Skocz do zawartości

Autodesk 3ds Max 9 & Autodesk Maya 8 Roadshow 2006


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po tym Canonie bedzie można rozpoznac podczepionego do niego operatora. Dla niewtajemniczonych będzie to zapewne Tweety. Nalezy się jednak upewnić, bo takie aparaty nie przywiązują się trwale do włascicieli.

 

Shalivan: faktycznie, pod pałacem samochody kradną na tyle często, że jest spora szansa na znalezienie miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest parking pod PKiN czy nie ma, nie wiem czy mówie naprawdę czy polewacie sobie ? Nie chce krażyć 2 godziny po Warszawce. Najlepiej jak byście dali (pisałem wużej) namiar na jakiś markecik w promieniu kilometra/dwóch i podali nazwę ulicy - to wbije sobie do gpsa i dojadę jak po sznurku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Myślę że po pokazie parę osób będzie chciało skoczyć gdzieś na miasto i obgadać wrażenia przy kufelku zimnego piwka :)

 

W centrum warszawy raczej nie będzie problemów ze znalezieniem wolnego lokalu, ale dobrze by było jakbyście się zastanowili już teraz czy będziecie mieć na to czas i czy chcecie uderzyć na piwko / kawę / czy np. do jakiejś restauracji po pokazie i dogadać w swoich małych grupach (do kiedy możecie zostać itp.)

 

Ja pewnie długo nie będę mógł posiedzieć, bo o 23.30 mam ostatni autobus do Pna, a chciałbym wrócić jeszcze w środę, żeby w czw. już nie opuszczać kolejnych zajeć :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że zdążyłem z tą rejestracją ;] ja wszystko robie w ostatnim momencie. Swoją drogą to jestem ciekaw na jaką skale jest ta impreza / ile będzie ludzi - porównaniem jest tu dla mnie wciąż DTM'04. W każdym bądź razie na pewno opłaca się przyjść i zobaczyć nowego 3ds maya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja złupiłem koszulke i smycz autodesk, więc się chyba również opłacało przyjść :D

A tak na serio to prezentacja nowego 3dsmaxa mnie mile zaskoczyła. Spodziewałem się tylko kilku zmian kosmetycznych (tak jak bywało wcześniej) a wreszcie doczekałem się porządnej obsługi wyświetlania w wieportach - włączając w to integracje z wyświetlaniem zgodnym z aktualnymi silnikami RT (kluczowanie dof'a - bajer :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem :) naprawde warto było przybyc :) mnóstwo darmowych gadżetów (przejściówki d phonów, notesy, kartki, katalogi, broszurki, płytki, koszulki) ponadto mnóstwo jedzonka :)

 

Można było sie wiele ciekawego dowiedziec o softach t.j

 

3ds max (specjalnych rewelacji nie ma, aczkolwiek czesanie włosków w viewporcie wygląda ciekawie, ponadto dla game-art'owiczów wydaje sie interesujący "silnik" renderujący w viewporcie);

 

maya (akurat wtedy byłem z koniem na pizzy :] [maya4ever :D];

 

motionbuilder 7.5 (tutaj był chyba najprzyjemniejszy pokaz :) wiele ciekawych rzeczy sie odbyło ale o tym pewnie bedzie w relacji naszych reporterów :),

 

+ kilka innych softów m.in combustion.

 

Naprawde było warto :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie najwieksze wrazenei zrobil pokaz combustion - gosc fajnie wyjasnil co i jak nalezy robic - taki tutek na zywo. Nie bylem niestety a pokazie MB bo musialem pojawic sie w pracy:( Impreza jako calosc zrobila na mnei bardzo pozytywne wrazenie i mam nadzieje ze podobne akcje beda organizowane znacznie czesciej w tym naszym kaczogrodzie;]

 

pozdro

S3b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi, no my konczylismy po 23. SZKODA, ze sie polowa zmyla tak wczesnie ;( , chyba odbilismy sobie z nawiazkach te nudy co na koncu byly. mialem nadzieje, ze LeRu mnie bardziej zjedzie i wogule... bo tak na prawde tyle co byliscie to nic nie pogadalismy, nie poznalismy sie ;(.... NEXT TIME. z mojej strony jeszcze dzieki dla ludzi co lacznie byli po 20 godzin w pociagach i autkach ( slask, pomorze), ze im sie chcialo! spacccccccc

text wieczoru:

autodeskvq7.jpg "ej z tego da sie zrobic myszke na maca" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :]

 

Warto było tłuc się pół polski :) Było ciekawie, fajnie było Was poznać, pogadać trochę, szkoda że nie mieliśmy czasu dłużej posiedziec w Warszawie.

 

Więcej fotek i nieco więcej napisze jutro, teraz po 36 godzinach na nogach pora iść spać:)

 

grupa.jpg

 

Odrazu mała prośba, niech każdy się jakoś zlokazliuje na zdjęciu, bo szczerze się przyznam że nie wszystkich kojarzę, naprawdę sporo ludzi się zebrało, nie spodziewałem się że aż tyle nas tam będzie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowa impreza.

 

Dużo ludzi, fajnego softu itd. Na mnie największe wrażenie zrobiło mokey.

W maxie nie ma nowości cząsteczkowych więc nie jest taki ultra zadowolony ;)

Mayki nie widziałem, combustion też było ciekawskie, a MB zaciągam już triala ;)

 

W Tweetym obudził się prawdziwy paparazzi podczas losowania iPodów :] Sam jestem ciekaw co tam w kartach pamięci piszczy.

 

chveti -> był i iPoda nie wygrał ;) ale poczekajcie, za rok będzie mój :]

 

kurt_hectic -> pogadalibyśmy więcej ale rozumiesz, autobusy nie czekają ;) i tak jakbym był minutę później to bym już w Wawie został na noc ;)

 

 

Kevin Booth miał genialny akcent!

 

No i w końcu poznałem osobiście kilka osobistości tego forum co było dla mnie nie lada zaszczytem :)

 

pozdrawiam wszystkich obecnych i do następnego

 

 

A tu podpisałem zdjęcie. Panów których nie podpisałem proszę o wybaczenie, najzwyczajniej w świecie albo nie pamiętam albo nie poznałem.

 

grupa_podpisana.jpg

 

(btw. "rewelacyjnie" wyszedłem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :D

 

dzięki wielkie za imprezę i czas spędzony razem, pozdrawiam wszystkich co skoczyli z nami na piwko no i resztę też, spoko było was zobaczyć "na żywo" :)

 

Max 9 niczym specjalnym mnie nie zaskoczył, ogólnie w tym roku jestem raczej sceptycznie nastawiony do nowej wersji - poza obsługą 64 bitów nic wybitengo się nie ukazało. Ale ogólnie pokaz spoko, dzięki wielkie dla organizatorów, ci którzy nie byli niech żałują :)

 

pozdrawiam lekko zawiany po wieczornym piwie ziomuś :)

 

edit -> buehehe - teraz jak zobaczyłem podpisaną przez Leru fotę to widzę że 1/3 osób myliłem z kimś innym :) np - byłem przekonany żę piksar to kannu, a kannu to piksar :] tak to jest jak się ludzi tylko z awatarami kojarzy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności