Skocz do zawartości

Pojazd 3D: VW Passat 2005 | SpherosGroup


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam wam w imieniu grupy Spheros model Volkswagena Passata z 2005 roku. Model został wykonany na zlecenie ITI Film Studio do reklamy preparatu K2.

 

Początkowo ideą prezentacji projektu miało być wyrenderowanie Passata przez każdego członka naszej grupy. Niestety, natłok zajęć uniemożliwił osiągnięcie celu. :)

 

Rendery:

RA

calosczmniejszona2mi.th.jpg

 

Chris

11pas00005bk.th.jpg11pas00058na.th.jpg

 

No i wcześniej wspomniana reklama (naszego autorstwa jest tylko model):

http://www.spherosgroup.com/passacik-reklama.avi

 

Zapraszamy do komentowania!

Pozdrawiamy,

SpherosGroup

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No wysoka juz pruba, szkoda że juz finisz niewiele jej brak ale jednak, moze jeszcz machniesz drobna korektę.

Moje uwagi:

1) Materiał szyb - nie jest prawdą to odbicie które prezentuje render na moscie

2) Studio coś za ciemne w sensie za szybkoświatło kończy swą działalnosć

3) Kierunek z przodu coś nie bardzo w modelu

4) Chromy - materiał nie bardzo

5) Oponki też

6) Lakier i te świetlne efekty jakośmi nie wpółgrają

7) Rzuca sie w oko w studio z przodu goła blacha dachu

 

ponadto chciałem zapytać o ten most, strasznie mnie intryguje, czy moge zostać skierowany do osoby którą mógłbym w jego sprawie przesłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po renderach narazie jedziecie bez trzymanki :D:D Ale przyjmijmy że są ładne, ale brak im troche polotu w stosunku do zarąbistego modelu xD LOL

 

damusTo:

 

2) Może wina zbyt ciemnego materiału otoczenia... Fakt, widoczność mogła by być większa.

 

4) W moim renderze nie ma zbytnio co się odbijac, dlatego tak się to prezentuje. A materiał sam w sobie jest raczej wporządku, bo to stuningowany gotowiec bodajże od everów :)

 

6) i 7) Yyy.. tego nie kumam :D

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więdz nie bede ukrywał szukam szybkiego wariantu na tło dla moich kilku autek, jestem architektem i ilekroć siadam do mostu to juz ze 6 razy robie wypas scene która nie nadaje sie na tło sama w sobie jest no eh...

Mosty to moja pasja moze tak i jak zaczynam projekt to zaraz sie wgryzami końca nie widać, obliczam cięgna rysuje łączenia optymalizuje momenty i mija pół roku...

...więc pytanko czy to twój most własnej domowej produkcji - bo wygląda całkiem sensownie - no waski troche moze ale jest zupełnie OK.

Dalej jeśli twój to czy jest jakaśszansa czy wariant ażebym mógł rozeznać jak to wykonałeś w sensie ile tam tak naprawde tegomostu jest itp bo ja mam w genach że nie mam ograniczeń i racjonalizowanie scen to dla mnie nie istniejące pojecie, szukam wzorca.

słowemczy mozesz jakosbardziej warsztatowo pokazać te scene z mostem ?

O wylkarowałem mysl wreszcie.

Co do pk7 to tam w studio uj z przodu widać tylny słupek i troche dachu - sa jadne wybijającie zabardzo miałemwrażenie żenie ma tamtapicery tylko goły dach i to myslałem jest powód

Chrom na moscie faktycznie dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Most powstał na bazie mostu Calatravy, ale pozmieniałem dość sporo rzeczy. Ilość pasów z dwóch na stronie, na jeden. Chodnik w środku jest dużo węższy, a reszta to pierdoły, które wyniknęły ze słabej jakości obrazków referencyjnych i braku chęci, i czasu. :)

Od strony technicznej, to zrobiłem jeden moduł i skopiowałem parędziesiąt razy.

Obrazek:

most0014mo.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model, tylko pogratulować.

Ciekaw jestem jaką stawke wywalczyliście od ITI ;) Wiem, że nie zdradzicie, ale może przynajmniej powiedzcie czy jesteście zadowoleni z zapłaty?? :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam co jak co ale na max3d zawsze mozna liczyc na (konstruktywna?!) krytyke ;)

Nie tak jak na CGtalk u Ever (great, awesome!! itd :D ) no i jak zwykle polak doczepi sie kazdego...;)

nvm...

Model powstal w jakies 2 tyg(+ poprawki i sugestie klienta), kazdy mial porozdzielane zadania i wyszlo jak wyszlo:)

Jestesmy zadowoleni z tego, gdyz jestesmy mloda grupa a rzucilismy sie na tak duze zlecenie jakim jest praca z ITI film studio na potrzeby reklamy:)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model piękny rendery już nie, mam jeszcze pytanie czy ten model w reklamie to ten samochód?? bo wygląda jak prawdziwy i niechce mi się wierzyć.

 

na samym koncu to prawdziwe auto wg mnie :) a w momencie jak kolo przeciera szmateczka to auto to to moze byc ten model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności