Skocz do zawartości

Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No jasne ze za krotki ... ludzie maja wakacja a po wakacjach szkola zanim sie ogarna w nowym roku to juz koniec bitwy i bitwa niedokonczona ;) trzeba by tak o miesiac pchnac do przodu bitwe wiadomo ze graficy 3d to leniwe stworzenia i tak jak Vorek mowi trzeba dluzszy termin dawac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi;)? Ja już nie jestem w tym interesie i teraz czekają mnie przygotowania do próbnej maturki ale myśle, że 3 dni mogłą się wam przydać...zresztą zgodnie z regulaminem macie 10 dni na dopracowanie prac a nominacje były 7-go więc macie jeszcze kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, tematów już było MULTUM proponowanych, wystarczy wejśc w archiwum takich dyskusji poprzypinanych do KAŻDEJ poprzedniej bitwy. Ctrl C, Ctrl V i gotowe: moderacja może z tego w 30 minut zobić sondę i wrzucić ją na tydzień, bo - jak sądzę - na dłużej nie trzeba, a potem zerknąc na wynik sondy i odpalić kolejną bitwę. I już, po krzyku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

a ja sie dolaczam... chce sprobowac...:)

 

a poza tym, to jest dobry sposob na zapelnienie forum fajnymi prackami...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, sądze ze zrobienie porządnej bitwy to też znalezienie sponsorów, jury itp. Więc dajmy im troche czasu, ale tak czy siak... fajnie by było z jakąś bitwą :)

 

(pewnie jak sie pojawi bitwa to zaczne marudzic ze czasu nie mam :D )

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności