Skocz do zawartości

Pojazdy 3D: American Muscle


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No po nie ma co strasnie długim tentegowaniu przy pomocy Wiktora i Bubu udalo sie ustalic jak dostarczyc tej bestii paliwo, jak mniejwięcej przeprowadzić instalacje chłodzenia oleju wiec z grubsza wszystko choc teraz dopiero zacznie sie dłubanina w stylu tu i tam drobiazh + brakujaca sruba eh na ale nic planuje drobny finisch niebawem z samym silnikiem a później szybka piłak z Cobra Viper i tak jak planowałem dalej ...

 

No nic takie niby nic małe a cieszy tyle na dzis ide spać wreszcie bo w nocy jakoś nie miałem okazji ...

 

engine24un9.th.jpgengine25wx1.th.jpg

 

PS

przyznaje sie o to mój rzeźnicki nóż celowo go nie czyszcze wówczas jest jeszcze skuteczniejszy jak nie trafie pod 7 rzebro i nie uszkodze narzadów wewnętrznych tezec dokończy dzieł ;) od i to jest odpowiedz na tekst Wiktora "co ty wiesz o zabijaniu ?" ;) ...

 

img7812ht2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzydko, niedokładnie i prostacko!Wogóle mi sie nei podoba!!!!TRAGEDIA! przewody wygladaja jakos takosdziwnie i wogóle nie przypominaja przewodów.....pasek klinowy nie tak wyglada....i wogoole...całosc do poprawki!!!!

sesese....teraz mnie zlinczują!!:D DamusTo przeciez wiesz co o tobie sądze..... a jak nie to sie nie dowiesz!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK no to sprawy maja sie tak ...

 

engine26sl1.th.jpgengine27oa3.th.jpgengine28ly4.th.jpg

 

Czyli dotarłem do góry i teraz jadę w dół z myslą by robić to juz na czysto .Słownie poprawki i dociągniecia uzupełnianie braków później finisz w clay'u i shadery zobaczymy póki co czasy renderów podchodzą pod 20 minut pochłaniając ok. 1,47 GB RAM'u więc nie chcę krakać może się jednak okazać że nie będzie sposobu na to by po włożeniu tego w pełna geometrię autka wyrenderować to nawet w clay'u :p zobaczymy ... (miałem w planach bowiem taki renderek).

 

427cobragessfordmn2.th.jpg

 

PS

Bruneq nigdzie nie moge znaleść noża a koledzy przysłali mi sms'a "pozdrowienia ze Zgierza" mówi ci to cos :P ?

Co do siatki przewija sie co jakiś czas więc to w przód to w tył patrcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to prosby 3:

1)To domyslnie do Wiktora, bowiem on zwykle mi w tym pomaga ;) mówiłes że dopadłeś gdzieś linke gazu - show me bo kończe z filtrem i doptacowuje gaźnik

2)Powiedzcie my gdzie moge więcej poczytać o tych watstwach albo dłubcie tutka :p bo mi to niestety obce zagadnienie ...

3)Nikt nie skomentowal mojej obawy o za wiotki element przytrzymujacy alternator z góry a chciałbym również ten temat zamknać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki jutro jak czas pozwoli wejdę trochę w srodek i może zamkne to sprzęgłem, później muszę poprzesuwać tłoki i wpakować wał korbowy no i może zaaranżuję małą scenkę z silniczkiem wyłanczając go w osobną prackę. No a później szybki myk z nim w Cobrę, taki gry plan póki co.

A mile by były widziane inspiracje na scenkę z wyjętym i nieco wybebeszonym silnikiem ktoś coś rzuci ? Byłbym wdzięczny pozdrawiam i dobrej nocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie - ciągle nie moge zasnąć ogladam kulę :] ...

Hubert, hasło teksturka bo wiesz że po tym jak skończe z silnikiem ...

Pionier, skoro juz tutaj awitałeś co niezmiernie mnie cieszy mam nadzieje że wzeprzesz mnie nieco merytorycznie w trakcie pracy nad sceną, choc nie planuje sadzić trawy ;) da rade ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbo siatka jest troche wcześniej i pojawi sie za jakis niedługi czas ponownie w aktualnym stanie teraz jednak zajmuję się nieco inna tematyką mianowicie ...

 

wa3221qp4.th.jpgwa3222gw9.th.jpgwa3223hd0.th.jpgwa3224rq8.th.jpg

 

Wiktor mów do mnie, mów (inni tez rzecz jasna mogą ;p )

 

wa322qn8.th.jpg

 

Teraz musze jeszcze porozsuwać otwory no i poupychac to z resztą klamotów. ktos może podpowie jak to animować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damusTo już kolejny raz ci musze mowic ze jestes szalony:P

 

P>S Fajna przepychaczka możesz jej uzyc do galki zmiany biegów:P

 

Hahaha rozwaliłes mnie ta fotką a zmiana biegów hehehe...

Ale poważnie potrzebna podpowiedz jak tłoki montować jak sie to ma wszystko mijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:;456313']... wyglada bardzo ladnie :)

dla mie to jest na 5+/6 (bo to narazie sam model) jak dowalisz shaderki na poziomie modelingu to ja sie rozplyne przed monitorem :D

pozdro!

 

Dzięki taki mam plan...

 

:;456313'] mi by bylo chyba zal taki silnik schowac do samochodu :P

pozdro!

 

Mi żal że nie doczytałeś co sie tu kroii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz wracając do tego ...

Ford_cyln_1234.gifV8_dist_ro_ccw.gif

V8_15426378.gif

Zastanawiam się czy dobrze rozstawiłem wał korbowy no i dalej w która strone sie to zakręci :] ?? chciałbym w tej sytuacji sokżystać z kolejnego koła ratunkowego, kto wystąpi dziś w roli mego przyjaciela lub chociaż 50% bo nie wiem jak sie to 3 nazywało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak uwielbiam te utrapione miny zostawmy ten temat sam sie tym zajmę...

Teraz tak troche sie robi tłoczno powiedział bym co myslicie ??

 

tlocznont3.th.jpgtloczno1jw0.th.jpgtloczno3yl2.th.jpgtloczno2mi4.th.jpg

PS

Trenuje sobie nowe shadery w celu renderowania Claya z Siatką tyle ze nie koniecznie ta po MS'ie byłbym wdzieczny za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności