Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Ad utrumque paratus"


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

To jest grafa na Bitwę 3D, ale ponieważ, nie wiem, czy uda mi sie ja skończyc, wiec wole ją umieścic jako WIP - przynajmniej na razie... :p

To ma byc klimatyczna scena. Pole bitwy, czołgi i dziła w tle, etc. oraz jajo mechaniczne, z którego wykluwa się mój Dino-warrior. Ale będzie czad, jak skończe :D

 

Edit:

Zmiana koncepcji ----> patrz post duzo, duzo dalej...

Oto bierzące postępy w pracy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To jest grafa na Bitwę 3D, ale ponieważ, nie wiem, czy uda mi sie ja skończyc, wiec wole ją umieścic jako WIP - przynajmniej na razie... :p

 

Regulamin bitwy chyba tego zabrania :]

Temat nie zgodny z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli nie wiesz czy skonczysz bitwe, to i tak umiesc watek w odpowiednim miejscu. Ilu bylo juz ludzi, ktorzy swoich prac nie konczyli...

Zawsze warto sprobowac.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie... Co tu dużo pisac... Mam problem (czyt. kryzys). Nie mam kompletnie pomysłu... Taki straszliwy zawto w myśleniu :-( Kto zdrów, niech mi coś pomoże... Chodzi mianowicie o nogi... Nie mam kurcze pomysłu!!! :-( Help me...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła mała zmiana koncepcji...

 

Znaczy całkowita..

Zamiast Dina będzie Lion... A nawet dwa, w czarnych skórach (jakby swoich mieli za mało), w ciemnych okularach i z porządnyjmi splówami... :d

Wszystko raczej cartoon'owe, ale jak urzeczywistnie moje marzenia to gwarantuje, że będzie na co popatrzec... he he...

 

Na razie tylko główka... --> Czekam na uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, ze tak ktos powie :-( Niestety Unwrap mi nie leży... Próbowałem... Za dużo zabawy :p dlatego zrobiłem inaczej ;D Nadałem fejsom ID i dałem materiał złożony... Wyszło całkiem fajnie..

A dlaczego pieciokątna grzywa... No cóż..., Ale wygląda fajnie, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na teksturowanie mimowszystko ciekawy. Jednak zabawa z unwrapem jak nie teraz to później napewno ciebie jak i wszystkich dopadnie :). Tygrysek mi się bardzo podoba jednak jakbyś dodał mu taką świecącą grzywe jak ma lew w madagaskarze :). Wzorujesz się na nim ? bo bardzo podobny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie prezentuje się ładnie, ale sądzę że po to jest bitwa (i nie tylko bitwa) żeby swój skill podnosić i nowych rzeczy się uczyć, toteż z unwrapem zmierzyć się jak najbardziej powinieneś (gorsze rzeczy się unwrapowało - zapytaj innych forumowiczów :D)

(Kurcze szyk przestawny mi niemal jak u Yody wyszedł :D)

 

Życzę powodzenia i czekam na więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah... Pewnie wszyscy myśleli, ze zginąłem :D a tu niespodzianka...

 

Troche zmodernizowałem swojego podopiecznego... :-)

Oceńcie sami...

 

P.S. Do użytkowników Brazila:

Jak zrobic, żeby w Brazilu działała mi mapa odbic "Thin Wall" ze Scanline'a??? Chodzi o tor ruchu pocisku. Z tą mapą wychodzi fajny, ale w Brazilu renderuje mi się na czarno :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko kochana, gdzie jest krytyka... Ludzie, napiszcie cos!!!

 

A tak notebene: Mój komp nie jest w stanie uciągnąc tej grafy. Pamięci mu brakuje czy update'cie scemy albo czy inicjalizowaniu silnika promieni :-( Heh...

Gdybym miał 2GB DDR....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie THX za konstruktywna krytyke :D Idąc za radą DraB'a zmniejszyłem rozmycie... Chyba wyglada lepiej... Pionier! Nie bardzo chcę zmieniac ujecie, bo takie był mój zamysł od poczatku i mnie sie podoba. Co do koloru dżungli... >>--> jeszcze to przemyśle...

Jak na razie mały update... -> zwróccie uwage na zmiane broni... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurcze, czuje że to jeszcze nie skonczone, ale nie wiem, czego brakuje!!!

Aha, Booombel, jak ci się te liscie widza??

Przypominam, że chce uzyskac obraz wybitnie cartoon'owy...

Aha i jeszcze prosba o pomoc. Może wie ktos, gdzie moge znaleźc jakies fajne cartoonowe tło?? - jak nie znajde, narysuje sam :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać racje co do kadru - także i według mnie jest wybitnie nie zadobry - po pierwsze nie jestem w stanie nawet stwierdzić co ten lew trzyma w prawej ręce (podejżewam że to jakaś wyżutnia rakiet), po drugie postać patrzy w przud a strzela gdzieś na boki.

 

Po nastepne wydaje mi się ze masz nazbyt duży kontrast pomiędzy cieniem a światłem na scenie co akurat widać bardzo dobrze na liściach - jadną stronę masz zieloną a drugą czarną, tak samo grzywa jest prawie cała czarna.

Na jednym terz liściu widać jakiś dziwny bump (chyba paprotki) który to kompletnie nie pasuje do liścia, pewnie to jakiś błąd bo na innych liściach go nie widze.

 

Jeśli mogęcoś zasugerować mugłbyś przekrzywić trochę lwa do tułu coby zasugerować odrzut jaki to powinien się pojawić po wystrzeleniu rakiety (o ile to cośto rakieta), można by terz przekrzwić trochę pistolet w górę oraz dodać błysk na wylocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaczynamy od poczatku...

Na wstęie rewolewr...

Jesli sie ktos bawił w Brazil toon to prosze o pomoc, np. nie zgadza mi sie kreska z krawędzią lufy... Poza tym, zwracam sie do tych, co użyali kiedys pluginu "shadow/light" firmy Blur. W poprzednich wersjach pluginu, był on wykrywany jako rodzaj mapy, a pod max'a 7 jest wykywany jako rodzaj materiału. Co z tym zrobic? Potrzebene mi to jest, żeby miejsca cieniowane na materiale były pokrywane kreskami. chyba że ktos zna inny sposób... Czekam na wszelkie uwagi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności