Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Alfa Romeo Brera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po długiej pracy ( przypominam ze w ramach treningu;) ) koncze kolejne autko - Alfe Romeo Brerę. Napewno to i owo moznaby dopracowac, jednak nie mam zamiaru więcej czasu poswiecić temu modelowi, gdyż są wakacje i chce zrobic kolejny pojazd (niespodzianka:D:D ). Pozdrawiam

 

Soft: Autodesk 3ds Max 8

Render: V-ray

Post-production: Adobe Photoshop 7

Modeling: Poly

Polygon counter: 331112

Czas pracy: około 6 tygodni... ( o 3 wiecej niz przewidywałem;P )

 

231992_1151657495_large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cheveti najlepiej ujął Twoje niedociągnięcia.

Z własnych uwagosugestii mam tylko coś takiego. Myśałem tad tymi kołami .. i chyba za bardzo mi przypominają fele od jakiegoś Opla. Ale już nie pamiętam , kiedyś takie były modne. Ale zostaw już ... jedz dalej z następnym modelem ;)

[+]

A! No i sampling chyba bym podciąnął bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopie tyle na to czekaliśmy, a ty co - po łebkach i następny.

Ej z tego może byc perełka trzeba by tylko troche dopracować - czego sie poddajesz ? machnołes fajna teksture aswaltu a tu nic z tego niema urcze naprawde zalmi tej roboty którą włożyłeś w ten projekt bo brakuje mu jeszcze.

mam wrażenie i to najbardziej kole mnie w oko że tło rozmywałeś osobno w PS

kiepsko to wyszło. Nie wiem chętnie bym ci jakoś pomógł ale to ty decydujesz jeśli koniec no to trudno, ale łapiesz u mnie kreske

na tomiast prosba, taka warsztatowa, chciałbym zobaczyc taki układ na druciaku na którym było by widac uklad tunel kamera (ta kamera) i model.

chodzi mi o wyłapanie pewnych proporcji i ustalenie jak wchodza na autko odbicia w tzkiej scence bo mam podobną w planach od jakiegoś czasu ale sie zebrać nie moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy w wipie pisałem, że robisz niepotrzebne rendery niedokończonego auta. Dalej tak twierdzę. Wiem że dużo pracy włożyłeś w ten model, ale naprawdę szkoda, że rezygnujesz. Stać Cię na więcej :-(

Przykro, że tak to się kończy (unprofessional ;-)), no ale w końcu to Twój model, Twój wybór...

 

PS. Mam nadzieję, że następnego modelu nie zostawisz w połowie drogi :-P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damus -> potrzebujesz zdjeciaz ustawienia sceny w viewporcie?

pinero -> nie uważam by to byla nędza, mimo wszystko model mimo ze niedopracowany, zły nie jest. o nędzy to możesz mowic w swoich rzadkich pracach, poczekajmy i zobaczymy co ty wypłodzisz...

 

dzięki za komentarze, postaram się o kolejny model by był leprzy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio bez przesady Pinero!

MODEL JEST DOBRY panie hkropinski i myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi - jest po prostu niedokończony/niedopieszczony/niedochuchany...

A wiemy, że potrafisz i dlatego nam smutno :-)

 

Powodzenia przy następnej bryce!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

moze i ja cos napisze :)

wiec tak

model--> sredni, aby gonazwac super troche mu brakuje (moze i duzo) bardzo malo szczegolow mozna nawet powiedziec ze brak nie ma wycieraczek itp :) dach krzywy bardzo krzywy (choc plus ze nie jest plaski hehe)

nadkole krzywe przod okropnie plaski ble bok krzywy plaski wyglda jakby byl bez grubosci (jak papier) :(

oglnie model moze nawet ponizej sredniej :)

render tez nie zaciekawy to juz chyba ja bym lepiej zrobil a jak wiesz rendermen ze mnie zaden :D

ale nie moge darowac ci jednego pamietasz jak robiles audi rsq?? co wtedy mowiles jak wytykalem ci bledy ?? ze ci sie juz nie chce i nastepny model napewno bedzie lepiszy a tu co sytuacja sie powtarza to smao mowisz ze nastepny bedzie lepszy a prawde mowiac to sie cofnales rsq byl o kles (moze nawet odwie albo i trzy) lepszy

tyle odemnie ide modelowac bo sie zdenerwoalem ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie pospieszyles z ta galeria. Sledzilem Twojego wipa i zapowiadalo sie na fajna scenke. Niestety final wyszedl raczej przecietnie. Model nie zly ale materialy polozyly calosc. Mogles troche sie wstrzymac i dopracowac bardziej ta pracke.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem co powiedziec - ale ja bym wstrzymal sie z galeria- a model niestety jest mocno niedopracowany i szczerze to mimo twoich zapewnien ze postarasz sie go poprawic to praktycznie nic w nim nie zmieniles- kosmetyczne poprawki bryly ktora jest niepodobna do orginalu daja nadal bryle niepodobna do orginalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wtedy mowiles jak wytykalem ci bledy ?? ze ci sie juz nie chce i nastepny model napewno bedzie lepiszy a tu co sytuacja sie powtarza

 

i tu akurat przyznam ci racje... to jest wlasnie najgorsze... ale bedzie lepiej;)

 

ciesze sie ze chociaz niektorym się podoba;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie ani model ani render, ten blur wyglada raczej slabo, tekstura asfaltu w wipie wygladala o niebo lepiejs niz w FW, kola wydaja sie za bardzo schowane do zewnatrz, przod wydaje mi sie za plaski. Ogolnie jak ktos wczesniej powiedzial audi bylo o klase albo dwie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności