Skocz do zawartości

Administratorzy sie za bardzo panosza


Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe ja to nie wiem, przychodzi taki gmerek jeden z drugim i narzeka, a kto tu kogoś trzyma? Darmowe żarcie rozdają czy jak? :>

 

Tak w ogóle to nie mylić pojęć, demokracja to jest w sieci- każdy może sobie zrobić własne forum, na samym forum demokracji nie ma i być nie powinno. Wskazuje na to chociażby fakt jasnego określenia tematycznego forum, oraz z faktu że tym tematem nie jest burdel. Co w tym trudnego do załapania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham bo za przekleństwa dostaniesz bana i to dopiero będzie przewrót;) (zrozumiałe tylko dla tych co są od dawna na forum)

Przewrót w tej kwestii już nastąpił. Władza ugięła się pod naciskiem presji społecznej i się... zweryfikowała. Teraz za pomówienia że na forum jest burdel juz się nie dostaje bana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum bodajze od 3 lat i moim zdaniem obecna sytuacja jest b.dobra, widac ze nie bylo cie Kulki tak z 2latka temu, kiedy na forum wciaz padaly chamskie komentarze odnosnie userow badz tez ich pracek. Za swoja pracke ('Autoportret') dostalem takie komenty ze przez dluzszy czas nie wchodzilem na forum, nic nie robilem w 3d, bylem troche podlamany, nie byly to komenty typu : "Nie podoba mi sie bo...", lecz szczeniackie odzywki z piaskownicy . Naszczescie podobne wybryki obecnie groza banem lub chociazby upomnieniem od moda. Wiele zmienilo sie na lepsze, forum coraz b.zyskuje w moich oczach (powod do dumy :P ).

 

Nie podoba mi sie jednak zachowanie niektorych userow, ktorzy mysla ze majac duzy licznik postow wszystko im wolno...ale to nie jest problem wart tematu na forum, bo to sa nieliczne przypadki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat moze trafic do wątku "Rzeczy interesujace, rzeczy zabawne" ale bardziej do częsci zabawne :p tyle co ja sie tu wyczytałem to nic nie wynika tylko jakies wspomnienia z dawnych lat. Dziwie się tylko ze jak tak sie nie podoba ten wątek to po co ktoś tu dalej pisze i powtarza ?!

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek przyczynowo skutkowy jest nie jasny. To że mi się wątek nie podoba nie znaczy, że nie mogę w nim napisać (zawsze można wyrazić swoją niechęć do wątku). Życie mi się nie podoba a jednak nie popełniłem jak na razie samobójstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie jednak zachowanie niektorych userow, ktorzy mysla ze majac duzy licznik postow wszystko im wolno...ale to nie jest problem wart tematu na forum, bo to sa nieliczne przypadki :>

 

mam nadzieje ze nie o mnie chodzi :> jak co , prosze krzyczec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam to forum od poczatku - w sumie jak Adek jeszcze mial zwykla strone domowa z adresem "punkt" i nie bylo tu forum. ( i nie sugerowac sie

iloscia mojich postow:) ) - i bylo roznie . wiadomo ze chamstwo bywa - ale zadko (moze to zasługa modkow ) - ale uwazam , ze poza skarajnymi przypadkami posty nie powinny byc kasowane - a najlepiej nieedytowalne tak jak na http://www.grono.net) . Kasowanie postow to dla mnei falszowanie historii - dlatego wlasnie podobala mi sie grupa usenetowa grafika3d.pl.

Jak kogos poniesie i cos napisze to niech bierze za to odpowiedialnosc.

Jak ktos ukradnie to niech nie ma mozliwosci dopisania potem w pierwszym poscie : to tylko model pogladowy, pozyczony ze zbiorow... itp.

Bo dlaczegoby nie moglo tak byc ? Pewnie ktos powie ze bylby balagan. - czy to racjonalny argument ? a moze sa jakies inne argumnty ? (w sumie pytam , bo nie znam sie na tym ).

Były kiedys kontrowersje w dziale ogłoszen o prace , ktos tam rzucil oskarzenia - wtedy poprosilem o wyjasnienia- post zniknal. Ito nie jeden post ktory tu znika.

Jesli argumentem jest zbytni chaos (w co raczej watpie), to moze posty powinny byc PRZENOSZONE na jakies inne , ogolnodostepne forum ??

Nie są to sprawy ktore nie dają mi zyc :) - ale mi sie nie podobaja takie sytuacje. O ile ktos nie bluzga, to skoro siedzi i pisze , to ma cos do przekazania.

Iodrazu mowie ze przeczytalem tylko 7 poprzednich postow - nie mam czasu :(((- mowie bo moze ktos juz poruszal ten temat.

Mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej :) - w sumie nie jest zle :)

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - rewolucje - tutaj moderatorzy to jeszcze lajcik, wejdzie na h3m.pl - tam moment i żółta kartka (5 to ban) - kiedyś pamiętam koleś dostał na 4pierwsze posty 4źółte LOL
]

Nom tam jest lekka paranoja. Co nie powiesz to sie nie podoba, nie pasuje, post za duzo w temacie itd.

 

Leru - jednak masz plusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musimy przyzwyczaic sie do tego typu tematow.

 

Nie wiem skąd te wnioski i zarzuty. Są naprawdę wyssane z palca.

Jesli chodzi o rekomendacje dobrze wiecie, ze mozecie pisac czy wysylac swoje propozycje.

 

ZE JUZ NIE WSPOMNE O TYM, ZE NA GLOWNEJ STRONIE FORUM SA NAJCZESCIEJ PRACE ADMINISTRATOROW (Z REGOLY TRZYMAJACE DOSC DOBRZE POZIOM ALE NIE ZAWSZE)

Nie jest to prawda i chyba nie musze tego udowadniac. Prosze o jakie prace chodzi?

 

Zdaza sie, ze moderatorzy tworza ciekawe prace ktore sa zamieszczane w rekomendacjach. Dlaczego mamy je pomijac?

 

Identyfikuje sie rowniez z odpowiedzia VGT w tym wątku.

 

Co do znikania postow - posty nie sa kasowane, po prostu tylko raz na jakis czas odswiezam liczbe postow w panelu administracyjnym i odwiezam ich prawdziwa liczbe. Czesto po skasowaniu posta liczba nie zmienia sie sama, dopiero po mojej interwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaza sie, ze moderatorzy tworza ciekawe prace ktore sa zamieszczane w rekomendacjach. Dlaczego mamy je pomijac?

 

i tu wlasnie widzimy ze "Modernator" jest postrzegany jako maszyna do usuwania postow i banowania za nie przestrzeganie regulaminu , pozbawiona praw do publicznego bycia ;] ot co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze moderatorzy sa tak postrzegani, jest to w takim razie bledne ich postrzeganie.

 

Moderatorzy naprawdę poświęcają swój czas aby to forum wyglądalo dobrze.

 

Nie zapominajcie, ze to tez przeciez uzytkownicy ktorzy rowniez dzialaja aktywnie w sferze tworzenia grafiki :) Funkcja moderatora nie oznacza tylko usuwania watkow, postow i banowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewrót w tej kwestii już nastąpił. Władza ugięła się pod naciskiem presji społecznej i się... zweryfikowała. Teraz za pomówienia że na forum jest burdel juz się nie dostaje bana ;)

 

Aż mi słów w gębie z wrażenia zabrakło, to ja tylko onelinerowo:

LOL, oplułem monitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu wlasnie widzimy ze "Modernator" jest postrzegany jako maszyna do usuwania postow i banowania za nie przestrzeganie regulaminu , pozbawiona praw do publicznego bycia ;] ot co

 

zapomniales o spamowaniu typu "zmien tytul na zgodny" albo "witamy w bitwie"

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek no wlasnie o to mi chodzi, ze kilka razy na glownej stronie byla praca moderatora, ktora tam nie powinna sie znalesc (zdazylo sie to kilka razy a nie 150000) z drugiej strony prace zwyklych userow forum zaslugujace na umieszczenie ich tam wcale tam nie trafialy... bo jak jest tam praca moderatora (ktora jest nie najwyzszych lotow) to nie ma tam miejsca na fajna prace zwyklego forumowicza. I tyle, i zdaza sie to zadko ale sie zdaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale fakt, te wszystkie witamy w bitwie lub zmień temat można by puszczać na PM. POtem człowiek czyta i się zastanawia o co chodzi Leru;)

 

Nie. Bo jesli widza je wszyscy to jest to rowneiz w pewnym sensie przypomnienie. Ale postow "zmien temat" juz prawie nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, włączę się :D Ja też spamer jestem hyhy

 

Szczerze to z braku czasu, nie chęci (ale mi się Sapkowski zacytował hehe) zaglądam tu głównie w gameart + dorywczo gdzie indziej, ale jestem tutaj na tyle często ze widze co się dzieje. Nie powiem żebym był pełen zachwytów co do max3d, ale to co mi się nie podoba to nie są Moderatorzy czy Admin, bo oni swoją pracę wykonują znakomicie (żeby przytoczyć choćby fantastycznie prowadzone, cykliczne Bitwy), tylko użytkownicy który pytają się o podstawy, bez przeszukania forum, bez wciśnięcia F1. Takich jest tu niestety za dużo. Cała reszta jest cool. No i jest to chyba jedyne miejsce w polskim internecie gdzie są ludzie którzy zawodowo/hobbystycznie zajmują się gameartem i z większością z nich znam się już pozaforumowo i te znajomości sobie bardzo chwalę.

 

Powitanie w Bitwach, podobnie jak kozioo uważam za miły gest.

 

A co do panoszenia się Modów, to ja na ich miejscu bym banował za niektóre wybryki, za które oni dają tylko upomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek na pewno nie bede pokazywal palcemi swemi kto i co bo to raz ze nieladnie i wogole nie bede se wrogow robil a co do PMa to po co mialem wysylac jak przeciez wiesz co jest na glownej stronie. A pozatym gdybys przejzal prace moderatorow ktore byly na glownej to napewno znalazl bys kilka, ktore sa oczywiscie w pozadku ale na takie wyroznienie az nie zasluguja ot co i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek na pewno nie bede pokazywal palcemi swemi kto i co bo to raz ze nieladnie i wogole nie bede se wrogow robil a co do PMa to po co mialem wysylac jak przeciez wiesz co jest na glownej stronie. A pozatym gdybys przejzal prace moderatorow ktore byly na glownej to napewno znalazl bys kilka, ktore sa oczywiscie w pozadku ale na takie wyroznienie az nie zasluguja ot co i tyle.

 

Dobrze. Tylko zeby bylo jasne. Zadna praca nie znalazla sie tam w wyniku posiadania statusu moderatora. Pamietajcie aby powiadamiac na maila, GG czy PM'a o propozycjach rekomendacji. W tej chwili jesli nowinkami zajmuje sie jedna osoba nie sposob wylapac wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agmakonts- Obawiam się że Kozioo miał co innego na myśli...... Z tego co się orientuję to wylatują tylko wątki za warez i co niby ma ci dać referendum? Może dział warezu? Może zastanów się czasem?

 

Kulki- wrogów to sobie robisz atakując bez przytoczenia jakiś realnych argumentów. Poza tym dobrze jest uwzględniać że twój gust nie jest jedynym wyznacznikiem jakości.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc przewrotnie: a dlaczego czyjś ma być? (dlaczego w tym momencie gust wybierającego prace na główna jest wyznacznikiem jakości ;)

osobiście nic nie mam do rekomendacji wrecz przeciwnie, bardzo podoba mi sie kadrowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moderatorem na forum to przewalona sprawa.... zawsze komus zle, cos sie nie podoba.........

 

Naprawde warto docenic ich prace a nie tylko obrzucac blotem.

 

wogole nie widze sensu tego watku :/

 

Popieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też popieram razor'a

Ale skoro niektórzy narzekają na moderatorów, to i ja się dołączę.

Dobrze by było, gdyby czasami ktoś zajrzał do działu Maya, bo to się tam dzieje, zwłaszcza jeden z ostatnich wątków, przechodzi ludzkie pojęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter polemika niby ok, ale tylko pozornie.

 

Zauważ słowo ->jedynym

 

Teraz, skoro osobie wybierającej się podobają to jest to podstawa do twierdzenia że jeszcze komuś mogą się spodobać. Więc gdzie jest problem?

 

Nielot- nim praca by uzbierała jakieś gwiazdki (których osobiście nie cierpię) to by była starym kotletem który już każdy widział a nie "nowinką obrazkową"- pierwotna nazwa rekomendacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności