Skocz do zawartości

To już VI MEETING MAX3D.PL we Wrocławiu!


tweety

Kiedy ma się odbyć VI MEETING WE WROCłAWIU?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyć VI MEETING WE WROCłAWIU?

    • 7-8 października 2006
      7
    • 14-15 października 2006
      20
    • 21-22 października 2006
      7
    • 28-29 października 2006
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 563
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OK. apropos dojazdów. tak to mniej więcej wygląda:

 

KLicek 10

jaras 10

hcpiter3d ??

Junior ??

Leru??

kome ????

thorgal 15 PKP

krzyhhh 15 PKP

Z-Brush ??

Kim Bo ??

AGmakonts - 9 w rynku

Kliment woroszyłow + Scud 15:30

Shogun ??

Lacedemon ??

 

więc proszę o uściślenie dokładnie kto o której ma pociąg i o której będzie we wrocku :]

 

co do nocelgu: mamy ofertę jedengo hoteliku: za pokój 4 osobowy 90zł (po 22,50 / osobe)

taniej już nie mamy. Vorek będzie tam dzisiaj i pogada w sprawie ewentualnej zniżki.

 

na nocleg pisza się takie osoby jak:

 

KLicek + brat - tak

jaras - tak

hcpiter3d ??

Junior ??

Leru - tak

kome - ??

thorgal - ??

krzyhhh - ??

Z-Brush ??

Kim Bo ??

AGmakonts - ??

Kliment woroszyłow + Scud - tak

Shogun - tak

Lacedemon ??

 

i tutaj tez prosze o uzupełnienie listy informacjami :]

 

 

mam nadzieje, że jakoś to załatwimy ;)

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety - możesz mnie też wliczyć do listy noclegowej hehehe ;]

 

Co do tego choteliku, postaram się tam dzisiaj wybrać. Z tego co już wiem to płaci się nie za osobę tylko za cały pokój więc wszystko bedzie ok, jeżeli wszyscy przyjadą :)

Miejsce jest fajne bo blisko rynku. Pokoje są 4-osobowe więc łącznie ze mną, jeżeli by wszyscy przyjechali mielibyśmy akurat pełne 4 pokoje, jeżeli więc ktoś się zdecyduje później na nocleg to może być problem bo trzeba będzie brać dodatkowy pokój np. 1 odobowy który kosztuje 55 zł/doba. Więc jeżeli ktoś jest chętny przyjechać na zlot, jeszcze się nie zdecydował a będzie potrzebował noclegu to polecam się zdeklaroawć max. do jutra (do 16), żebysmy mieli czas coś jeszcze załatwić.

 

Jeżeli rezerwacja zostanie zrobiona (prawdopodobnie właśnie jutro) to każdy kto się zdecyduje na nocleg później, załatwia sobie sprawę we własnym zakresie.

 

Podajcie więc dzisiaj kto dokładnie potrzebuje noclegu

będę wiedział ile pokoi rezerwować, inaczej może się okazać że cena za osobę trochę wzrośnie.

 

Mam nadzieję że zabardzo nie namieszałem, jakby co to piszcie mi PM'ki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze Vorek, ze wkoncu dotrwasz koncowki na zlociku ;) Brawo dla organizatorow. Tozto prawdziwa organizacja..teraz jeszcze trzeba znalezc przewodnika do oprowadzania dla wczesniaczkow i bedzie rewelka (polecam MOStek POkutnic).

 

I nie ma bata..taka ekipa jak patrze nie znajdziemy miejsca..trzeba cala knajpe zarezerwowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza ale inestety odpada, dzwoniłem do nich niedawno, nie ma wolnych miejsc :/ Ale nic, mam listę, będę dzisiaj dzwonił, coś się znajdzie na 100% (musi :) )

 

Co do knajpy to rezerwacja będzie dzisiaj, Mleczarnia, tam mają najlepsze warunki jeśli chodzi o rezerwacje, dużo miejsca i żadnych problemów :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tweety. A wiec desant przewiduje na 12:00 lub 15:00. Wiec jesli moge prosic o nr koma np do Ciebie, Klicka lub Piksara to bylo by super bo bede mial jak do paczki dobić. Spanie mam na miejscu wiec luzik:D

 

P.S. Słyszałem w radiu, ze po pijaku Wrocławianie lubuja sie w snajperce wiatrówką ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy rezerwację w mleczarni na 20 osób, postaramy się być tam nieco wcześniej i zwinąć kilka dodatkowych krzesełek ;) Oczywiście to nie problem ale za większą rezerwację mogliby zażyczyć sobie opłaty (chodzi o samą liczbę osób wpisanych do "zeszyciku") więc myślę że nie będzie problemu.

 

Co do noclegu: Czy wszystkim odpowiadała by cena 35 zł/ doba ?

Jutro rano będę dzwonić i pytać czy są miejsca, jeżeli będą, rezerwuję odrazu, więc jeżeli ktoś ma jakieś "ale" to pisać.

 

oferta 1:

http://www.silesiushostel.pl/oferta_hostelowa.htm - blisko rynku i obu dworców.

 

oferta 2:

http://www.ssm-lzn.com.pl/wroclaw.html - daleko ale tanio i duże pokoje, nie wiem jak będzie z miejscami bo to gł. dla uczniów i studentów, jutro rano się dowiem.

 

oferta 3:

http://www.inocleg.pl/firma/HOSTELWROCLAW/strony/wizytowka.htm - nie mają strony więc więcej info jutro.

 

oferta 4:

http://rodzyneck.webpark.pl/cennik.htm - dość daleko ale ceny zachęcające

 

Aktualna lista "noclegowców"

 

-------

 

KLicek + brat

jaras

hcpiter3d

Junior

Leru

kome

thorgal

Kim Bo

AGmakonts

Kliment woroszyłow + Scud

Shogun

Lacedemon

no i Vorek ;)

 

-------

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

Co do knajpy to rezerwacja będzie dzisiaj, Mleczarnia, tam mają najlepsze warunki jeśli chodzi o rezerwacje, dużo miejsca i żadnych problemów :)

Pozdrawiam

 

w mleczarni da się rozmawiać tylko do jakiegoś momentu -potem wlączaja głosno muzyke - i z rozmów nici. Ale spoko :)

pozdrawiam i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede juz we Wro okł 10tej bo piter jedzie jeszcze z koleznką na jakies tam zakupy chcą iść wiec ja tez musze jechac o tej porze. acha jeszcze chyba jeden z nami kolega bedzie ale kurcze nie jestem pewien na 100% wiec z nami bedą jeszcze 2 osoby dodatkowo.

A wiec, ja bede okł 10 na pkp czekał na Klicka i jego brata :*( albo oni na mnie:p) i oczywiscie na reszte. Spać niestety nie mozemy o 2:30 mamy powrotny autobus i czy ktoś mogły nas/ mnie odprowadzić? bo nie wiem ile tamci zostaną.

paa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie gdzie jest ten "pręgierz" i w jakim lokalu dokładnie sie spotykamy. Nie jestem z wrocka ale często tam bywam.. znam tylko strategiczne punkty (plac grunwaldzki, Helios, Plac uniwersytecki, Świebodzki, Rynek, Zieleniec ect ect).

To opiszcie tak żebym trafił :P

 

Od razu wole poinformować że w tym samym czasie odbywa się 5 rocznica innej "organizacji" do której należę. Będe musiał wybrać wiec jak narazie deklaruję się na 65%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pręgierz jest w Rynku vis a vis MacDonalds, na rogu gdzie do Rynku dochodzi Świdnicka i Oławska

 

----edit

Jutro szanowne grono organizatorów przesiedzi 10 godzin wspólnie w aucie i dopracujemy plan do perfekcji.

 

musimy zrobić listę osób, które pojawią sie w okolicy 10 na dworcu aby ich stamtad przechwycić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! :D

Jestem Kinga z Chorzowa (18) i również chciałabym się do Was przyłączyć. Czy jest jeszcze taka mozliwość? Czy macie juz komplet? Przyjechałabym jednak tylko na sobotę. Proszę o odpowiedź.

 

PS. Mam nadzieję, że Warszawa była udana :)

 

... tak na marginesie, chcę powiedzieć, że przygodę z 3D maxem chciałabym zacząć od spotktania z Wami :)

 

Pozdroofka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności