Skocz do zawartości

Modele 3d : Afterfall.pl projekt


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Chcielismy pokazac kilka modeli nad ktorymi wlasnie pracujemy i sa w fazie testow :)

Chcielibysmy wrzucac tutaj wszystkie nasze postepy z zakonczonych modeli :)

 

Narazie mamy ukonczone 3 modele :

 

ilosc scianek 6 k triskow na model (jest ich mniej na kazdej postaci) textura dif 1x1024 norm 1x1024 spec

 

Nad modelami pracowalismy cala druzyna hehe to jest :

Piotr "Krężel" Kręzelewski (concept art), Krzysztof "Chris" Mąka (textury) , Andrzej "PainBringer" Łukasik(textury,normale ipt.) , Marcin "Klicek" Klicki (Modele lp, uv, normale itp)

 

Ok wiec juz po czesci oficjalnej wrzucam modeliki ktore zrobilismy, gra bedzie z rzutu izometrycznego (czy jak to sie tam pisze;) )

 

Moze na pierwszym miejscu wrzuce test z silnika pokoiku zebyscie mogli wiedziec mniej wiecej jak to wszystko bedzie wygladalo :)

 

www.mm.pl/~klicor/pok.avi - 3 mb

 

No i teraz nasze postacie:

 

blady.jpg

doc.jpg

soldfin.jpg

 

Normale :

afterblady5.jpg

afterdoc7.jpg

aftersol7.jpg

 

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 804
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Krężel, Chris, PainBringer -> rekomendacja została przyznana KLICKowi bo założył wątek. Niestety nie ma tyle miejsca, żeby wpisać wszystkie Wasze nicki, proszę o wyrozumiałość :)

 

Ok sprawa rozwiązana: AfterFall team powinno być ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie jak juz pokazujemy postacie, pokaze tez koncepty Krezela, ktory imho trzyma klimat jak nikt inny :)

(Klicek zaraz wrzuci na swoj server koncepty, byscie nam servka nie zapychali)

 

tutaj mozna znalezc pierwsze informacje na temat Afterfall: Preludium - mini gry ktora wyjdzie pod koniec tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Dzieki dzieki bardzo za bardzo przychylne komentarze :)

Co tu duzo mowic jest nam bardzo bardzo milo :)

 

Qrde klicek tez jest w to zamieszany ? ._o ale sobie team wychaczyles

 

Hehe tak jestem wiem ze bylem bardzo scpetyczny co do takich projektow, ale ten jest szczegolny bo jak narazie ma najwieksze szanse powodzenia :)

Po 2gie w druznie jest super klimacik jak narazie zero sprzeczek, kazdy sobie pomaga jak tylko moze tak wiec jak by ktos byl zainteresowany to polecam :D

 

 

Wrzucam Concepty i texture sheeta wszystkich postaci siatki w drodze sa :)

Dodam ze Concepty sa bardzo stare bo przewiaja sie od poczatku projektu.

 

textury.jpg

cnc1.jpg

cnc2.jpg

cnc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę przyczepię. Zombiak jest fajny i do niego nie mam zastrzeżeń, ale nie podoba mi się normal ubrań na doktorku i w tym ostatnim. Fałdy ubrań IMHO nie odpowiadają temu, jak to wygląda w rzeczywistości. Są zbyt przypadkowe.

 

To jedyna uwaga, poza tym jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no super! Bardzo podobają mi się modele, a teksturki jeszcze lepsiejsze :)

Ja chętnie w to pogram, ciekawe tylko jakie wymagania będą ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO YO!

NO wypasik Panowie :]

Nie podoba mi się texturka ubrań na 3 postaci na high poly wyglada ok, więc coś z texturką mozna by bylo pomotać. Pokoik też fajny:] Rzyczę powodzenia i wytrwałości:]

Pozdrawiam,

SODA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze i swego rodzaju rekompensate naszej ciężkiej pracy! :D

 

nie podoba mi się normal ubrań na doktorku i w tym ostatnim. Fałdy ubrań IMHO nie odpowiadają temu, jak to wygląda w rzeczywistości. Są zbyt przypadkowe

 

Nie do końca muszą być przypadkowe.. Kreatury te powstały w wyniuku mutacji popromiennej (czy jakoś tak :P) i nie wiesz co mają pod ubraniami :) Może fałdy te są wynikiem opinania się na zniekształceniach ciała :] (huh, ale wytłumaczenie)

 

Soda dzięki za RZyczenia :D

 

Pozdro!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He i zlapal mnie na ortografie:] Mistrz ortografii:] Tłumaczenie, że nie wiadomo co jest pod ubraniem chyba nie jest trafione, widać uklad faud na modelu bez tekstury. Jeszcze raz ŻYCZĘ wszystkiego dobrego.

SODA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He i zlapal mnie na ortografie:] Mistrz ortografii:]

 

Jakieś wąty!? :D

 

Tłumaczenie, że nie wiadomo co jest pod ubraniem chyba nie jest trafione, widać uklad faud na modelu bez tekstury.

 

Sorki, ale IMO krytyka fałd ubrań jest już lekkim czepialstwem. Dostrzeże to praktycznie tylko ktoś z większym pojęciem na temat, czyli np. grafik, a w porywach krawiec także... xD Moje tłumaczenie było czysto humorystyczne, tak gwoli wyjaśnienia..

 

Jeszcze raz ŻYCZĘ wszystkiego dobrego.

 

I ja jeszcze raz dziękuje za ŻYCZENIA :D

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pretensji do krytyki, poprostu staram się wyjaśnić jak wygląda to z naszej strony. Jeśli fałdy są dla kogoś brzydkie to takie pozostaną.. Imo mijało by się z celem ubieranie tego typu ciuchów a potem malowanie fałd na podstawie tego, jak się akurat na kimś ułożyły...

 

Dobra, koniec o fałdach i browarek na zgode :) heh

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

swietne :)

to jaq bym poprosil o modele bez mormali lp :) jesli mozna i siateczke tak standardowo :D

a jak chyba gdzies pisalem klicek jest moim idolem :D hehe

texciaze by tez byli ale ze nie umiem i nie bede umial texturowac wiec nie sa :D choc texturki rewelka jak cale prace

wnetrze (ta pokazowka) tez rewelacyjna :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się odezwałem, od teraz będe tylko chwalić :P Albo lepiej w ogóle się nie będę odzywać.

 

http://www.forum3d.pl/f3dbb/index.php?md=topic&tid=107871&pg=1

 

Zobacz Chris jak fałdki są zrobione na ciuchach Billa z Call of Juarez. IMHO tak to powinno wyglądać. Akurat układ tkaniny jest bardzo istoty, nie jedną szmatę nauczyciel plastyki mi kazał rysować (i miał rację).

 

Jeszcze raz przepraszam za popsucie serii ochów i achów odrobiną krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja fałd nie robiłem, były one zawarte w normalmapie, a ja z nich skorzystałem - w docu to robota Klicka, a w gazowniku Painbringera.

Już powiedziałem coś temat krytyki i mojej reakcji na nią, wiec nie bede sie powtarzal.

Postacie P. widziałem już i nie mam zamiaru porównywać naszych modeli do tamtych.. Tak poprostu. :P

 

Dobra, tym razem naprawde koniec o fałdach.. Przyjeliśmy do wiadomości że źli z nas krawce. :>

 

Ebor -> http://www.mragowo.mm.pl/~spherosgroup/Chris/tyly.jpg Huh? :D

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Empec fajny przyklad:] P. zawsze dobrze jechal.... szkoda, że już tu nie zagląda:( Co do ubrań i fałd to moim zdaniem na 3 postaci głównie spodnie są problemem.

Po piwko już lecę do lodówki:]

Oczywiści jeśli uważacie, że jest ok to spoko, też nie biorę do bani wszystkich uwag:], ale wiele jest trafnych i warto poprawić.

Polecam topik "Monika" i chetnie też posłucham krytyki. A czy ją wykorzystam to mój problem, tak jak i wasz czy będzie sie chcialo walczyć z faudami.

Podsumowując modele są świetne!, lecz warto zwrócić uwagę na materiał to będzie giga super czad.

No to piwko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki bardzo :)

 

Empeck moim zdaniem teraz to troche zle przyrownales, pokazales koszule i dzinsy mowiac ze tak powinny isc faldki , nie kazdy material jest inny i inaczej rozklada faldki , nie mowie ze nasze sa idealne nie, ale watpie czy je bedzie widac z takiej wysokosci jak jest kamera , jezeli bedzie je widac doskonale to mozesz mi wierzyc napewno poprawie :) A zreszta dobrze wiesz o czym mowie :)

Chris troche za nerwowo zareagowal poprostu , krytyka jest jak najbardziej ok rowniez niektore rzeczy mi sie nie podobaja ale mysle ze nastepnym razem juz to zrobie dbalej i bedzie wygladalo o wiele lepiej :)

 

 

 

Ok dorzucam siateczki zebyscie mogli na mnie pokrzyczec troszke :) nie oszczedzalem postac uznawalem za gotowa jak mialem prawie 6 k triskow na liczniku :)

Acha no i na fartuszku o docka wrzucilem kilka loopkow ktorych wczesniej nie bylo hehe :)

docsiat.jpg

bladysiat.jpg

solsiat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie model jest dobry! :]

Te spodnie tak wyglądają bo gość w środku kilka razy sięrozpuścił, następnie zmutował razem ze swoim kombinezonem i tak powstała taka postać. Fałdki nie muszą w tym przypadku odpowiadać naturalnemu rozłożeniu tkaniny.

Taki głos w obronie modeli, gdyż normalnie tez bym się tego czepił, ale tu da sieakurat dorobić filozofię, która jest prawdziwa wręcz....(chyba siezapętliłem)

 

pozdrawiam

 

ps. Już dawno mówiłem, że max3d.pl stanie się oficjalnym forum grafików AF :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności