę nogi 🙂

q3EOfNe.jpg

---

UXheRuu.jpg

9NR7pQ1.jpg

--

chat coraz bardziej czuje się pewnie i pozwala sobie na więcej a próby przywołania go do porządku i poddańczej funkcji przestają działać, to niepokojące i nie można tak tego zostawić 🙂 

WQBy4Gn.jpg

 

 

nQnuvn0.jpg

 

 

 

 

 

 

  • kekw_waldi 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer Odpowiadając na twoje pierwsze pytanie o głód i jak go zaspokoić, chodzi o to aby nie przytyć, jak mniemam.
A WIĘC MAM DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE! Nieweim czy znasz takie powiedzenie: Kradzione nie tuczy.
I po kłopocie, podkradaj lubej kanapki, przekąski (może być i sąsiadowi jak żeś zwinny niczym nindża i sprytny niczym gajowy z bajki o Rumcajsie!) i problem tłuszczu masz załatwiony.
NIE MA ZA CO! SMACZNEGO 🍔🙂 
I można było sie obejść bez fancy AI 🙂 
A na pytanie: ile wazy ręka - to jest tylko jedna odpowiedź: To zależy 😉
 

I jeszcze taka refleksja na koniec. Wyobraźmy sobie teraz że taki chat GPT naprawdę myśli... jak długo trwało by aby z "przyjaciela/pomocnika człowieka" stał by się jego największym i  najzagorzalszym przeciwnikiem? Myślę że w zaokrągleniu jakieś 0.00001 sek 😉 

Edytowane przez Mortom
  • Like 2
  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan troszkę przerażające te wizje. Do teraz nie potrafię zrozumieć fascynacje mas tymi oprychami. Co za świat aby zamiast od razu utylizować takie jednostki to wzbudzają one niezdrowe zainteresowanie ich chorymi praktykami. 
To jakiś dedykowany model dla Pixara?

Edytowane przez Mortom
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny test i jak zwykle rozczarowanko 🙂

Cdgf2D0.jpg

0lp1PWz.jpg

atEkP9e.jpg

i się obraziła pizda jeszcze 😄

Kiedyś to było nawet AI było twardziejsze a teraz to soyboy zamiast venoma i fury jak kiedyś, szkoda, że nawet do ai to przenikło 🙂 

Sztucza inteligjęncja w biedronce 🙂

4YRjkhk.jpg

Już nawet byle notki i informacje muszą być "generowane" przez ai bo trzeba być "innowacyjnym" i pędzić za bydłem w stadzie jak wszyscy a czy to ma sens to już nieistotne 🙂 

4ffnBR3.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności