Skocz do zawartości

Pojazdy 3D: American Muscle


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i jeszcze troche (nie ma wszystkich chamferów więc nie przygladac sie z lupą)

Dla tych co nie sa wnikliwi zbyt, przypominam że góra silnika jest juz zrobiona czas temu jakis wraz z okablowaniem i chłodzeniem :p a teraz przymierzam sie do wykonania modelu samego bloku i ten zamawiam doping i pobutki o 7:45 rano moze to sprawniej pójdzie ;) a i masaż pleców o tak to by pomogło :p

 

40engineom8.th.jpg

 

A póki co nie narzekać i cierpliwie czekać, w cobrze sie okazuje alternator schodzi na dół i na 2 strone em 427 nie zawrze równy innemu 427 troche mnie to już męczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miska olejowa eh to zalezy które referki trafisz ja robie taka bo taka jest na moich ale zasadniczo jest ze 3 wersje w zależnosci od producenta inacaej u Forda choć i tu 2 wersje a i u reszty troche.

 

BARDZO drobny upek az strach pokazywać ale mam tu wiele poprawek i opracowałem nowy shader :] + cos tam na modelu sie rusza słowem 6 wersja tego samego bo referki to referki i ....

 

enginejj7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor sam kazałes w HP isc :p komp ma sie dobrze i nic nie mówi model ma ok 150 k poly em Bubu czego ty sie chowasz, wiesz co mi potrzeba ;)

Moze jakas animka pracy silnika kto wie choc juz nie pamientam jak hehe sie to robiło na razie niech mi ktos pokaze jak w tym silniku wyglada wał korbowy

DETALE na poziomie:

enginepo3.th.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po dniu pełnym perypetii miłosnych moge troche updatować...

W bulach, cierpieniach istnienia i szarych obowiazkach dnia codziennego udało sie trochę wydłubać.

 

engineua0.th.jpgcam1mswn4.th.jpgcam1hq2.th.jpg

 

engine2yu2.th.jpgcam4msuw4.th.jpgcam4js4.th.jpg

 

Siatka później ulegnie jeszce porządkowaniu i optymalizacji póki co tyle, oczywiscie nie ma wszystkich chamferków ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci masz ję przed nosem przecie, nie ma to sensu bo to składak z 3 róznych wersji w zależności od tego co na których referkach lepiej było widać to tak kombinowałem w naturze dało by sie to złożyć hehe tak myśłe dlatego sie tak nie stresuje ty tez nie powinienes ;) jak znajde fotke sensowna to sie tu pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O patrzcie no kto zawitał tu do mnie, naprawde miło :]

Qubo załatw blueprinty to będziemy mogli debatować w ten sposób ;)

Poważnie zaś jeśli coś łatwo dało by sie poprawić a nie zauważyłem to mówić ale konkretnie...

Wiktor rozwaliłes mnie poważnie az mnie rozbolał ze śmiechu brzuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobyło tak wpada 2 kolesi w kominiarkach i jeden mówi "ty wyskakuj z kasy, komóry, paska " drugi "i buty ma niezłe",pierwszy "...i butów, em moment nie ten dom tu ten Wiktor chcial zeby go tylko nastraszyć i żeby cos tam w jakimś HP zrobił czy że wydrukował ale że LP nie ma robic LP" drugi "no tak, racja ty ..." no i nie bardzi miałem wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok uzyskałem jeszcze od kolegi z poza naszego rorum linka który bardziej całosciowo ukazuje sprawy choc jakosć jest podła to może będzie nam tu pomocny ...

 

shelbyaluminum427.gif

 

Od siebie dodam że te silniki chm na prawde kazdy jest inny, znaczy niby taki sam ale jednak inny to tak jak z liśmi drzewa czy coś bo filozoficznie mi sie tu robi.

 

No i detal poszukiwany hehe te rozdziałki mnie powalają ale cóz poczać ...

 

crank_damp_fly1.jpg

 

kto da więcej ?

 

Z poważnych przymiarek do animacji ...

mam tez takie coś :

 

Ford_cyln_1234.gifV8_dist_ro_ccw.gif

V8_15426378.gif

 

DZIĘKI SZYMON niemniej upki beda dopiero za jakiś czas musze bowiem ostro w tygodniu popracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie spokojnie ilosc elementów jest przecie ogrniczona ;) kiedys poprostu nie bedzie już co modelować ;)

 

No a teraz pomózcie mi rozwiązac dylemat pytam która wersja waszym zdaniem ?

 

1)

single_intake.jpg

 

...czy...

 

2)

dual_intake2.jpg

 

odkrywam ze jestem szalony :] - dobrze mi z tym wiec mi tego nie odbierać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzis moze mi sie cos udać podłubac na razie stosunki głosów 6:3:3 co powoduje że 1 zaczynam dłubać i miedzy 2 a 3 wybór jest oczywisty i chyba skończy się to wersją 1 dla zwykłej cobry a 3 dla cobry daytony...

no chyba ze sie ktos dorzuci sie w głosowaniu cyk, cyk cyk ... (to czas leci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna ma handre i nie jest rozmowna więc uspokuj się juz wrzuć na luz w tym temacie teraz ida renderki którymi zarabiam na chlebuś i brakuje mi ramu na odpalenie okna 2 maxia niestety więc sprawy łapią opóźnienie...

nic nie poradzę cierpliwości albo zrzutka na chlebus dla mnie i wówczas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności