Skocz do zawartości

Model 3D: Magiczny Tron / The Magical Throne


Kronos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to wygląda jak "evil" ale co tam :] Pracka miała być szybka i przyjemna i była do czasu zabrania się za oświetlenie... chciałem dodać jeszcze volume ale wtedy widać było tylko promienie światła i lepiej wygląda tak. A teraz poddaje to waszej ocenie :]

 

loo1_final.jpg

 

loo3_final.jpg

 

No a teraz wracam do Laboratorium :]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh. Pomysł smieszny i orygianlny. Tylko ja bym dolozyl jakies zeby na deklu, bo to co stworzyles to raczej magic toilet i nadaje sie do reklamy domestosa (wszystko takie czyste). NIech to wyglada jak miejscowka z silent hill'a. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za opinie, właśnie nie mogłem wpaść na jakąś dobrą nazwę do tego "dzieła" ;] Łącząc wszystkie wasze pomysły chyba najlepiej będzie brzmiał "Magiczny Tron" / "The Magical Throne" :P A prawdziwie Evil może zrobię kiedy indziej...

 

co autor miał na myśli?

Głównie zaczęło się od patrzenia na kibel podczas załatwiania potrzeby :] Wpadłem na pomysł żeby zrobić szybką scenkę z sedesem w roli głównej, a potem to jakoś poszło... nie miało być głębokie ...

właściwie to to miała być zwykła toaleta, kadr z góry i tytuł "głębia" ale nie mogłem zrobić dobrej wody więc kombinowałem ze światłami ;P

 

pozdrawiam

 

PS. zmieniłem temat, mam nadzieję że to legalne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł Kronos, to oświetlenie to powinna być kwarcówka doświadczenia mogłyby być ciekawe :)

Podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo faktycznie wyglda, jak autka po chamskim tuningu :]

znaczy się nic tylko przyprowadzac tabuny lasek i zarywać :]

ciekawe jak zadziała :] pewnie o zgrozo dość dobrze jak to się ma przy autkach :]

 

no a propo samej pracki to technicznie wydaje się w porządku, ino jest tam jaśniejszy fragment pod muszlą z tyłu, jakoś tam jaśniej a nie bardzo jest tego źródło. no i troszke pusta scenka,

pomysł można by rozwinąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności