Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

Gotham jeśli mówisz o obrazie obok monitora to siostry mazy które u niej sobie zamówiłem ale nie ma tam kolesia tylko babka :) tu masz link do tego po koloryzacji w PS KLIK:) a co do hondy mam na dysku fajniejszą wersje jeszcze ,ta to zwykła :P

Edytowane przez mrkrzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a to moje biurko, wymyśliłem sobie takie ramię dzięki któremu mogę przemieszczać monitor jak chce i mam miejsce na biurku,

 

tylko okazało się ze nie ma te ramie regulacji w gore i w dół dlatego pomogłem sobie taśmą żeby monitor był na odpowiedniej wysokości

 

pokuj0853ke2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sophy

Miejsca pracy macie super, nie udało mi się przejrzeć wszystkich ale ogólnie mówiąc krzesła i fotele na których siedzicie są bardzo niewłaściwe. Kochani ergonomiczne krzesło....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, co do klawiatury to jest tak że podczas ładowania systemu nie działa czarna klawiatura bo jest na usb i nogą naciskam strzałki i entery żeby załadować odpowiedni system ;]

 

co do dysku nie mieściły mi sie zdjęcia na tablicy to władowałem je na dysk i powiesiłem na korku ;]

 

dsc01841copyzy3.jpg

 

co do avatara to nie mój (z linka poniżej), ale pasował do nicka i domeny więc wstawiłem

 

http://www.sesja.neostrada.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy - reklamujesz Rezoluma..?..:)

 

To moje całkiem profesjonalne studio, fotkę robiła narzeczona, ja siedzę w fotelu.

 

 

pozdrawiam.

Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość poszukiwaczka

Dariusz, fikołek - no tak, znowu go na tym nakryłam... oj, niepoprawny ten sly - nie może się powstrzymać... :)

 

ttaaddeekk - czajnik poszedł się odlać... (za przeproszeniem); Atma to nasza wierna suka... ale tak naprawdę jest suką-demonem :)

 

pozdrowienia... fajne te Wasze pracownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkeruj - uwaga na monitor na rozkładanej części stołu..!! zaraz spadnie..:)

fajna ta twoja nora, pijaczku ;)

 

ttaaddeekk - jeśli chodzi o moją norę, "studio"full profeszynal... to fotka była wykonana tym co zwykle czyli profesjonalnym-super-optycznym-pomiaro-urządzeniem które ma też funkcję telefonu...:)

 

poszukiwaczka - zrobiłaś mi już tą kawę...? - ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę... po prostu jeszcze się śmieję... brawo.. długo modelowałeś swój pokój...? Hasior wziął by Cię na swojego ucznia od zaraz...

 

pozdrawiam...

Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zelazko faktycznie stoi, cholera ktos musial przywlec :/

wszystko to da sie 2 ruchami posprzatac, wszystko z biurka na ziemie, wszystko z ziemi do szafy :D

 

makko- mama ?

 

 

ps. Marcin_ps -nadrabiam urokiem osobistym :D

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności