Skocz do zawartości

Scena 3D: "Skarb Jelly Roger`a"


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ołki dołki, oto kolejny update. Teraz to jest już absurd nie z tej ziemii :]

 

Dorobiłem Rogerowi czapeczkę, bandamkę (fałdów jeszcze jej dodam, a jak będzie kamizelka to i dorzucę zwisające części bandamki), jest też już flinta. Sukcesywnie wywalam proste obiekty obrazujące we wcześniejszych stadiach rozwoju obiekty, które już zrobiłem.

 

Zmieniłem troszkę ustawienie czaszki jak i prawej oraz lewej ręki. Jednak nad oboma jeszcze muszę popracować, bo o ile prawą już cokolwiek widać to lewa jest zupełnie niewidoczna i wygląda na stanowczo za małą. Może skrót wyszedł źle bo nie widać jak ręka wychodzi z barku (w którą stronę).

 

Refki znalezione na googlach i innych stronkach, refka dla bandamki to piłka siatkowa z niebieską hustą zawiązaną niczym na głowie.

 

Czemu absurd pytacie zapewne ? Ano takie czapki pewnie trochę ważyły ;)

 

pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tej czapeczki to mozna zrobic lekką szmate ;] w koncu chyba troche juz tam siedzi i nie ladnie by bylo gdyby dresik mial juz zjedzony a czapeczka nowa z lekkimi fałdami :>

 

mysle ze lepiej by bylo gdyby ją tak troche podziurawić i postrzępić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czekać na finish, texturki i światło - aha i pmiętaj żeby dac większą rozdziałke co by było wszystko lepiej widać - aha jak znam życie to z tym piaskiem mżesz mieć problem - nei widziałem jeszcze żeby ktoś to w miare wiarygodnie zrobił więc możesz być pierwszy ;) ja bym zastąpił piasek jakimiś bajeram typu monety, srebro etc co by było łatwiej - może i render dłużej ale z piaskiem/ziemią możesz mieć naprawde problem. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobil tak, że ten gosciu w jaskini siedzie w tle jakies biurko z mapami papierami na scianach jakas strzelba flagi itp na ziemi porozrzucane (tak jak juz to bylo wspomniane) monety srebrne zlote, jakie tam chcesz. Na razie miód dla moich oczu.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus -> hehe tak właśnie będzie :) nie będzie piasku ale będzie złoto i kosztowności. Dzięki za miłe słowo :)

 

JunioR -> żyje i ma się dobrze :) THX

 

DraB -> Jaskinia jest za duża, żeby wrzucać coś na ściany, nie będzie tego widać. Mimo to dzięki za komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

refka dla bandamki to piłka siatkowa z niebieską hustą zawiązaną niczym na głowie.

 

Wilson ? Mam nadzieję że nie modelujesz tego na jakiejś bezludnej wyspie :D

 

Jest ok, strzelba dobrze wygląda, czapeczka ładnie leży, dawaj dalej :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp zaliczył zwisa (ctrl+s nie wszedł mi jeszcze tak na dobre w nawyk ;) ). Miałem troszkę więcej buta ale w sumie może dobrze, że nie zachowałem bo nie była to dobra droga ;)

 

But (jeszcze nieskończony):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta flinta nie jest ciut za mala? I ta pozycja jest taka nie wygodna dla niego.. tyle lat ak siedziec? jakos mi to nie naturalnie wyglada jak na koscotrupa tak dziwnie siedziec. powinien byc chyba bardziej rozlazly. Wiem ze to taki absurd ze umarl w tej samej poozycji co usiadl ale.. No nie wiem poczekamy zobaczymy:):)

Dlugo kazales czekac :] ale bylo warto:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek -> niee :D mam takie szczęście, że jeszcze do piłki gadać nie muszę :] THX

 

Gedeon -> no już ich nie zmienię :) nie lubię takich rzeczy modelować ;)

 

Szymeq -> wre i ma się coraz lepiej :) siateczkę wrzucę przy następnym updacie. Dzięki za miłe słowo :)

 

-Ukash- -> fakt flinta jest za mała, jak dam nowy update to już będzie większa. A pozycja taka zostanie, może tylko jakieś drobne zmiany wprowadzę ale raczej nie będzie rewelacji. Dzięki za komentarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadziem dalej ;)

 

Buty, ich siateczka, ich ułożenie, początek spodni. Wyszły narazie chyba zbyt luźno, wygląda trochę jakby się urwał z jakiegoś haremu czy coś w ten deseń, klimaty wschodnie, a nie zachodnio-europejskie ;)

 

hindus, thirdeye -> THX :)

 

Komentarze jak zawsze miło widziane :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety -> Yeay! W piątek minął rok jak zaczałem prace nad Rogerem :] dzięki!

 

hcpiter3d -> dzięki! W czym będzie renderowane jeszcze nie wiem ;) narazie scanline wygrywa, ale może się na jakiegoś brazila rzucę.

 

DraB -> THX! Kości są ułożone w hierarchię (parent -> child) także jak kręcisz np. kością ramieniową to i kości przedramienia się kręcą i śródręcze i paliczki itd. Trzecia ikonka od lewej w interfacie max`a w main toolbarze :)

 

Vorek -> nad ćwieczkami pomyślę, ale napewno dorzucę jeszcze niby języki skórzane wystające z cholewek. pozdr :)

 

mrkrzysiek, KoniU1990, ..:: Wiktor ::.., JunioR -> wielgachne dzięki :) nad fałdami jeszcze posiedzę o czym poniżej.

 

kliment woroszyłow -> w googlach wpisałem "pirate boot" i dostałem takie obrazki ;) W sumie mi pasują.

 

 

Tu już troszkę się rzuciłem, wyrenderowałem (3 światła omni i 2 shadow mapy, żadne tam GI czy skajlajt).

Spodenki są zrobione choć można nad nimi posiedzieć jeszcze tu czy tam, jakieś napięcie materiału zrobić. Nie będę go już strzępił, chyba mi się nie chce ;). Buciki już oba z MS, rączki i flinta większe. Mimo wszystko we viewporcie Roger wygląda bardziej wesoło. Kwestia cieni jak mniemam, trzeba będzie na to uwagę zwrócić w przysżłości.

 

Linczek do pliczku:

http://www.olsztyn.mm.pl/~leru/jr/jr44.jpg

 

pozdrawiam serdeczniutko, komentarzyki i krytyczka jak zawsze milutko widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru zapoznaj się z regulaminem i zmień nazwę wątku xD xD :D :D Zawsze chciałem to powiedzieć.

 

Do rzeczy. Idzie całkiem sprawnie. Na następnym updacie poproszę jakieś podłoże dla pana bo tak to lewituje i jeszcze się z tego cieszy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeq -> no to rób :D THX

 

Remedy -> co ? jakto ? przecież mam dobry temat :(

Myślałem właśnie, że na chwilkę sobie Rogera odstawię i zajmę się troszkę resztą. Mam pomysł na złoto i inne kosztowności i chciałbym go już w życie wprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności