Skocz do zawartości

Postać 3d: Adolf Hitler do filmu dokumentalnego - finished


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!

 

Postanowiłem dłużej już Was nie zamęczać tym tematem, toteż umieszczam to już ostatecznie w ukończonych pracach. Co prawda minęło już trochę czasu odkąd skończyłem ten model, ale przyznam szczerze, że planowałem umieścić tu jakąś scenę, jednakże zabrakło na to czasu.

 

Poniższe rendery przedstawiają postać przy nowym oświetleniu.

Czas przygotowania modelu: ok 130 roboczo-godzin.

 

Pozdrawiam!

 

http://www.threedy.com/site/forum/attachment.php?attachmentid=61415&stc=1

 

http://www.threedy.com/site/forum/attachment.php?attachmentid=61412&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

naprawdę ekstra! ..

materiał munduru jest mało przekonywujący moim zdaniem, zbyt duże nasycenie koloru. może troszkę bardziej matowy?

 

ten film dokumentalny to happy tree friends ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysio54

Bez urazy ale nie lubie hitlera:-(. Ale sam modelik mi się podoba:-) NICE. Tylko postaraj się o Render w innej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiem, wiem że z tym mundurem jest nie najlepiej, już w WIPie pisałem, że miałem z tym problem.

Dzięki za komentarze!

Wam rónwież życzę powodzenia w dalszych pracach, ponieważ odwalacie kawał dobrej roboty! Bitwę śledzę na bieżąco, żałuję że nie mogę wziąć w niej udziału.

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrówki!

 

P.S. (w odpowiedzi na wcześniejsze pytanie) Nie liczę za godzinę kiedy robię model. Ale po cichu mogę powiedzieć, że model jest dla doświadczenia i autopromocji (czy pozytywnej to już inni ocenią :) ) i przy moim niedoświadczonym poziomie kasa to sprawa drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności