Skocz do zawartości

scena 3d :secret world - cartoon world


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo przyjemnie sie na to patrzy, podoba mi sie, kształt pagórków mi akurat pasuje, natomiast dałabym je nie aż tak zielone tylko bardziej w brąz wpadające.

 

mam uwagę co do portfolio, masz w galerii wszystkie obrazki na raz, strasznie długo się ładuje, czy nie lepiej dać małe obrazki i jak sie kliknie na jeden to wtedy dopiero ukaże się w dużej wersji. bo jak ktoś ma wolne łącze to sie wkurzy zanim mu sie wszystko załaduje, i wyłączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budynek świetny, światło i kolory też. Kłopot w tym że po prawej stronie nic się nie dzieje ciekawego- dziewczynki właściwie nie widać tak jest mała i szara. Trochę wygląda to tak jakbyś miał bardzo fajny budynek i brak pomysłu lub chęci na resztę. Niezależnie od tego- budynek kopie i to ostro. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trawka na pierwszym planie trąci troche scatterem, ale mimo wszystko wygląda ładnie (choc brak jakiejs wydeptanej ściezki prowadzącej do drzwi czy czegos takiego)

domek wypasiony: świetny model i jeszcze lepsze teksturki

ogolnie bardzo klimatyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne :)

 

zgadzam sie z poprzednikami co do dziewczynki :)

 

budynek - miszczostwo swiata :D

 

Ps. co do portfolio -> to Yode daj na sam kopnec :) - bo master wyglada na bardzo ciezko chorego ;) ( a z boku - to wyglada jak by mial zaraz zwrocic galaktycny posilek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super;) domek zajefajny:)

Baldack - trafiles:) mi sie ona tez jakos kojarzyla ale nie wiedzialem z kim heh:)

 

wspulczuje tyko listonoszowi jak na rowerze jezdzi... z gorki... pod gorke... z gorki... i tak w kolko heh przynajmniej nie musi chodzic na kolejki gorskie do wesolego miasteczka heheheh;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie to wygląda w szczególności trawa :] tło troche takie dziwne(chmury - za duży blur) ale tak 4/6 zdecydowanie tak ;)

 

ps zapodaj sobie jakąs ramke (grubości 1pixela) co by troszke poprawiło ogólne spojrzenie ;) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne bardzo. Szkoda że nie czuć tu przestrzeni (a latawiec bardzo się z nią kojarzy). Brakuje choćby cienia perspektywy powietrznej. Do tego potwornie oczojebne tło wybijające się na pierwszy plan. Rozumiem że klimat bajkowy, ma być słodko i radośnie, ale na moje oko barwa nieba jest lekko przegięta.

 

Tak czy inaczej bardzo fajny obrazek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, mile i na scianie bym cos takiego widzial u siebie. Ot grafika dekoracyjna. Przyjemne dla oka. Co do trawy, dla mnie jest w sam raz, jak to w cartoonach, przejaskrawione. Takie byc powinno, bo to sceneria bajkowa, a nie horrorowa, chociaz ta dziewczynka z nozem tez by niezle wygladala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijam się na forum żeby znowu popatrzeć na moją super prace i widzę To :D ekstra !!! Szczególnie dzienny widoczek - ludzie się czepiaj ze dziewczynka za mała a ja patrząc na drzwi stwierdzam ze i tak by do domku nie dała rade przez nie wejść haha ale to jest 3d a nie realny świat i co to kogo obchodzi :D

Fajny pomysł super wykonanie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności