Skocz do zawartości

Silver Award : Sługa Boży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No bo jakos ciezko mi wytlumaczyc zwykle malowanie :D Twarz jest poprostu naciapana tabletem bez zadnych sztuczek, warstwa z trybem "kolor" na pzebarwienia, warstwa z "overlay" na podkreslenie mocniejszych tonow skory, warstwa z kropeczkami na zarost (zwykly brush ze scateringiem i odpowiednia pezezroczystoscią) no i warstwa z tekstura porow - tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co to za odbicie w jego oczach ?? Jakiś płonący krzyż czy sfastyka?
To z pewnością krzyż, sfastyka w tamtych czasach była jeszcze symbolem szczęścia :], a krzyż w ogniu jest powiązany z treścią książki.

 

No Fabryka wydaje ostatnio sporo książek z ładnymi okładkami, Twoja pracka z pewnością podtrzyma tą tendencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilustracja cudna :)

 

Co nie zmienia faktu, że dla mnie Mordimer chyba na zawsze pozostanie długowłosy ;)

 

Czy nie miała się jakoś ukazać 4 część przygód inkwizytora? Widziałam chyba projekt okładki bardzo podobny klimatem do Twojego, to też Twoje dzieło? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :). Pomysł z teksturkami trafiony w 10. Cieszę się, że to widzę, bo nie muszę zadawać banalnych pytań AD tekstur do ciała. Poszerzyłeś me horyzonta. Biorę aparat i obcykam sobie partie skóry :) Przy zbliżeniach, zawsze mnie to bolało. Świetna praca! Pogłębiłbym jedynie rysunek bruzd. Te momenty, gdzie są przerwy w teksturach. Pozdrawiam ciepło. ...miło patrzeć na dobrą robotę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja taki maly offtop. mianowicie moze wiecie gdzie bym mogl znalesc takie skonczone prace zeby sobie sciagnac i obczaic jak Wy zarzadzacie warstwami itd? Chodzi o plik w formacie photoshopa. Tylko zeby nie bylo jakiegos plucia ze chce sobie przyslugiwac czyjes prace itd. Po prostu chcialbym zobaczyc jak taka Wasza praca wyglada od wewnatrz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz kengi, w tym wypadku akurat sie z toba zgadzam - ale jak zaznaczylem na poczatku - praca komercyjna - dostalem konkretne wytyczne i po prostu za wiele do gadania przy tym projekcie nie mialem :] Jedyne co moglem to wyciagnac co sie da z twarzy frontalnie ustawionej do widza i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypasne,

nie ma sie co doszukiwac (znajdz garsc neiscislosci odrozniajace ten rysunek od zdjecia); rysunek wypasny, smaczny;

od fotorealu rozjechalo sie pare rzeczy (grudki an skorze sa chyba za duze-skala), bliki w oczach :) no tak, ale to jak sie wycielo dziesiatki tysiecy blikow to sie widzi ze takich nie ma :)

 

bardzo pyszny obrazek

 

odsunalbym palete barw od zieleni i ocieplil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O coś nowego OmeN ^_^...Bardzo ładnie wyszło ci swiatło na twarzy i na ubraniu, skóra robi wrażenie(ładnie wkomponowałeś testurke skóry w obrazek-nie ma wrażenia sztucznosci) . Z rzeczy które imho odstają poziomem to włosy (nie tyle ich oswietlenie co faktura/cieniowanie - takie chaotyczne sianko jakbyś myszką malował). Jakby się (tak na siłę) czepiać to łańcuchy chyba zbyt jasne i przez to wydają sie jakby wklejone. Ale generalnie nice - trzyma klimacik :-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to najlepsza twoja praca, ale jest na wysokim poziomie (jak na ograniczenia od wydawcy)... i ta okładka napewno będzie dużo lepsza od tej z pierwszego wydania. Szkoda, że tamtą już posiadam, bo wolałbym mieć twoja prace na okładce, no ale niestety drugi raz ksiażki nie kupie ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności