Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Mothership


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dawno nic tu nie pisałem. No cuż nie wszystko co sie robi można pokazywac na forum.. pozatym SCorpi sie zaczoł uczyć! wogle dużo sie w życiu zmieniło... tak.. ale w ferie coś czasu sie znalazło.. kiedyś ten wątek już był ale "poproszono" mnie żeby to kotynuować. Zamieszczam kilka renderów. Dużo jescze roboty. Dużo elementów do wymiany oraz tekstorka oczywiscie wogle nie ruszona. oswietlenei to także prowizorka.. eh musiałem zrezygnować z brazila z pewnych powodów ;/ Pozdrawiam wszystkich :) ciekawe czy ktoś mnie jescze pamięta : - ] jescze trochę sie zmieni ; )

 

Ilość poly narazie: 101.895, renderuje się koło 30 minu przy rozdzialce 2200 na 1000 komp pIV 2000 mzh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładne, ale gdzie to ma przód? Nieźle dopracowana faktura. Ale coś mi w nim nie pasuje, w proporcjach, jakiś taki trochę jakby bez wyrazu. Najlepiej to wygląda od strony rozwidlenia i myślę że jak z tego będzie scenka statyczna to to byłby gwóźdź programu. Ale tył (domyślam się:) trzebaby wg mnie zmienić. Dodać jakiś charakterystyczny element, np mostek kapitański(czyt. świecące okienka) albo bardziej wyeksponowane silniki. Ale to takie tylko moje zdanie.

Mio wszystko co wyżej napisałem jest świetny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wiekszy projekt, historia jednak mi jest nie znana. Displaca na body nie planuje narazie ;/ teraz pracuje nad tyłem, narazie sprawy co do niego mają się tak jak widać na obrazkach. Dojdzie do tyłu jescze kilka detali. Myślę że to troche wyjaśni gdzie ten statek ma tył a gdzie przód :] zrąsztą to chyba nie takie ważne.. dobrze czasem wroga zmylić ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mi sie bardzo podoba tylko nie wiem jednego xD :) czy to jest duzy statek czy raczej malutki, jedno dwu osobowy?:::D domyslam sie ze jednosobowy, choc z poczatku myslalem ze jakis krazownik czy cos :):) a tak naprawde to co to jest?:>

 

bo jak duzy krazownik, to ten chyba tyl, z wystajacym takim czym, z dziura wsrodku na koncu, od gory - to jest dziwne i bezsensowne troche, zreszta wdg mnie w przypadku malego pojazdu takze to jest bezsenswone, moze nawet bardzije, bo w przypadku lotu w atmosferze ostro by go hamowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic by go nie hamowało bo taki statek się buduje na orbitalnych stoczniach :) To jest duzy statek, statek matka zreszta tak jak to masz w tytule pisze. Matka tzn duzy i no... władca wszystkich innych ;P Może produkować inne fregaty jednostki i tede. Jest bardzo bardzo duży, i masywny tak jak to poweidział Sir_Bols "nie zatrzymujemy sie dla nikogo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simply astonishing... oj przypomina sie Homeworld, hehe szczegolnie ze ostatnio gralem :)

 

Ehh jak Ty to robisz? :)

 

sammael_at: hmm domyslam sie ze ten statek ma ponad 1,6km, a tyle ma Imperial Star Destroyer w SW, a ten, jakby sie znalazl w atmosferze to by go zlamalo na pol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

elegancki, jak zwykle zreszta:), kurcze, potrafisz zgrac oswietlenie bryle i material nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!! Super. Bardzo się cieszę, że wociłeś i do tego kończysz ten wspaniały model :)

Podpis SCORPI pod tym (i innym) tematem to gwarancja dobrej, pełnej detali, przemyślanej pracy !! Oby tak dalej!! :D

Dzięki tobie czuję, że świat Homeword'a jeszcze nie umarł...:D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model mi sie w ogole nie podoba chociaz nie jest zle biorac pod uwage jak to moze wygladac po skonczeniu bo pomysl _chyba_ dobry choc oklepany jak facjata boksera po walce.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

elo scorpi dawno cie tu nie bylo.. niezly kombeek :] jakas animacja sie szykuje ? ah no i dobry detal

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh,kartonowe modele koncepcyjne SW :)))

 

co do pracki to bardzo mi sie podobda,takie detale to dla mnie cos pieknego, sam sie przymierzam do zmodelowania star destroyera, a tam wtajemniczeni wiedza ile jest takich pierdol do zrobienia, dlatego jak widze takie rendery to podziwiam ich autorow za naprawde kawal dobrej roboty :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

... a ja bym zrobił z tego wypasioną animację: np. podlatuje takie coś nad Biały Dom, gdzie Bush spaceruje z pieskiem po parku podpierając się parasolem, nagle niebo ciemnieje, J.W.Bush zaniepokojony rozkłada parasol: "a miała być słoneczna pogoda" - bełkocze pod nosem. Nagle spogląda do góry a tu łup!

 

Joke

 

tak wogóle to niezła mrówcza robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :) no pomyśle Bad Moon :) wczoraj sie dowiedziałem ze animka ma być :) Sharp oni mąją taką przewage, że oni to robią z plastkiu ;/ albo z czegoś tam ;/ tym razem dla odmiany zamieszczam widok z wieporta.. Niektórych elementów tutaj nie widać bo mają prostopadłe sciany do reszty bede to musia poprawić. Jescze masa detali dojdzie. Ale zanim to nastąpi zrobie największy dok na dole z platformą płaską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

...no może nie było by tak źle, ale powiem szczerze że zdołował mnie ten model, bo planowałem zrobić krążownik kosmiczny, ale po tym co tu zobaczyłem to chyba sobie daruję :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady:> bad moon bierz sie do roboty! ja zamieszczam efekt dzisiejszej pracy, dok w którym są budowane statki główne. Jescze w doku dojdize kilka detali ale narazie biore się za boki statku bo są troche gołe tzn gładkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra praca. Az milo popatrzec. Taki bentusi-vaygr ship, ciekawy zlepek. Homeworld jest swietna inspiracja, zwlaszcza art-worki sa przednie.

A... i jeszcze jedno: te statki glowne masz moze naszkicowane w jakis sposob czy to bedzie czysty spontan?

 

pozdrawiam i powodzenia zycze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra praca. Az milo popatrzec. Taki bentusi-vaygr ship, ciekawy zlepek. Homeworld jest swietna inspiracja, zwlaszcza art-worki sa przednie.

A... i jeszcze jedno: te statki glowne masz moze naszkicowane w jakis sposob czy to bedzie czysty spontan?

 

pozdrawiam i powodzenia zycze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie;) moge cie pochwalic;))))))))))) podoba mi sie bardzo modelink zreszta koncept tez niczego sobie - twoj nie twoj? zreszta co za roznica;) az qrde zrobie kiedys statatek z 8smego pasazera nostromo;p (alien1)

niebardzo mi sie cce czytac od poczatku ;p ale jesli nie zrobisz animkit to wiekszosc rzeczy bedzie niewidoczna i z latwoscia moznabylo je zastapic na texturze;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności