Skocz do zawartości

To już VI MEETING MAX3D.PL we Wrocławiu!


tweety

Kiedy ma się odbyć VI MEETING WE WROCłAWIU?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyć VI MEETING WE WROCłAWIU?

    • 7-8 października 2006
      7
    • 14-15 października 2006
      20
    • 21-22 października 2006
      7
    • 28-29 października 2006
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 563
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zaluje ze mnie nie bylo, ale jednak prace mialem i nie moglem

zaluje i nie, bo w dwoch miejscach nie dalo byc, a w oby bardzo chcialem

 

dajcie znac czy robimy jakis globalny zlot przedswiateczny, ale w jakiejs dogodnej pozycji (srodek polski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ode mnie spóźnionych słów kilka :)

 

To był największy i najdłużej trwający zlot jaki kiedykolwiek się odbył w ostatnich latach w Polsce. Śmiało można powiedzieć więc że kolejny rekord został pobity.

We wrocku pojawiło się równo 30 osób (+/-1) z czego większość dotrwała do późnych godzin rannych.

Szczególne podziękowania za przybycie lecą w stronę ludzi spoza wrocka. To jest coś naprawdę fajnego, że jedziecie taki szmat drogi żeby tylko spotkać się z nami przy piwie i pogadać o CG.

 

Jednak największe i najszczersze gratulacje lecą w stronę naszej nowej koleżanki Kingeri. Jestem pełen podziwu i do tej pory wyjść ze zdumienia nie mogę, że jednak przyjechałaś. W dzisiejszych czasach nie każdy odważyłby się przyjechać do obcego miasta do obcych ludzi. Szczególnie jednak podziwiam wytrwałość z jaką wsłuchiwałaś się w mój monolog o grafice. Te 15 minut paplania o siatkach, vertexach i innych głupotach potrafią zabić każdego grafika ;]

 

Wielkie dzięki należą się też ludziom z wrocka, którzy nie zawiedli i dotrwali do rana w chłodzie żegnając kolejnych odjeżdżających z PKP.

 

Ogólnie to dzięki wszystkim serdeczne za przyjazd i zapraszam ponownie już za dwa-trzy mce, mam nadzieję, że w trochę innej formie ale jednak na pewno tak samo ciekawie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- uuufff.... melduję się na posterunku - powiedział zaspanym głosem Leru ;)

 

Panowie no rewelacyjnie było. Super było poznać wielu, wielu, wieeeelu z Was, powiedzieć "trochę inaczej sobie Ciebie wyobrażałem" i wypić soczek/colę/herbatkę czy jeszcze inny napój (jak te wyżej) mocno wyskokowy ;)

 

Pani w McDonaldzie było wyjątkowo miła i pogadałem z nią więcej niż jeden raz :] (pomijam wiek, liczy się pogoda ducha). Pani za barem w mleczarni miała kolczyk w podbródku o który nie omieszkałem zapytać, zaś pani w KFC była wyjątkowo miła i pomocna :]

Pewnie było takich motywów więcej ale chyba nie muszę więcej przytaczać aby rozwiać wątpliwości co do obiektów moich zainteresowań ;)

 

Zdjęcia są rewelacyjne. Doom u Knyshy na nokii mnie urzekł, piłeczka z KFC zaintrygowała, PEPSI Klimenta odrzuciła (tzw. PEPSI z prądem), koszulka Jarasa zachwyciła, prezent od pikSara zaskoczył, polszczyzna Tweetyego rozdrażniła :D itd itd itd

 

Kwiatki dotarły na miejsce całe i zdrowe, usłyszałem:

"Zaskakujesz mnie Piotrze"

Nic dodać, nic ująć ;)

 

Wogóle potem już ledwo człapałem odnóżami, a jedząc zupę w domu reagowałem na "zaczepki" domowników z opóźnieniem dość dużym ;)

 

 

Pozdrawiam wszystkich obecnych, nieobecnych i wychodzących po angielsku :D Super było Was zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa.... "przeskocz mnie od tylu" xD

 

 

Fotki nie oddaja calego klimatu - niestety. Myslalem tez ze bedzie ich troche wiecej, ale jest kilka naprawde fajnych (w koncu ja robilem :P ;) ). Szkoda ze nie zaliczylem wydarzen po mleczarni bo widze, ze bylo naprawde ostro.

 

Swoja droga proponuje JUZ TERAZ zaczac myslec nad nastepnym zlotem. W jakiej knajpie robimy, mniej wiecej kiedy, kto potrzebuje noclegu, kto by sie wogole na cos takiego pisal itp. Ilosc osob tym razem zaskoczyla, dlatego chyba warto dac sobie troche wiecej czasu na organizacje nastepnym razem, nie ?

 

 

 

 

EDIT: aha, Vorek - widze ze nie ma wszystkich fotek - brakuje tych "gorszej jakosci"... masz je jeszcze, czy wywaliles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga proponuje JUZ TERAZ zaczac myslec nad nastepnym zlotem. W jakiej knajpie robimy, mniej wiecej kiedy, kto potrzebuje noclegu, kto by sie wogole na cos takiego pisal itp. Ilosc osob tym razem zaskoczyla, dlatego chyba warto dac sobie troche wiecej czasu na organizacje nastepnym razem, nie ?

 

spokojnie. człowiek uczy się na błędach ;]

następny zlot będzie zapięty na ostatni guzik. włącznie z rejestracją i przelewem kasy na konto (za rezerwację knajpy czy innego medium).

 

póki co proponuję kolejny meeting przełożyć na styczeń. obecnie mamy 16 października. za miesiąc to trochę za wczesnie jak dla nas. w grudniu ludzie ni mają kasy (święta, prezenty, sylwek).

 

styczeń to dobry czas na rozpoczęcie roku od czegoś nowego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, dajcie nam odetchnąć, nad następnym zlotem zaczęliśmy myśleć już podczas tego, więc nie ma strachu :]

 

Co do zdjęć - patrzyłyłeś na te na serwerze ? Bo selekcje zrobiłęm oczywiście, ale jak chcesz to nagram Ci to wszystko, bez selekcji na CD, będziesz szybciej niż wrzucać na serwer.

 

A w sumie to mi taki pomysł przyszedł do głowy:

Jeżeli ktoś chce wszystkie fotki ze zlotu na CD

 

w oryginalnej wielkości i nieocenzurowane, to proszę wysłać zaadresowaną do siebie kopertę (taką żeby zmieścić CD) wraz ze znaczkiem pocztowym na adres:

 

Marcin Stępień

ul. Ludowa 7/7

55-040 Kobierzyce

 

i potwierdzić mi PM'kiem. Plytki funduje firma Vorek and Vorek sp. z o.o. ;]

Oczywiście nie tyczy się to ludzi z Wrocka którzy moga odebrać fotki osobiście :)

 

Aha, oferta dotyczy tylko osób które były na zlocie, jakby mi się całe forum rzuciło to bym się na płyki nie wyplacił :) Reszta może ściągnąć od innych :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko i dopitnie:>

Tegoroczny VI zlot byl po 100 kroc lepszy aniżeli w zeszłym roku.O wiele większa ekipa ,wyśmienita atmosfera, szkoda tylko ,ze nie udało mi się dotrwać z Wami do końca.A fotografie naprawdę ładne choć co poniektórych widać jak kto już był pływający z robiących owe zdjątka:)hehe

ale nawet w takim stanie owe fotki wyszły rewelacyjnie wrecz bardzeij malarsko aniżel ite normalne zdjątka:)hihi

P.Ps

A co do owej nowej uczestniczki zlotu:)

hmmm zdradze pewien sekret co rusz jak posłałem swe spojrzenie w drugi koniec sali wyszukując Leru albo Tweetiego to.. Kingeri zazwyczaj sie na mnie paczyła:|

no cóż ten uśiech ,ta łysina zawsze skutkuje:>hehhe(oczywiście to żart żeby nikt nie pomyślał ,ze jestem narcyzem:)hehe

Pozdrowienia dla ekipy MAXA3D.pl i wielkie plusy dla organizatorów zlotu:)Szczałka i mykam dalej do roboty:) CIAO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jednak największe i najszczersze gratulacje lecą w stronę naszej nowej koleżanki Kingeri. Jestem pełen podziwu i do tej pory wyjść ze zdumienia nie mogę, że jednak przyjechałaś. W dzisiejszych czasach nie każdy odważyłby się przyjechać do obcego miasta do obcych ludzi. Szczególnie jednak podziwiam wytrwałość z jaką wsłuchiwałaś się w mój monolog o grafice. Te 15 minut paplania o siatkach, vertexach i innych głupotach potrafią zabić każdego grafika ;]

 

Nie wiem czy zauwazyles, ale podczas Twojego 'wykladu' zdazylem dwa piwa wypic - zeby cos zrozumiec xDDD ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to fakt :) kingeri niezle się nasłuchała na jednym zlocie :p zaczeły się wykłady o tym: "edge jest to.. polygon to takie coś .." a pod koniec.. to już " technologia motion capture polega na.. " ..

serio ma sporo do przemyślenia teraz :)

 

A co do zlotów .. to plizz weźcie pod uwagę że co niektórzy mają matury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet do Wrocławia: 50zł

Przełamanie się piernikowym serduszkiem z barmanką: 3,50zł

Zestaw z Twisterem w KFC: 11,99zł

Spotkanie kelmerna w budce przy dworcu: bezcenne.

 

Są rzeczy których nie możesz kupić, za wszystkie inne zapłacisz z własnej kieszeni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm zdradze pewien sekret co rusz jak posłałem swe spojrzenie w drugi koniec sali wyszukując Leru albo Tweetiego to.. Kingeri zazwyczaj sie na mnie paczyła:|

no cóż ten uśiech ,ta łysina zawsze skutkuje:>hehhe(oczywiście to żart żeby nikt nie pomyślał ,ze jestem narcyzem

Te to chyba pilismy to samo :P

 

 

 

o ty gadasz? nie bylo rozmow o polityce? byly Shogun, Z-brush i Kimbo od 1 w nocy do 2:30 bez przerwy gadali o polityce... gdzies ty byl w tym czasie?

 

No to były raczej rozmowy na tematy społeczne i notabene mentalnosci ludzi w róznych krajach ;)

 

 

 

koleżanka Kinga ;]

07.jpg

 

No i tu również musze was zmartwić... gdyby Tweety i Shogun nie zabrali jej tyle czasu rozmową to mógłbym sie zakochać :P

Szkoda, że była tak krótko.. wogóle po zlocie odezwała sie chociaż ??

 

 

18.jpg

 

 

hehehe szybko powiedzcie mi co ja wtedy paliłem/piłem ?!?!?!!?? A tak na serio to chyba to zdjecie przy którym twierdziłem ze "mrugnąłem" :D (dla nie wtajemniczonych jestem tym po prawej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności