Jump to content
drem

Oobe

Recommended Posts

wiekszosc z was pewnie nie slyszala o czyms takim jak oobe (out of body experience),ale od razu mowie wam ze jest to nie samowite przezycie:D polega na:

Doświadczeniu poza ciałem.OOBE prowadzi do

poruszania się po innych wymiarach ,dokonywania

obserwacji i komunikowania się z innymi istotami

inteligentnymi podczas gdy ciało osoby

podlegającej temu zjawisku jest rozluźnione lub śpi.

oobe odmienilo wielu osobom zycie. to cos nie samowitego!

etapy oobe:

faza11sd.jpg

faza21oc.jpg

faza49hc.jpg

pewnie myslicie sobie ze to kit (kazdy tak mowi do puki tego nie dokona);)

przy opuszczaniu ciala czujecie wiele dziwnych zjawisk min. wibracje.

(mozna czyc obciazenie, wirowanie, problemy z oddychaniem (nie szkodliwe))

na poczatku trudno jest wejsc w stan oobe gdyz to co sie odczowa podczas opuszczania ciala jest nie do opisania i wiekszosc ludzi od razu sie budzi (strach powoduje natychmiastowe powrucenie do ciala)

pewnie sie zastanawiacie jak wrocic i czy mozna nie wrucic:D

nie ma takiej opcji ze nie wrocicie, poniewaz wasze cialo jest caly czas polaczone tz. srebrna nitka (czy jakos tak;p) zeby ja przerwac musialbys przeniesc sie cialem astralnym bardzo daleko (do jakiejs innej galaktyki). na pewno was to nie spotka, gdyz musielibyscie mniec wieloletnie doswiadczenie (ot tak sie tam nie przeniesiecie)

- zapewne kazdy z was mial odczucie spadania (podczas zasypiania) po czym sie ze strachu obudzil:] to jest jeden z etapow przez ktore sie przechodzi robiac oobe (oczywiscie nie mozna sie bac)

zeby uzyskac oobe trzeba zasnac ze swiadomoscia ze sie zasypia badz wyjsc gdy jestes w stanie LD (swiadomy sen). gdy masz swiadomosc ze spisz mozesz wyjsc poprzez wyobrazanie sobie liny na ktorej sie podciagasz, turlania sie (cialem astralnym (cialo fizyczne jest rozluznione))... jest duzo technik ktore prowadza do uzyskania oobe.

oczywiscie oobe mozna uzyskac takze rano lub po poludniu (to nie ma znaczenia).

chyba oobe jest lepiej robic gdy jest jasno dlatego ze po wyjsciu nie bedziesz wszystko widzial (nie tak jak w nocy ze wszystko jest ciemne)

-postaram sie odpowiadac na wszystkie wasze pytania;) (nie gwarantuje tego;p)

- oczywiscie jest tez pewne ryzyko co do oobe (pocztaj nizej)

• Like 1

spodziewalem sie takiej reakcji. sprobuj a sie przekonasz (oczywiscie za pierwszyma razem to tylko farciarza sie udaje i nie trwa to krotko (po jakims czasie caraz szybciej wchodzi sie w stan oobe))

poruszania się po innych wymiarach

Patry coś dla ciebie :D

a ja o tym słyszałem i nawet próbowałem ale nie wyszło i tyle :)

no bo to nie takie latwe:D a jaka technika chciales zrobic oobe;> i dlaczego sie zniecheciles?

Hehehe. Był już taki wątek. Ogolnie rzecz biorąc skonczyło sie na kupie smiechu i zamknięciu threada. Proponuje od razu wywalic ;)

różnych technik próbowałem ale najbardziej podobało mi sie uczucie spadania hehe jak na karuzeli :D

jak jeszce młodszy byłem to spróbowałem, widze że trudne to co się będe męczył :D

Vorek nawet lepiej, nie wiedziałem że grzybki trzeba zbierać :eek:

• Confused 1

ludzki mózg nie jest jeszcze do końca zbadany. pewnie dlatego pseudonaukowcy szerzą swoje pseudotezy oparte na przemyśleniach przy piwku.

badaczom zapewne robi sie przykro, gdy słyszą takie "naukowe" historie.

p.s. miałem zły dzien...

ehhh.... dla czego wy w to nie wierzycie :/ wiele osob mi w to nie wierzylo ale jak juz sprobowalo pare razy to uwierzylo:D po prostu wspulczuje ludzia ktorzy uwazaja ze to jest nie mozliwe

ja w to wierzę, napewno można samemu wprowadzić się w taki czy inny stan transu czy hipnozy, ale żeby odrazu nazywać to "wychodzeniem z ciała"...

bardzoooooooooo stare ale prawdziwe ;) poszla kiedys plotka ze gosciu ktory wyszedl z siebie probowal zabic swoja byla dziewczyne , zone , a w tym czasie dusil samego siebie . imo to mozg daje wraznie wyjscia z ciala , a nie wyjscie ducha z ciala , mozg potrafi wygenerowac kazdy obraz ;]

Fikołek z tego co pamietam to oobbeeee to jest 2ga technika (2gi stan wczucia), musisz pierw pierwsza opanowac czyli sen na jawie czy jakos tak ;) czyli wiadomo ze te obbe to samo co sen na jawie tylko mozg pewnie jakos inaczej generuje obraz calkeim pewnie jak vrej cukierkowy no albo mental chociaz nie mental odpada bo za wolny i lagi by byly:/

Osobiscie nigdy nie probowalem ani jednej z tych technik boje sie poprostu ze zalicze jakis zwis mozgowy i juz nigdy nie bede takim samym chlopcem jak przedtem, wiecie białe pomieszczenia bez klamek , e/w przypiety do lozka niechce zabardzo byc ;D

Co do obbe to "ołkej o.b" rotfl

drem na siłe nikogo sie nie przekona każdy wierzy w co chce

ja nie wykluczam tej możliwości ale za leniwy jestem aby ją sprwadzić

i myśle że ludzie do prostej rzeczy jak deszcz czy ból głowy potrafią dorobić jakąś filozofie lub nawet religie to nie ma co sie gorączkować

Mi się takie coś często zdarza, nie wiedziałem, że to się oobe nazywa xD

czyli co, tak przez przypadek masz oobe:D dziwne

to co robisz gdy je masz :rolleyes:

klicek - mozliwe ze to co mowisz to prawda i mozliwe ze nie (ale tak jak powiedzial fikolek kazdy wierzy w co chce) :D

imo to mozg daje wraznie wyjscia z ciala , a nie wyjscie ducha z ciala , mozg potrafi wygenerowac kazdy obraz ;]

Dobrze gada, coli mu dać ! ;]

nie potrzebuję zmieniać swojego życia. a żadne oobe nie przebiję moich nocnych przeżyć przy podróżach po kolorowych światach z różowym niebem! :D

kome - pewnie twojego zycia sie juz nie da upiekszyc (zazdroszcze ci) :D

vorek - a wiedziales ze myslenie badz swiadomosc (nie wiem jak to nazwac) moze zabic:D

nie potrzebuję zmieniać swojego życia. a żadne oobe nie przebiję moich nocnych przeżyć przy podróżach po kolorowych światach z różowym niebem! :D

to ja juz myslalem ze szklane figurgi psów w tramwaju krakowskim i drzewo w empiku to dziwactwo...

a co do oobe... mezo to byc prawda... czasem zdarza mi sie ze mam uczuccie spadania... ale tylko wtedy kiedy sni mi sie ze spadam z czegos (roweru :D ) ale sie budze

przypuszczam ze wtedy lewituje :D 10 cm nad łóżkiem i jak mi sie cos takiego sni to spadam

tak przez przypadek masz oobe

Raczej preludium oobe. Chodziło mi o przepudzenie się po "upadku", teraz, gdy już wiem, nie dam obudzić :)

Też się zgodzę, z tym, co KLICEK pisze, tylko zamaist słowa "mózg", użyłbym słowa "umysł".

vorek - a wiedziales ze myslenie badz swiadomosc (nie wiem jak to nazwac) moze zabic:D

Narazie wystarczy mi wiedza że niemyślenie (inaczej bezmyślonść) może zabić.

przypuszczam ze wtedy lewituje :D 10 cm nad łóżkiem i jak mi sie cos takiego sni to spadam

chcialo by sie;p to tylko sie tak wydaje a jak mi nie wierzysz to ustaw sobie kamere obok luzka na noc i sprawdz;p

jak wyjdzie na to ze levitujesz to... sam nie wiem;p

vorek- to to chyba kazdy wie (oprucz tych bezmyslnych) :D

jak nam sie sni ze spadamy itp i jak juz dotykamy podloza budzimy sie :) jest na to proste wytlumaczenie kiedys meczylo mnie to co to takiego :) odpowiedz jest bardzo prosta ... po calym dniu pracy miesnie sa bardzo spiete naciagniete mozg wlacza wlasnie wtedy taka historyjke ktora dziala na takiej zasadzie ze podczas upadku "wybudzenia" sie mamy taka "dziwna" trzesawke jakby tik nerwowy calego ciala, wtedy miesnie przechodza w stan spoczynku(rozluznienia) i odrazu zasypiamy :D

to ja juz myslalem ze szklane figurgi psów w tramwaju krakowskim i drzewo w empiku to dziwactwo...

dawno w empiku nie byłem:) na którym pietrze jest to drzewo?:D

piesków też nie widziałem:P

ale często miewam LD, ciekawe przeżycie

klicek - ciekawe jest to co mowisz a bardziej to ze boisz sie robic oobe;p

piotrek - zycze ci powodzeni:D bo zazwyczja gdy masz uczucie spadania to nie myslisz czy chcesz spasc czy leciec tylko sie budzisz ze strachu ;)

dariusz - ld to tez super sprawa (cos w stylu gry tylko ruzni sie tym ze bardziej wszystko przezywasz i masz nie ograniczone mozliwosci;D)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy