Skocz do zawartości

To już VI MEETING MAX3D.PL we Wrocławiu!


tweety

Kiedy ma się odbyć VI MEETING WE WROCłAWIU?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyć VI MEETING WE WROCłAWIU?

    • 7-8 października 2006
      7
    • 14-15 października 2006
      20
    • 21-22 października 2006
      7
    • 28-29 października 2006
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 563
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kwestia mnie... nikt z Gdańska i okolic oprucz mnie nie wybiera sie do Wroclawia... nie wiem czy bede w stanie sam jechac pociagiem tyle czasu... zaplacze sie na smierc ;(

 

ktoś z Bydgoszczy miał jechać, toż to dwa przystanki od Ciebie.

 

 

---------------------

BRAĆ LAPTOPA CZY NIE ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba macie coś z oczami lub z monitorem:

 

PO IMPREZIE W KNAJPIE ZOSTAJEMY ALBO NA LAWECZCE ALBO W E-CAFE

bo część ludzi nie ma dokąd pójść :]

 

ech... a dla odpręzenia proponuję chwilę wspomnień czyli

Pierwszy Zlot we Wrocławiu (to już niedługo dwa lata!!)

 

(kliknij w obrazek)

 

4600bb5c8fac2238.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apdejt Listy Walecznych Pikselków:

 

Wrocław:

tweety

Drakula

Vorek

rowr

pikSar

Knysha

kannu

SUPER_OkO

Plastique

Badyl

nielot

Barcisz

maras

asblaze

Salvator

uncle

SSn4k3

Agent_74

Pawel Lipka

JuZ3k

valery

 

***************************

 

Reszta świata:

KLicek + brat (??)

jaras

hcpiter3d

Junior

Leru

kome

Scud

thorgal

krzyhhh

Z-Brush

Kim Bo

AGmakonts

Kliment woroszyłow

Shogun

Lacedemon

ar1515

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem na miejscu, we Wrocku, piszę z kafei na prawo od wyjścia z korytarza prowadzącego na perony i do miasta. Kafeja w hallu głównym jest available od 10:00 (what a shame). Mam ze sobą tablecik i instale przeróżniaste w razie nocy w kafei... :D

Thorgal jest juz w drodze, Arch go ponoć wystawił, więc Archa mozna skreslić z listy...

 

Czekam teraz na info od kumpeli, ale jak kumpela nie d info, o zapraszam wszystkich chetnych, by umilili mi nudznie sie na dworcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm widzę,że co niektórych odstrasza wrocławska pogoda:>hehe

No cóz ja bedę musiał zmienić z lekka plany:(

Ja przybede juz na miejsce czyli do Mleczarni jeśli nic sie nie zmieniło no chyba ,że rendery mnie wcześniej wypuszczą i może uda mi się zdążyc na 17sta pod pregierz.Ale z tego co widze czas renderków coś mi sie na sprzętach dłuuuuuuużyyyy a dłuży:(A le na pewno bedę:)Wypatrujecie łysego gościa :>hehehe

Pozdrawiam Agent_74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnnooo, fajnie bylo. Najlepszy bym mcDonalds i chyba wogole poranne "zbieranie" xD

 

Przepraszam wszystkich, ze nie pozegnalem sie "po bozemu" i tak nagle zniknalem, ale nie dalem rady wrocic :(

 

Mleczarnia fajny ma klimat, ale za cholere tego lokalu nie mozna zobaczyc z ulicy - strasznie zle opisane :/ W srodku bylo naprawde fajnie, tylko piwo drogie - 6 zeta -_-

 

Wielkiego plusa maja u mnie Vorek i Jaras za to, ze wzieli ze soba te fajne czarne pudelka z guziczkami :D Mam tez ogromniasta posbe - postarajcie sie usunac jak najmniej zdjec :) Bardzo chcialbym miec zdecydowana wiekszosc tych, ktore widzialem w aparatach.

 

ogolnie: czekam na nastepny zlot :}

 

 

swoja droga - kogo brakowalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thorgal i Shogun meldują swoj dojazd do Gdańska.. Droga byla gladka i przyjemna, aczkolwiek troche spiąca..

 

Chwała organizatorom za to ze Udało sie im zebrac taka kupę ludzi z calej Polski w jednym miejscu... Szacunek dla Tłitiego i Vorka za to ze opiekowali sie nami do samego konca, nie zostawili nas w obcym,ciemnym miescie, pelnym strasznych potworow ;)

 

Shogun zda relacje, a ja uciekam w ustep ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za spotkanie i cenne rady! Ten meeting dał mi dużo do myślenia. Miło było Was poznać:) również Wrocław zrobił ma mnie wielkie wrażenie, szczególnie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostępy, stary, w ostępy, nie burz legendy owiewajacej dzicz, w jakiej mieszkamy...

A co do zlotu to było świetnie, od razu dziękuje Tweety'emu, Vorkowi i PikSarowi za organizację zlotu, odwaliscie kawał dobrej roboty. :)

Ja pojawiłem się na dworcu pierwszy, o piątej rano, o czym natychmiast radośnie powiadomiłem Tweety'ego. Następny pojawił się na miejscu AGmakonts i potem powolutku reszta umówionych na ranne spotkanie.

postanowiliśmy sie przeszlajać pod pręgierz. Po drodze napatoczył nam sie na pasach Rowr, co zresztą było jedyną okazją do ujrzenia jego lica, gdyż wieczorem odstawił pełną dezercję (ban).

Spod pręgierza potoczyliśmy się dalej do kafei netowej. Tam Piksar próbował nas przekonać do bodajże wingsa. Ja podpiąłem tablecik. Ścignąłem Salvatora, którego pierwszej reakcji nie przytoczę, ale okazało się, ze mu sie pomyliło, co zresztą tajemnicą nie jest...

Ewenementem w kafejce okazał sie klucz do kibla, z breloczkiem, jakim był kijek narciarski w skali 1:1.

Z kafei przemaszerowaliśmy spowrotem pod pręgierz.

Na dobrą sprawę cała nasza ekipa miała tendencje do rozłażenia się po mieście; to po knajpach, to po dworcach, i pod przeróżnymi pretekstami.

Tweety ciągle chodził z notesikiem i skreślał w nim ludzi. Kogo spotkał, tego skreślał. Znamienne dla moda ogarniętego manią banowania. :D

Generalnie po serii wygłupów, mniej lub bardziej wspólnych fot, przemiesciliśmy sie do mleczarni, która - mimo błędu w rezerwacji - pomieściła nas w całości. Połaczyliśmy stoliki i jakoś się upchaliśmy.

inauguracyjnym punktem imprezy było odśpiewanie "sto lat" Thorgalowi, który poprzedniego dnia obchodził urodziny. Nie obyło sie tez bez prezentów, uscisków, oraz dekoracji orderami.

A potem... oj, co się potem nie działo... nawet dziewczyny były. :D Dwie, bo dwie, ale dziewczyny. Liczba mnoga.

Więcej grzechów nie pamiętam... (CDN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie w domu. Chyba w drodze jeszcze tylko Leru...swoją drogą mu współczuje, ja juz do łózeczka a on jeszcze w ciapongu...Cóz powiedzieć, Wrocław jest piękny a zlot był udany. Z wysokości marszałkowskiego urzędu chciałem podziękowac Tweete'mu,Piksarowi, Vorkowi i Nielotowi którzy do samego końca odholowywali ostatnich z poza wrocławia, fajnie było spotkać w realu postacie kryjące sie na codzień za nickami i avatarami...Dzięki wszystkim za spotkanie. Do następnego zlotu!:) Tez czekam na zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności