Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

empeck -> heh, nareszcie pokazał swoje oblicze :D Czemu tak dużo z was ma długie hery? to jakaś taki trend wśród grafików? Że wszyscy muszą mieć długie włosy? Jak tak to ja też sobie zapuszczę - może powyższają skila? ;)

 

bassia -> ale brzydki ten twój chłopak ;) Na forum znajdziesz fajniejszych hiehiehiehie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu - true - to beatbox - jakos trza bylo ostatni juz raz rozkrecic ten gimnazjalny festyn z okazji dnia dziecka (gdyby nie ja i ekipa to stypa by byla jak co roku(w tamtym zrobilismy turniej breka - tez uratowalismy impreze) ). zawsze zdawalem :D wiem...raz starsza pani przeszkodzila mi w pisaniu haslem: "a pan co studiuje? " ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maguu - jako iz nie posiadam majka - trzyksiski buum ptfy buum krzyyyy grrrree trzy tsy tsy krzy klamp iiiiiiiiiiiiiii krzy krzy - btw - tez beatbox? (cos chyba sie informacja o statusie gg spsula bo wszyscy sa dostepni, a ciebie nie ma...)

 

lilowy - yy normalna koszula ze szwablandii - mam 5 takich kazda innego koloru - takze moge sobie dobieac do koloru koszulki, butow itp...(kocham koszule) - chodzi o to ze nie tak zapnieta ? przypadek ;d

 

(sory cos mi sie pokrzanilo ;/;/:()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , to jedyna taka koloratka z serwetki :)

Tniemy koszty odkąd Rydzyk monopolizuje kościół. :D

 

klicor - nieee...na 1 to odbicie światła :D

 

Wogóle. Ja byłem taki mix;]

Wyskoczyłem z przebrania księdza by cofnąć się jak nim nie byłem (dobre 30 lat ;) )

ja30uj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności