Skocz do zawartości

Pojazd 3D: MINIBUS na licencji


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zapewne spora czesc z was kojarzy prace miwt'a zamieszczona ponizej.

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=18724

 

Jako, ze uzyskalem blogoslawienstwo i rzuty od autora projektu, zrobie wspomnianego w tytule Minibusa w 3D. :)

 

Uprzedzam, iz update'y nie beda zbyt czeste gdyz mam jeszcze mini-bitwe na glowie, a obie prace chce skonczyc. :)

 

Pojazd robie odrazu w med-poly, wiec mozecie sie doszukac pewnych kantow. Nie przewiduje zblizen, zatem moga takie zostac. ;)

 

Koncept:

 

zmianarozmiarufdfsfd4em.jpg

 

 

Aktualny progres pracy (jakies 6h i sam nie wiem czemu tak dlugo):

 

minibus017tw.jpg

 

EDIT:

Zapomnialbym, na ten moment model ma jakies 560/580 poly.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No kurcze RAbin ambitny jesteś :) Myśle, że niedługo będę mógł ruszyć pełną parą z minibitwą bo wakację się skończyły i trzeba będzie trochę przystopować z libacjami :D

Co do pracy to jak zwykle prościutko i bez błędów.. Ale poczekam jeszcze jak będzie tego więcej :) Może pierwszy raz uda mi się Ciebie zjechać.. Jak tylko pomyśle... Cóż to by była za satysfakcja :D Hehe... Zrób to dla mnie i postaw jednego krzywego polygona :D

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...witam ra...no poki co idzie good...fajnie zobaczyc swoj projekt w 3d:D...narazie prosciutko no i oczywiscie czekam na dalej:D...juz widze ze minibusik bedzie ciekawy...hehe...bede tu czesto zaggladal;)...a tak wogole przyblize wam załozenia projektu..bo pewnie nie wszyscy wiedza...no wiec z załozenia miał to byc maly miejski busik...przeznaczony na krotkie podroze...wokol niewielkich miescin...albo wsi....minibusik jest przeznaczony do wozenia niewielu ludzi..kolo 15 gora...to b bylo na tyle jesli chodzi o zalozenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka:

Uwaga! Tylko dla osob pelnoletnich, ktore maja za soba wszystkie czesci Krzyku i Kubusia Puchatka.

WCHODZE | NIE ROBIE NIC

 

Rzuty dla Vorka:

minibusprinty1hn.th.jpg

 

EDIT:

Gwoli wyjasnienia: siatka jest taka jaka jest, gdyz nie zajmowalem sie nia calosciowo. Skupilem sie na tyle, widac to np. na slajsie biegnacym na dole modelu, ktory przecina z boku kilka cut'ow.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. to sie nazywa wspolpraca grafy 2D i 3D.. oby bylo wiecej takich pracek.. :D minibusik pierwsza klasa.. choc siatke masz naprawda dziwna :P .. a mi zawsze mowili: "uzywaj trojkatow tylko w ostatecznosci.." :D no ale to wkoncu med-poly..

 

ps.. robisz sam model czy jeszcze jakas scenke do tego ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria RAbin!! Nie myślałem, że obejrzenie tej siatki przy nieoglądnięciu wszystkich odcinkow kubusia puchatka odbije się tak na mojej psychice... Kaftan mi przynieście! AAAA!!

 

Dobra.. Tak poważnie to są miejsca gdzie byś mógł to lepiej przemyśleć i zrobić to estetyczniej, ale nie jest źle.. Ba! Jest nawet dobrze.. W końcu to medpoly, a liczy się końcowy efekt, a nie siatka...

 

Cholera.. Chyba nigdy Cię nie zjadę :P

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z RA mamy taka technike rysoawnia :D np ja rysuje - elfa, bismarcka, mini bitwe, ( to dla siebie ) do pracy 2 projekty w AutoCadzie, + 2 na papierze :D co godzine zmieniam "watek" :D RA stwierdzil ze to bardzo zdrowe :D

P.S - RA , rys mi sie b.podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no fajniutko idzie...juz widac pomalu swiatełka...jeee:D:D...bardzo mi sie podoba poki co...

nielot007--->printy takie sobie...a top jest...tyklo ze w odzielnym pliczku dałem:p

ps...RA podoba mi sie szczegolnie ten motyw z oknami ...na kartce tak fajnie nie wygladało;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no...i teraz widac juz co i gdzie:D...mam tylk ojedno zastrzezenie...nei pamietamjak bylo na blueprintach...ale wydaje mi sie ze przednie swiatła sa za ostre...powinny byc tego samego ksztaly co tylne...tylko ze w poziomie:)...tutaj dorzucam o co mi chodzi:p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie miwt zgodzi, to tez mozesz zrobic, nikt ci nie zabrania. :>

cfaniak. :>

Ale wiesz co, utwierdziles mnie w czyms o czym myslalem juz wczesniej... musze ten model zrobic w high poly, bo teraz jest do... jest niezbyt. ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA napisał-->''to moze wynikac z roznic miedzy printami a konceptem. Niektore sa dosc znaczne, wiec staram sie dojsc do wzglednego kompromisu''

 

no jeszcze jestem ja i staram sie zawsze pomoc ra...jak sobie nie moze poradzic z czyms...poki co istotna zmiana ktra wskazałem bylo tylko i wylcznie swiatło...:p..reszta jest wmaire dobra...;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności