Skocz do zawartości

To już VI MEETING MAX3D.PL we Wrocławiu!


tweety

Kiedy ma się odbyć VI MEETING WE WROCłAWIU?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyć VI MEETING WE WROCłAWIU?

    • 7-8 października 2006
      7
    • 14-15 października 2006
      20
    • 21-22 października 2006
      7
    • 28-29 października 2006
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 563
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja jade przez katowice i mozliwe ze zabierze sie razem ze mna ( na pociąg! :) ) scud...ale to jeszcze nie jest takie pewne. jesli nic sie nie zmieni to jak pisałem w PM do tłitiego planowy przyjazd pociagu z kielców o 15.35 do Wro. W katowicach jest przesiadka i moze by jeszcze ktos dołączył do nas w katowicach? Jaras? chveti?...........Z katowic pospieszny do Wro o 12.54.

Zabierac szczoteczke do zebów?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent: a więc to ty byłeś wtedy w Mleczarni? witamy witamy :) podejrzewam, że wraz z ilością wypitego piwa tematy staną się bardziej "ludzkie" i tylko garstka zapaleńców pozostanie przy temacie CG. ostatni meeting skonczył się na ławeczce i przy rozmowach o polityce (hehe).

 

khem... khem... spokojnie i bez nerwów. plan jest tylko brakuje dopracowania czasowego. na dniach dopracujemy plan A i B i C a nawet D :]

 

jak na razie szukamy noclegu i w przyszłym tygodniu na pewno dostaniecie jakąś ciekawą ofertę ;)

 

 

trzymamy ręke na pulsie... :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocleg musi byc, zeby jakis grubszy melanż odstawic. Zreszta z Klimentem mamy juz ulozony plan imprezy:

Najpierw walimy bimber, pozniej Tweety wsiada w samochod i jedzie po denaturat bo jest z nas najtrzezwiejszy, my w miedzyczasie odkrecamy zlote klamki, a jak juz wszystko wypijemy idziemy szukac borygo po garazach :)

 

Plan przedni i tani w wykonaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moze by jeszcze ktos dołączył do nas w katowicach? Jaras? chveti?...........Z katowic pospieszny do Wro o 12.54.

 

kliment- ja planuję być we Wrocku wcześniej żebyśmy z Klickiem mieli dla siebie więcej czasu :))))) bo potem będzie zamieszanie , chlanie i izba lordów na koniec - i nie będzie okazji pogadać spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tweety z tym przyjazdem 2-3 h wczesniej mialem na mysli okolo 14 stej bo o ile dobrze doczytalem Prologos jest na rynku o 17:00 tak? Napisz mi czy ewentualnie mozna by sie jakos wczesniej skumać, jak masz czas oczywiscie lub (pyt. do reszty) moze bedzie ktos wczesniej z kim mozna sie pobujac po Wrocku wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot uwazaj na siebie zebys nie wymiekl :D bo bedzie klops jak Ci cos wypadnie ;) np. urodzi Ci sie dziecko albo bedziesz bral slub ahaha :D

 

Piksar spoko mozemy Cie skopac jak chcesz, masz ubezpiecznie ? :D:D a tak serio to licze na dobre oprowadzenie ;) nie po jakichs miejskich szaletach ale wiesz cos ladnego ;D np. nowe miejskie szalety :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy fajny bajerancki szalet, ale tam często nie ma światła, Tweety ostatnio sobie fleszem z canona doświetlał. A babcia klozetowa jak zobaczyła że coś błyska w kabinie wrzeszczy do drugiej też przygłuchej - "Zosia coś błyska, chiba prąd włączają"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus

Nielot uwazaj na siebie zebys nie wymiekl :D bo bedzie klops jak Ci cos wypadnie ;) np. urodzi Ci sie dziecko albo bedziesz bral slub ahaha :D

 

Piksar spoko mozemy Cie skopac jak chcesz, masz ubezpiecznie ? :D:D a tak serio to licze na dobre oprowadzenie ;) nie po jakichs miejskich szaletach ale wiesz cos ladnego ;D np. nowe miejskie szalety :D:D

 

najciekawszy szalet jest na placu solnym - w podziemiach. Poziom hotelowy, a w sufit sa wbudowane głosniki. JAk to zobaczyłem to wymiekłem. Naprawde robi wrazenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha a dzis Doda w KORONIE :D idzie ktos???:D:D:D:D:D::D:D ;)

 

 

Boże broń i chroń me uszy przed Doda.Bo dziś byłem u lekarza:Dhehehe

juz nie moge się doczekać meetingu:)Ciekaw tylko jestem czy jaką ciekawy pubik wybralisci czy znów w mleczarni:>hehe

pod pręgierzem powinienem być na pewno jeśli się Wam (organizatorom zjazdu)zmienią plany a jeśli pozostaje wsio tak jak jest to na miejscu będę w pubiku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie organizatorzy..nie chciałbym uchodzic za namolnego ale w imieniu własnym, Scuda, moze Lerego i jeszcze co najmniej kilku uczestników upraszam sie o wiesci odnosnie noclegu..nie ukrywam ze najchetniej w jednym miejscu dla wiekszosci...by i niedzielnym rankiem po przebudzeniu byc razem z wiarą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro nam się do tego przyznać, ale organizator nasz miłościwie nam panujący moderator Tweety, przepadł bez wieści.

Kto kolwiek widział, ktokolwiek wie coś na jego temat proszony o kontakt z najbliższym posterunkiem policji lub z ogólnopolskim numerem 997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety napisal ze o noclegach napisze w poniedzialek , pewnie teraz jeszcze lata i cos tam zalatwia.

 

Wiadomo ze nocleg czym wiecej osob w pokoju tym taniej (w granicach rozsadku) czyli 4-8 osob chyba by tak wychodzilo ;] mysle ze wiecej niz 30 zl za noc z posciela (dla tych co maja spiwory odjac okolo 10/15zl za posciel) No przynajmniej tak to wygladalo w Szczecinie i nie narzekalem jakos ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyję panowie, żyję :]

nie mam za bardzo czasu. za dużo zajęć jak na tak krótki weekend...

nawet na forum nie mam czasu wleźć... noclegi są w trakcie załatwiania... okazuje się, że jest to najgorsza część całej imprezy...

 

W poniedziałek faktycznie podam odrobinę więcej szczegołów. Na razie póki co zbieramy dane.

 

Aniu: chcesz żebym został zbanowany? why? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności