Skocz do zawartości

Pojazdy 3D: American Muscle


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy wy mnie tu aby nie stawiacie pod murem ??

Czy to niezbyt dyskretna próba przymusu ? albo raczej presji ? Pj chłopaki wiecie jak to jest musze sie nieco rozerwać, no ale jest 1 osoba która byc moze zatrzyma mnie w domu hm no w sumie to weekend mam pod znakiem jazdy bez trzymanki :] zobaczymy co i jak planuje za moment tos podłubać schodzi ostatni render :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki, dzięki - dziś zaczynamy z takim dorobkiem i w planach jest dorobienie kilku detali + gaźnik, skrzyniajeśli dobrze pójdzi może wał korbowy zobaczymy czy bede miał na to cały dzień ;)

 

engine3vb2.th.jpgengine1kj5.th.jpgengine2kk7.th.jpg

 

Wersji gaźnika też jest rzecz jasna tyle co silników za to przynajmniej tył silnika na łaczeniu z skrzynią jest w miate jednoznaczny ;) no to na rozruch herbatka, śniadanko i co może mi ktoś pomasuje plecki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ła zawitała stara szkoła :] no po tym poscie masowanie pleców nie jest juz konieczne, czuje sie pomasowany ;) nawet nie tylko po plecach ale i stopach hehe =P

 

Wszystko troche odbiega wszystko z referek więc mimo usilnych starań jest jedynie podobne dzieki za komenty i zapraszam czesciej jeszcze postaram sie was zaskoczyć :]

 

part1nj7.th.jpgpart2ye6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe komentarze ...

Jedziemy dalej czy to na badziewny niebieski kolor to cewka zapłonowa ?? Czy ktoś oblatany w mechanice silników mógłby mi opisać na którymś jpg nazwy poszczególnych elementów bo gubię sie już w "obiektach" help f1 f1 ...

engine6vv0.th.jpg

No i jedziemy kolorki panowie propozycje śróby, kable ...

PS

ZNALAZŁEM REFERKI GAŹNIKA :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( a Bubu mnie wygania Łeeeeeeeeeeeeeee,łeeeeeeeeeeee.... hehe

 

OK moment koncentracji bo rozpinam przewody, Alterantor znalazł już ostateczna lokalizację ale pytanie czy nie za wiodkie elementy go niosa w stosunku do paska jak myślicie bo machnołem nowy tez swoja drogą. Mówimy o ok 530KM :|

Wiktor dzięki za ściągawke z nazwami teraz jeszcze jak sie nazywa ten fragment który jest tu na renderku za kołami ? I czy to co w poprzednim poscie jest na czerwono lakowane czy to blok czy jakos jeszcze inaczej a blok to całościowa nazwa ??

Bym renderka zapomniał :]

 

part2mk2.th.jpgpart3ij0.th.jpg

 

a i czy ktoś wie jakiej żrednicy ida kable do świec a jakiej do rozrusznika,akumulatora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo co do instalacji elektrycznej to bedzie problem... ogolnie musialbyc miec taki przewod w rece zeby obczaic "mniej wiecej"... ;P Co do modelu to sie chlopie lecz tam delikatnie - zdrowi ludzie tak nie szaleja w pracy ;P hehehe Ogolnie szczegol poraza w Twoich modelach za co ci chwala bo potwierdzasz pewna ludowa prawde a mianowicie "Polak potrafi"... :) Co od tego elementu ca kolami to hmmm ja bym to nazwal jakims korpusem... nie mam pojecia... A blok silnika to po prostu blok :) Tzn ja sie na razie nie spotkalem z inna nazwa chociaz przy tym grzebie od czasu do czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy az tak to bede animował zobaczymy jak wyjdzie czas renderu w clayu ostatecznie bo mam o to pewne obawy mam tu tylko jednego kompa nie ma lekko to poważna sprawa ja osobiście myślałem jedynie tłoki puścić w ruch i z przejrzystości bloku przejść w jej brak raczej takie kwiatki Loozak podbił stawkę ale i tak przeciez miałem markować tylko ten silnik w LP więc to co tu wyszło prosi sie o osobny finisz i co gorsza raczej sie nie wyrtenderuje razem z autkiem nie przy shaderach tak myślę choć póki co łyka ok 1,1 GB ramu ale autko 2 tyle nawet więcej no mam obawy że wylezie to poza obszar pamieci jaką może zaadresować ten durny system.

OK teraz tak potrenowaliśmy wczoraj z Dariuszem troche światło w v-rayu w skutek czego zaczynam nieco manewrować pytanie jak to wychodzi ?

Dalejdodałem troche sampli w FG bo wymiękal w cieniach i widze że jeszcze można by dodać ;) Dalej hm no wstępna wersja okablowania nowa bo poprzednia była w niewłaściwej kolejności a fuszerki nie lubię więc pytanie co wy na taki układ ?

 

engine8qp9.th.jpgengine9tw0.th.jpgkablev2he0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne chłopaki, bardzo, wyborne wrecz =P

 

Co do zewnetrznego swiata miewam z nim kontakty przez backdor'y ale ograniczam bo pełno tam wirusów i złowieszczych bestii. W zasadzie żyje sobie w "osadzie" i nikt mnie to nie niepokoii. Przytjacielowi wczoraj pomogłem w porzadkach przed tym jak przywiózł kolejne dziecko z małżonką ma już ich troje wiec statystycznie wszystko jest ok i ja miec ich nie musze to tyle dzis planuje w wolnej chwili gaznik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes chyba na jakis proszkach czy cos bo normalnie sie takich rzeczy nie tworzy ;P Ale zbesztam Cie za jedno... Wybrales gaznik z 1 gwizdkiem... :( Nie wiem czy wytrzyma, czy da rade takiemu ponad 500 konnemu zarlaczowi :) W sumie zalezy jaki przekroj i wogole... ;P Ogolnie mi sie juz nie chce chwalic... koncz i rob cos nastepnego ;P hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor -> Ja cie tu zaraz wygwizdam =P

Tymko -> poczekaj aż go odpalimy ;)

QBA -> dzięki WIELKIE skoro ty tak piszesz to sam zaczne niebawem w to wierzyć ;) cukrujesz mi tu a ja bez kasy jestem ;P

 

No ale do meritum reszta gaźnika teraz tylko filter założyć i po temacie czy ktos moze mi pomóc w organizacji brakujacych instalacji ?

 

engine18wm2.th.jpgengine19ql3.th.jpgengine20he5.th.jpgengine21hn2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności