Skocz do zawartości

Was jest Die nazwen of This Song?


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 870
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Reanimator - Enjoy, tak zgadza się, to jest cały utwór ale początek jest zaporzyczony, chodzi i pierwsze kilka sekund, a co do jakości muzy, no cóż, znam dobrze jego twórczość, ten głos ma tak brzmieć właśnie, zresztą tu masz linka, jest tego więcej, polecam bo facet tworzy bardzo specyficzną muzykę ;)

 

http://www.cabaret.net.pl/webpagefolder/audiovideo.htm

 

Mrkrzysiek - no właśnie ja gościa troszkę znam, ale nie chce się przyznać ;)

 

Cruzh3r - dzięki! zaraz sprawdzę, bo cholera mi się nie udało samemu dojść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis - co to jest 01 to Ernesto vs Bastian - Laser Brain

co to jest 02 The Face Vs Mark Brown & Adam Shaw - Needin U

 

obie wersje mogą być jakimiś przeróbkami:)

 

 

Kamil.ochel może to? Steve Angello - Isabel

Edytowane przez mrkrzysiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pauluska24

Może mi ktoś pomóc??? Szukam piosenki, którą śpiewał Michael Jackson po powodzi w latach 90. Taka spokojna, smutna... na końcu refrenu było: ''for you and for me'' Bardzo będę wdzięczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xdiablox
przed chwilą w esce leciała taka piosenka w której jest moment jak tłum śpiewa alaj lalaj i w refrenie też to słychać. Zna to ktoś?:)

 

 

ta piosenka to Polarkreis 18 - Allein Allein x D POZDR .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc. Mianowicie szukam pewnej piosenki. Jest ona śpiewana przez kobietę, w refrenie słychać charakterystyczne "u u u" śpiewane jakby przez chórek. Piosenka ma szybki rytm. Wiem, że to mało, ale jeśli ktoś wie co to za piosenka niech pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, otóż mam taki problem... szukam tytułu piosenki, która leciała w filmie The last house on the left( ostatni dom po lewej) Piosenka ta leciała w momęcie gdy matka z córką jechała samochodem i w pewnym momęcie podgłosiła radio... słowa brzmiały mniej więcej tak mmmm a lovely day i had been around the world and back again... Później ta asma piosenka była puszczona jak już im ukradli samochód... Z góry dziękuję wink.gif Naprawde przeszukałez cały internet wink.gif Byłbym wdzięczny za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawomiras

Hej mam problem. Dawno temu jakkies 1,5 roku słuchałem fajnego kawałku. To jest HIP HOP znam tekst ale nie znam nazwy utworu a jest fajny. Tekst to :

Im wieksza władza tym wieksza korupcja

Miała nagradzac a stworzyła kupca

Myślisz że w garsci

przytrzymasz ich

pieknie ale wiedz ze ktos ma cie w wiekszej

bo to błedne kolo

niebezpieczne jak pelne molo

zawsze sie znajdzie nad molosem molos

nad kolosem kolos

bo zawsze do zbicia jest wiekszy kokos

wie o tym władek i wie o tym kronos....

BYC MOZE WYKONAWCY to PAN WŁADEK + GRES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu lub wykonawcę piosenki z końca lat 70-tych. Prawdopodobnie jest to włoska piosenka. Zaczynała się podwójnym dzwonkiem starego telefonu stacjonarnego (zaznaczam, że nie chodzi o "Pronto Roma"). Potem jest wstęp w wykonaniu małego chórku - coś w rodzaju murmurando. Utwór ten śpiewa facet i pierwsze słowa brzmią coś w rodzaju: Io ti prego cuore mio.... (napisałem mniej więcej i to fonetycznie). Myślę, że to lata 1977 -1979.

W tych latach wykonywałem tę piosenkę razem z zespołem, ale była ona ściągnięta z jakiegoś nocnego programu i nie podano ani tytułu, ani wykonawcy.

Proszę o podanie czegoś, co pozwoliłoby mi dotrzeć do tej piosenki.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności