Skocz do zawartości

Speedpainting- AI Piekna nimfa bez stanika


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • KLICEK pinned this temat

image.png.ab50d8e79573860483d9f7eeb4fa2c0b.png
bwahaha AI rządzi. Panowie, chyba wygrałem.

 

ale to niżej już  trochę lepiej - i musiałem złączyć 2 obrazy bo dłonie były w dziwnych miejscach.

image.jpeg.1077db76fb0fea3f19ac0154ad8b89a5.jpeg

 

 

Myślę, że na to forum nie zechce przyjść żadna dziewczyna po tym konkursie.

I nadal myśle, że generowanie tych obrazków, to takie trochę... noo siara, wstyd i hańba dla nas 🙂

 

  • kekw 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, michalo napisał:

Myślę, że na to forum nie zechce przyjść żadna dziewczyna po tym konkursie.

I nadal myśle, że generowanie tych obrazków, to takie trochę... noo siara, wstyd i hańba dla nas 🙂

 

Dla równowagi zawsze następna edycja może zahaczyć o gołego chłopa 😄 Full body bull madaf...r 😜  Oto próbka możliwości jaka się przed nami otwiera:
219501414_00715-3703616907-Muscularmannakedgreatswordgoldenhair4K8Kfoggyenvironmentoilpaintingartstation.png.ae77ac70e97cd55cd422f76182e30ce2.png 😄 

1012938745_00741-1122487405-Muscularworriornakedgreatswordlonghairdynamicpose4K8Kfoggyforestenvironmentoilpaintingtrandingonartst.png.09ecf6a5c2ac77a265a9a390c8a49a27.png - nie wiem co się tu dzieje ale ktoś zapomniał żywopłot przyciąć 😜 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
  • kekw 3
  • bogactwo 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2022 o 08:35, michalo napisał:

bwahaha AI rządzi. Panowie, chyba wygrałem.

Wpisz w negatywnych promptach "fajna dupa z przodu", powinno pomóc.

Powiem Wam, że namęczyłem się 100 razy bardziej, niż gdybym to robił ręcznie:

image.png.69c30055601c5624421bba046a4b45a6.png

Edytowane przez EthicallyChallenged
  • Like 2
  • kekw 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, michalo said:

image.png.ab50d8e79573860483d9f7eeb4fa2c0b.png
 

Wychodzi na to że to nie jest wcale takie oderwane od rzeczywistości 😄 

CjRR0pN.jpg

A potem robisz ludzika i ktoś ci powie, a wiesz to jest trochę niepoprawne anatomiczne a po świecie chodzą ludzie co przy generatorze postaci kliknęli all random i od razu accept bez patrzenia bo tak im się spieszyło na respawn 😄 

 

 

 

  • kekw 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KLICEK napisał:

chopy nagla zmiana planow XD gogole nam grozby wysyla ze reklamy zdejmo! trzeba zakryc cyce 😄

Hah mój Boże, co teraz? Dodaj tagi, że one się identyfikują jako mężczyźni i już git. 

Poza tym to artystyczne forum a sutki są częścią sztuki. 

1 godzinę temu, Destroyer napisał:

A potem robisz ludzika i ktoś ci powie, a wiesz to jest trochę niepoprawne anatomiczne a po świecie chodzą ludzie co przy generatorze postaci kliknęli all random i od razu accept bez patrzenia bo tak im się spieszyło na respawn 

Ja już dawno stawiam na realizm w anatomii XD 

Krytyka - "Chyba ma coś źle ze stawem"  - Mój argument - "odwal się , taki już się urodził" 

  • kekw 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michalo napisał:

Hah mój Boże, co teraz? Dodaj tagi, że one się identyfikują jako mężczyźni i już git. 

Poza tym to artystyczne forum a sutki są częścią sztuki. 

Ja już dawno stawiam na realizm w anatomii XD 

Krytyka - "Chyba ma coś źle ze stawem"  - Mój argument - "odwal się , taki już się urodził" 

BOTY TEGO NIE  ROZUMIO!

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to jak ameryka reaguje na nagość... ale jak 50 liter z chłopa/baby buchnie po 1 strzale z pistoletu, eee to looz to tylko przemoc. Grunt że dzieci nie widziały fajfusa jak dana postać wybuchła!

A tak serio to co robić? serio zakryć cyce?  Reklamy są jak wódka na imieninach wujka - no muszą być, bo inaczej po imprezie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, KLICEK napisał:

chopy nagla zmiana planow XD gogole nam grozby wysyla ze reklamy zdejmo! trzeba zakryc cyce 😄

co kurwa! no pojebalo ich. To szmule na instagramie pierogiemi i cycem szczuja i maja na tym szmal i nikt kurwa o to nie ma problemu. Napiszmy ze jestesmy klubem maskularnych truskawek z czarnoskorymi korzeniami i czujemy sie kobietami i to jest rasim! ha Tfuuu

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mościowie Pany, to mi tu internety AI zblurowane wyrzucają te nimfy - pół dnia jakieś instaluje wersje na blaszaka, żeby złapać ostrość obrazka conajmniej jak u Klicka i w tym zaszczytnym konkursie wziąć udział, a jakieś dziady z garażu od internetu naszą Aurea Libertas ograniczają. Radźmy. To advertise or not to advertise 🙂

44_typy_szlacheckie.jpg

 

Oto moja praca według najwyższych standardów Google. Klicek ja już mam pomysł nawet na reklamę. "Potrzebujesz badania wzroku"? 😀

Stablediff.png

Edytowane przez alex3d
  • kekw 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeedytowałem.

AI nie potrafiło poradzić sobie z frazą "nipples" jako negative i "cover nipples" jako prompt 

Czyli jednak to AI nie jest take łolaboga cudo. 

 

Zakasałem rękawy, odpaliłem affinity i zrobiłem to oldschoolowo. Zwróćcie uwagę jak unosi się jej lewy pośladek wraz z uniesionym ramieniem. Wiedza o anatomii na coś się przydała. Dłonie mi się bardzo podobają. Pasują do ogólnej budowy tej pani więc ich nie ruszałem. 

image.jpeg.f395884883ca42c629cbc970e881cdd6.jpeg

 

Edytowane przez michalo
  • kekw 3
  • Haha 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shazhile. Co prawda bogini.  Kwiatów. Ale bez stanika więc mam nadzieję że przejdzie.

Fe9vdFqXoAAhyjm?format=jpg&name=4096x409

Poniżej wersja stara. Nie jara.

sor69.jpg

Coraz bardziej mi się podoba ta technologia. Następnym razem spróbuję jakieś rendery poprzerabiać

Edytowane przez JonJoan
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłoń po prostu zaniedbałem. Pewnie ją poprawię zanim wrzócę do komiksu.

Dobrze że jest max 3d bo ludzie tu zwracaja uwagę na takie rzeczy. A ta technologia jest o tyle zła że człowiek zaczyna olewać istotne sprawy. Ogólnie cały świat zmierza w tym kierunku. Jest totalna olewka i ludzie są skupieni na samych sobie. Ludzie narzekaja na max3D że umiera- to niech spróbują wejść na taki cubebrush- by się przekonać czym jest prawdziwa trupiarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max3d to taki ostatni bastion.  To cudowne, że forum się reaktywowało i unowocześniło. 

 

Co do olewania istotnych spraw.. tak to wygląda teraz w socialach. Wszystko na szybko, byle dać efekt wow bez zagłębiania się w szczegóły,

Ale powiem ci, że w normalnej pracy to tak niestety nie ma. Jak ktoś ci płaci to jednak pilnuje, żeby dostał to za co płaci. Najgorzej jest wyrobić sobie manierę robienia na odpierdol i potem mieć taką etykietę. Raczej nikt dłuższej współpracy z takim artystą nie zawiążę. 

AI nęci gotowymi rozwiązaniami ale to na dłuższą metę upośledzające. Ciało i umysł musi być stymulowane żeby się rozwijać. Jak czegoś nie robisz to mięśnie zanikają. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności