Skocz do zawartości

Bitwa 3D - 08: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ooo... Vetis dobrze gada. :) Militaria to ciekawy temat. Tak sie zastanawialem czy nie przystapic do tej edycji bitwy z watkiem: wyscig zbrojen - parada wojskowa (korea polnocna i te sprawy), ale z tematem militaria to juz bym chyba oporow nie mial. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm biblia :D ok a może rozszerzyc to na na inne stare księgi? koran, legenda o Gilgameszu, mity greckie ... bardziej liberalna wersja ;] można wprowadzić za to ograniczenie tematyczne, np. kuszenie, albo grzech ;]

ps: kozioo wyprzedziłeś mnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już zeszlismy na rodzimą ziemie to może coś z "obozów zaglady", albo inny, banalny "mój świat w oczach sąsiada"...a moze troche glebszy,łechtający zmysły, nasączony nutką erotyzmu "dotyk Wenus..."...a może coś zabawnego, abstrakcyjnego na przykład "stojące skarpetki, a hodowla kóz podhalańskich"...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie od jakiegos czasu nasuwa "moment krytyczny" tzn wyskok w ostatniej chwili, urywanie sie pulki skalnej, uniki, i wiele wiele innych, i jeszcze cos w stylu co napisal nielot007 "berserker"- kazdy posiada w sobie dzika strone ktora sie aktywuje w danych momentach cos jak w DragonBallZ "porachunki" to tyle

 

pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ten post tu nie pasuje ale...Do finalistów ostatniej bitwy.

Moze się pochwalimy jakie uwagi dostalismy od Jury?A Leru to jakoś umiesci pod pracami w koncu oceniło nas "Magnificent Seven"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam chce "design chałupy"

 

wlasna aranzacja wnetrza ... moze nawet kilku łączonych ;] zobaczyli bysmy jak tam bylo by z projektowaniem wnetrz u naszych userów ;]

 

jednak wiem ze i tak to nie przejdzie ;] ale spytac zawsze mozna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin -> Jeśli o mnie chodzi to byłbym w 7 niebie ale niestety treba byc poważnym:) Juz predziej podany model pokoju (same ściany okna, itp) a do uczestników nalezało by użądziernie i wyrenderowanie tego pokoiku;)

A co powiecie na "Nasze korzenie"

 

PS: Jak są jakieś błedy to sorry ale pisałem w pośpiechu i jestem nie wyspany;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draB - dobre na temat speeda

giorgione - prymitywne

nielot - podoba mi się;]

asfalton - jakby to ubrać w ładne słowa, to może być, ciekawe ze względu na dynamikę.

marcin - eehhhhh ;] nie przesadzasz?

simpleman - doceniamy chęć podzielenia się z nami przemyśleniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności