Skocz do zawartości

WiP: teledysk


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Tak, jak obiecałem na warsztatach - pokazuję to, nad czym obecnie pracuję. Projekt to pomysł Łukasza Banacha, który zajmuje się animacją i wizją plastyczną - ja robię modele. Z racji ostatniej wystawy Łukasza mieliśmy lekki przestój, ale teraz spowrotem wracamy do pracy.

 

To nie są kadry animacji, tylko rendery testowe.. ale powoli nakreśla się klimat :)

brazil-pies-zoom.avi

no-brazil-dirty.avi

no-brazil-pies-gwiazdy.avi

pchla-swiatlo.avi

pchly-trial.avi

przestrzał-preview.avi

przestrzał-preview2.avi

ryba+test1.avi

snake-fish-test.avi

szatan-test1.avi

test-skrzydla.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

podoba mi sie. dla mnie sowa i ryba... klimat ... po prostu git.

powiedz mi jedno.

te zagiecia rozne i na sowie i morce weza.... jak to robiles? mam wizje jak ja bym to robil. w twoim wypadku to byl zibraz ? czy jakis inny patecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo w koncuu jakas perelka! bo juz zaczynalem myslec ze to juz koniec...

Bardzo fajna stylistyka.

Pozwole sobie na stwierdzenie ze przypomnia mi troszke teledyski Tool'a.

Brudne, poklatkowe..sami wiecie...

Naprawde bardzo fajnie to wyglada

A mozesz powiedziec cos wiecej? jaka muza? czy caly jest cg czy laczane z 'analogiem"

moze w koncu ktos zgarnie yacha za animie komputerowa w klipie:D

bede sledzil watek:D

powodzenia w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Łukasz?? Hmm.. jest jak każdy :) Nie będę się na jego temat rozpisywał - jak będzie chciał coś napisać to sam to zrobi :) Ostatnio jak byłem u niego na czarnej mszy to zachowywał się normalnie ;) Tzn. ja nie zauważyłem jakichś anomalii :P

A odnośnie tego czyj to będzie teledysk - jest taka krakowska grupa Exit i to jest właśnie dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pomyślałem, że cię nie pochwalę. Tak dla Twojego dobra. Po otrzymanej już dawce pochwał brakuje już tylko mojej, byś popadł w samozachwyt. :)

 

 

 

Aaaa, Co tam... Podoba mi się. Obiekty wyglądają jak powiększone mikroskopem elektronowym. Bjuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchła jest najlepsza..w momencie gdy wyskakuje..jej odwłok niesamowicie pracuje-wypełniony krwią??

jej lot niczego sobie.

Ryby..

Tutaj jest prawdziwe mistrzostwo.uwierzyłem w ryby.

A 'snake' jest bardzo ładny..i świetnie reaguje na mięso.

Wygląda jak tasiemiec-taki prawdziwy pasorzyt ryb..

w przyrodzie tak wyglądałby atak.

Twarz demona jest najładniejsza..ale ten ogon?!

Oczywiście modele są bardzo orginalne i wyglądaja rzeczywiście jak spod mikroskopu elektronowego.

Czuję że wprowadziliście chopaki coś do świadomości wszystkich którzy oglądają ten wątek. Będę śledził poczynania panów.

Bardzo podoba mi sie moment gdy wszystkie gwiazdy przyczepiaja się do Psa.

Ćma jest niesamowicie dopracowana...wygląda niezwykle.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam dla mnie to ochyda, zaden z tych modeli nie wzbudzil niczego ciekawego u mnie, nie wiem jak to ktos moze byc takim znanym artysta z takimi

obrzydliwymi utworkami, dla mnie to wyglada jak ktos po pierwszym roku uczenia

sie 3d design cos tam prubuje, ta ryba to wyglada bardzo prosto i rusza sie jak by byla fallow path modifier along a spline.., Ten pies hmm nie zly model ale gdzie jest

futerko i kolory?, ta sowa to musi byc tylko jedna w calym kraju, na jego ekranie.

no i co sie tam dzieje z tym psem i gwiazdami co sie do niego przyklejaja???

Dziwne....

Tak samo waz czemu on sie wije nad ziemja???

Chcesz zobaczys prawdziwego artiste tutaj http://www.ethereality.info/ethereality_website/main_page/home.htm

zobacz jego prace hehe, to sie nazywa artysta.

I jeszcze jedna zecz moze na nastepny rok to sie nauczycie UVW mapping

to moze pokolorujecie wasze modele..

Dzieki - to moja krytyka

Dla mnie tylko ten pies to jest wstepny poczatkowy dobry model,

reszta to amatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ty Morph0001 czy jak tam sie zwiesz...będziesz najwiekszym artystą tego wątku!! GRATULACJE dla ciebie. A może manipulatorem. Serio Bardzo mi się podoba ten SNAKE...a jak wiadomo węże świetnie pływają pod wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morph001 nie zrozumial przeslania widocznie ^^ dla niego to tylko wodotryski i smaczki superekstragraficiarskie sie licza...

 

 

Dla mnie miodzio. Super, czuje sie ten klimat... Jest kilka rzeczy ktore bym zmienil, ale ja to tak zawsze mam. Gratuluje pomyslu i wykonania ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko ten pies to jest wstepny poczatkowy dobry model, reszta to amatura...

 

no brak mi słów... morph jeśli ci się nie podoba to napisz owszem, ale nie nazywaj tego "amaturą"! kolego to że ci się animacja nie podoba to twoja sprawa ale z takimi komentarzami to troszeczkę zbastuj! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi się usmiechnąć i brnąć przed siebie :) Cieszę się, że są też jakieś negatywne komentarze..

Odnośnie tego, co możnaby zmienić.. hmm.. nie sądzę, żebysmy zmieniali wizję, ale kwestię techniczną możemy przedyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności