Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "For the Emperor!"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klicek- według opisów tam w środku ma się mieścić tylko głowa i ewentualnie korpus- chociaż to drugie o ile pamiętam już niekoniecznie. Cały robot to zastępcze ciało dla szczególnie zasłużonych space marinów którzy z różnych przyczyni nie mogą używać normalnego- czy to z powodu wieku czy...fragmentacji :D

 

Też go kiedyś modelowałem... bodaj... 6 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tak ma wygladac ten robocik, no to jest ok :)

 

"mam zamiar w końcowej scenie przedstawić robocika, który trzyma postać w jednej "lapce", a nożką "przygniata" kolejna postać..."

 

fiu fiu, niezly pomysl :) ciekawe jak Ci wyjdzie w praniu!

 

 

gratki za dostanie sie na studia ;)

 

 

pozdro

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa teraz lepiej chciaż wydaje mi sie że cośnie tak z proporcjami jest .chyba nogi troszke za długie i masywne szczególnie kolana:d ale może dla tego może że nie ma jeszcze łapek.

http://rds.yahoo.com/S=96781308/K=dread/v=2/SID=w/l=VDI/SIG=123cs431r/EXP=1122120656/*-http%3A//www.jeanfrancois.org/web/files/dread.avi

masz zamiar zrobić jakiś imperiali tam jako obsługe czołgu naprzykład czy tylko marinów i orki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK - Moze i smakowicie wygladaj...jak dla kogo :P

Tak jest sir !!

Pionier - Nie...nie robię Dreadnoughta Chaos Space Marine...nie będzie flaczków i zombiego...nie ten klimat chce przedstawić :P

Scibor - raczej się tak tylko wydaje...robie z referkami i powinno być wszystko dobrze. Dojda łapki to przestanie śmiesznie wygladać :P

Wielkie dzięki za link. Nie widziałem tego :) jak masz jeszcze jakies materialy pod łapka to byłbym wdzięczny ;)

aatrapa - Nie widac obrazków ? Przeciez sa w 82 i 84 poście :P

 

Nie wiem czy coś dziś w nocy wymodeluje...raczej nie bo jestem padnięty. Jutro mam tez ciężki dzień...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Scibor !! :) Napewno przydadzą mi się te wszystkie referki ;)

Ciągle się zastanawiam co do wersji dreadnought'a...prawdodpodobnie zrobię dreda z 2 "łapkami" do walki w ręcz...ale po tym co zobaczyłem w 1 linku....zaczełem się zastanawiać...:P:D Napewno nie będzie to 100% odwzorowania. Zawsze coś od siebie dodaję, mieszam nieco z kilku referek.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scibor - dzięki jeszcze raz za referki. Co prawda modeluję "podstawową" wersję Dreadnought'a, ale te fotki moga się przydać ;)

 

Update:

Wstępne "łapki" :D Jeszcze są mocno niedopracowane...właściwie nie powinienem dawać tego updata jeszcze...:P "Łapki" powinny być nieco nizej i brakuje im jeszcze troche detala z tyłu na siłownikach. Na "ramieniu" tez troche jeszcze detala by sie przydało :P Jak sie uda, to moze jeszcze dzisiaj zasiade przy tym ;)

 

update0030cf.jpg

Mam juz wstępne palny co do 2 planu sceny. Napewno tłem będzie coś na podobieństwo tej pracy, ktora znalazłem ostatnio na CGTalku:

PS. Jeśli komuś się nudzi, a widział jeszcze coś podobnego, to niech da o tym znac ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK - :)

Ttaaddeekk - Kierunek: informatyka Specjalizacja: systemy multimedialne i internetowe. Studia na PaństwowejWyzszejSzkoleZawodowej w Legnicy ( 2 w polsce szkola PWSZ :D ).

 

Pozdr

Modele sa bardzo ladne , ciekawi mnie jaka zrobisz texe i otoczenie .

 

PS.

Falcrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiot - :)

KLICEK - Pewnie, że się zmieni. Narazie prezentuje modele. Po skończeniu Dreda zabieram się za otoczenie, by wstępnie juz poukładać "klocki" (modele). :D

Scibor - Heh...przypakowanego...hmmm...moze i racja :)

Ttaaddeeekk - Dzięki wielkie. Wlasnie o takie klimaty mi chodzi :)

Predator - :) Mnie samego ciekawi jak mi wyjdą texturki :P Hmmm...dobrze wiedzieć, ze skończyłes PWSZ...zagadam kiedyś do ciebie na GG w tej sprawie. Narazie nie mam czasu. ;):D

Render dla Scibora (tak jak mówilem, ramię jest jeszcze mocno niedopacowane widać jakiegos buga, którego wcześniej nie widziałem :P; dojdą perzewody hydrauliczne i zmienie całkowicie te siłowniki bo dziwnie wyglądają :P chyba zaprojektuje je sam :D):

 

update0048py.jpg

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ledwo tydzien mnie nie bylo, a tu takie zmiany. :D

Drednałt jest super. Maj preszesss. ;)

Oby tak dalej. O teksturki raczej sie nie musze martwic i tak beda piekne. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kształtów to uwazam, ze sa dobre...nie mam zamiaru co do centymetra skalowac Dreda. Ma tylko przypominac tego oryginalnego, nie musi być jego idealną kopią ;).

 

Skończyłem juz Dreadnoughta ( chyba :P ) :D

- zamieniłem te działka na HeavyBolter'y

- przerobiłem mocowanie "łapy" + kilka detali

- granatniki

- drobne poprawki

 

Oto ostatnie rendergi Dreda (bez teksturek)...ustawiłem go w pozycji takiej jak w końcowej scenie :)

 

dreadnought013f0sw.jpg

dreadnought015f7mr.jpg

dreadnought014f9be.jpg

Oczywiście zamiast tych bipendów będąmodele Orków, za które właśnie sie zabieram :)

 

Zrobiłem tez HeavyBolter'a dla dreda, ale model zostanie tez nieco pzerobiony i będzie pzystosowany do pzenoszenia go przez piechote, która jak starczy czasu tez wymodeluje :P

heavybolter002f7wb.jpg

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy screen jest wypasiasty, wiesz co bybylo fajne jakby w srodku mecha byla jakas postac, dla jaj mozna orka wstawic albo cos takiego...

mam nadzieje ze widziales filmik z down of war .... takie tlo jak tam jest by sie przydalo

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ttaaddeekk - :) W srodku nie będzie nikogo...to nie będzie ten Dred z zombie. Pozatym Orka tez nie mam jak tam wsadzić bo to jest mech Space Marines, a nie Orków :P

Pewnie ze oglądałem te intro. Wlasnie ten filmik mnie pokusił by stworzyć scenę :D W tle mojej sceny będzie tez coś podobnego:

tapeta9814f8qg.jpg

A o 4:47, bo siedze po nocach. To jedyna pora o której moge spokojnie posiedziec, by nie zawracano mi d...Pozatym nie grzeje teraz za oknem...a w nocy jest idealnie :)

Kliment - :)

RA - Jakie kurczaki ?? :P

Dareg - Hehe...a wiesz o tym, ze jest taki artykuł który mowi, że za zastraszanie mozesz rowniez posiedzieć :D :P

Chveti - oj latwo to nie będzie, ale to jest bitwa, a na niej się walczy :D

ArTooRo - zołnierki będa...przynajmiej Orkowie. teksturki j/w

Kome - Rzeźnik ?? Hehe...tego jeszcze nie słyszałem...:D

Pomyśle o nabijaniu...a krew będzie...

Toon...dobrze to powiedział Chveti :D Pozatym bez toona, tekstur i dobrego światła, model wygląda drętwo

 

Masz tu bez toon'a:

dreadnought016f7rh.jpg

 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie...pora na Orki...ma ktoś jakies dobre referencje Orka ? mam troche, ale jakby kto znalazł takie specjanie przygotowane, to byłbym w niebie :D

 

Kedzior - Postaram się by moja scena była rownie dobra :) THX

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tadek...własnie tego potrzebowałem ;)

KLICEK - Postaram się...:D W scenie będzie ich ok 5: 2 w "objeciach" Dreadnoughta :P, 2 na Baneblade i reszta gdzieś w scenie...

Kazdy z tych Orków będzie nieco inny. Jeden będzie z ganatem, który ma zamiar wzucić do czołgu :D( tak jak ktoś wcześniej zaproponował...), kolejny będzie stał z rakietnicą wymierzoną w Dreda. Tych 2 nieszczęśników którzy "walczą" z Dredem, będa uzbrojeni w ten kaabin co wymodlowalem wcześniej.

Z trooperów Space marines chyba zrezygnuje, by nie zawalić sceny samymi modelami...:P

Pozatym myśle jeszcze o takim małym orku co będzie obsługiwal karabin na wiezy :D

 

Narazie to tyle co moge powiedzieć...

 

Aha...musze zaznaczyć, ze nie mam doświadczenia z organicznymi modelami, ale dam z siebie wszystko :D ;)

 

POTRZEBUJE KOGOŚ OD TEKSTUR ( DOBRZE BYŁOBY TAKZE OD MAPOWANIA). JESTEM SAM, SCENA DOŚĆ DUZA I OBAWIAM SIE, ZE NIE PODOŁAM TEMU WSZYSTKIEMU. CHĘTNYCH PROSZE O KONTAKT POD GG:5305966 ZAPEWNIAM WSPANIAŁE PRZEZYCIA JAKIE DOSTARCZA PRACA ZESPOŁOWA I DOZNANIE SPEŁNIENIA ARTYSTYCZNEGO :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok...no to update :D

Tym razem Ork :) Musziałem sie nieco podszkolić, bo to nie jest moja działka...mysle jednak ze dam sobie rade ;)

 

Oto pierwsze wypociny :) (prezentuje widoki z Max'a bo renderki nie oddaja wszystkiego, bez tekstur):

orc001f1bd.jpg

orc002f6eb.jpg

orc003f3lz.jpg

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX Pionier & Chveti

 

Kolejne update:

- uszka

- troszke ciałka :D

 

orc004f2ik.jpg

orc005f8rm.jpg

orc006f4pq.jpg

Na dniach kupuje nową "maszynke do wypiekania" :D teraz myśle ze updaty bedą 2 razy częstsze, a wizja sceny jaką sobie ustaliłem, będzie realna do stworzenia :) Oby tylko jaknajszybiej ten "wypiekacz" wpadl w moje ręce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności