Skocz do zawartości

Pojazdy 3D: American Muscle


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

OK

po chwilach zwątpienia jest jest dobrze, udało mi sie zmniejszyć zużycie ramu o ponad połowę :]

CHCIAŁEM TU SERDECZNIE PODZIEKOWAĆ GREG_JG za informacje i cirepliwość

No a my możemy wrócić do normalnych czynnosci na drodze postepowania wiposkiego. Looknijcie i interesuje mnie co o skórze myslą

 

accobraskrav5gx0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 395
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nic wam to sie nie dogodzi jak byscie wszyscy tu pisali nie na gg t by bylo zabawne bo zobaczyli byscie jak kazdy z was ma inne wyobrażenie o czarnej skórze :p tyle wam powiem no nie wiem ja porównywałem z kilkoma fotkami (na każdej była inna) postanowiłem nie usredniac wszystkich tylko 2 i to jest to co najwyzej fałdki moge poprawić ale jeszcze nie wiem na jakie...

Moze ktos podpowie, dalej PASY kto wie jak wyglada zapiecie tych 4 punktowych pasów z Cobry 427 niech sie zgłosi dostanie 6 do dzienniczka i pochwałe no drogie dzieci ;P Mam kilkanaście fotek i takie rozdiałki że musiał bym wymodelować 6 kwadratów żeby oddac te pixelizacje ;) HELP ME

 

accobracam23t13min28secjk4.th.jpgaccobracam02t35min41secvw9.th.jpg

 

I nie wiem cholercia co z tymi oponami (Darek) mam na mysli shader nie 3d, 3d później bo i tak czekaja mnie jeszcze 2 felgi...

Jeszcze taki drobny acz ciekawy drobiazg który mnie mocno zastanowił :

"MSG 0.0 warn : C:\Documents and Settings\Damian\Pulpit\DH223SX.HDR: Image format not supported by mental ray. Will pass the image as raw data (slower and more memory consuming).

MSG 0.0 warn : C:\Documents and Settings\Damian\Pulpit\DH223SXskylight.hdr: Image format not supported by mental ray. Will pass the image as raw data (slower and more memory consuming)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK w kwestii poządkowej dzięki zaangażowaniu ze str. MRKrzyśka mam juz świetne referki pasów - w 1 wolnej chwili amierzam je wydłubać. Musze też sprostować wstep do cobry bowiem zawiera on drobny bład w datowaniu zwiazany z rozbierznoscia printów z zamierzeniem w wyniku tego prostuje pojawia sie tu nastepujace modele Cobry:

rocznik 1963 model AC 289

V9n7.jpg

 

rocznik 1965 model Shelby 427

 

65cobra2.jpg

 

Oraz autorski wariant na bazie 427 ale z 1968

(z takimi światłami z tyłu)

 

65_Ford_Cobra_427_DV-06-BR_06.jpg

 

to na razie tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem bedzie protoplasta w postaci AC Cobry 289 model własciwy czyli shelby Cobra 427 - trównież w wersji nazwijmy to autorskiej no i później ale to po Viperku raczej następca Cobra Daytona może jeszcz później nowy Concept Cobry od Forda i na pewno mój concept Cobry ale to zdecydowanie później choć juz mam szkice :p nawet liczne...

Więc jakoże własnie zakończyłem przygodę z wydziałem (teraz tylko dyplom)

Plan jest prosty, jade na drobny odpoczynek a później ruszy to mam nadzieje ostrzej do przodu jak na AM przystało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm tyle domagaczy i tylko jeden komentarz eh fuszerke robicie chłopaki :p

No miałem dzis cos pokazaźć ale miałem przedłużona randkę z pewna modelką i wiecie...

...może jutro, a nie jutro jestem na torze em i tak w kółko. :(

No dobrza to slinik tez zrobie w HI niech ci bedzie Wiktorze, specjalnie dla ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh dzieciuchy wy dzieciuchy, co do kolejnych modeli to na razie nie nie rozpraszam choć wyznam że zaczołem kilka nieco wcześniej ale o tym sza bo teraz rozpinam pasek klinowy i jade ten silnik nie ma co czekać.

Do gosci od Cobry napisałem ale nie odpisali - może sie boją konkurencji nie wiem.

NA TORZE BYŁO ULTRA a później 40 min korka w drodze powrotnej aaaaaaaaaaaa...

Dlaczego korek jest zawsze tam gdzie ja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności