Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to bedzie kilka bardzo roznych ujec i przelot kamera wiec w ps nie bardzo mam ochote sie bawic. Natomiast pojade to mentalem wiec moge dos skutecznie limitowac to odlegloscia choc wowczas dalszy plan sie robi kiszkowaty

A sam shaderek jak, bo to tylko procedurki sobie wymyslilem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej powierzchni trawa tworzona scatterem nawet upchana w proxy będzie Ci mordować kompa. Jak chudy wspomniał, postprodukcja to chyba najlepsze rozwiązanie.

 

Pozdr

 

Edit: Jak animka to faktycznie z PS może być problem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej powierzchni trawa tworzona scatterem nawet upchana w proxy będzie Ci mordować kompa. Jak chudy wspomniał, postprodukcja to chyba najlepsze rozwiązanie.

 

Pozdr

 

Edit: Jak animka to faktycznie z PS może być problem;)

 

Przy jego sprzęcie to z tym mordowaniem nie do końca jestem pewien.

HARD:64bit's|16x2,4GHz|32GB DDR2 Dual ECC|SAS Raid5 640GB Cache192MB|SLI 2x gFORCE 8800gt|Powered by 1240W

 

EDIT:/ A no i jeszcze mental...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Ja osobiście użyłbym disp'a, owszem przy większych ilościach zabija kompa ale monstrum Damus'a da rade ;) a jeśli nie to zawsze można go użyć do momentu gdzie tracimy ostrość (szczegółowość) trawy a dalej zwykłą "płaską mapę trawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo z ERCO możesz sobie zamówić katalog za friko;) Prawie 800 stron A4. Wczoraj rano dostałem (wtorek), a zamówiłem w... niedzielę;> A przez Pocztę Polską słali z wawy. Szok!

Co do sprzętu Damusa, to już nie mam więcej pytań, a i nie wiem czym Ty się Damus w takim układzie przejmujesz;p Ten kombajn, to Ci chyba wszystko pociągnie;D

 

hcpiter - c'est formidable! Piękna sprawa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturprx2panele raczej zwykle:P heh

FAlcom fotel fajny ale prosty chyba na szybko nie:D

pressenter Quad Core [email protected]| RAM DDR3 8GB Patriot | WD Caviar 0.5TB | Sli 2x8800GT chcialbym miec takiego kompa ehhh mnie nie stac na taka maszyne, trza mieszkanie, rachunki, oplacic, jedzenie wiecie ludzie zreszta. czlowiek haruje dzien i noc by miec za co zjesc ehhh... PRESS mamusia i tatus widze ze daja duzo, to nie chrom raczej to co wskazales to raczej brushed aluminium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRESS mamusia i tatus widze ze daja duzo

 

Lol, już dawno nie dają, nie te czasy, ja już po studiach i "na swoim", jestem dobry w tym co robię, i mogę sobie sam takiego kompa sprawić, jak i jedzenie, mieszkanie i całą resztę tego shitu, co to go życiem nazywamy. "Mamusia i tatuś" mają mój balast finansowy z głowy od czterech lat, więc proszę takie osądy zostawić następnym razem dla siebie.

 

A może być i brushed alu, tak czy inaczej mi się nie podoba, wygląda jakby para wodna na nim osiadła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie chciałem być wredny, po prostu takie było moje odczucie (sam lubię i szanuję konstruktywną krytykę, traktując oczywiście swoje słowo jako "konstruktywne"). A może pokaż zddjęcie, na podstawie którego robiłeś? Poza tym zauważ, że pochwaliłem podłogę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grigoriob - to może czas podnieść ceny?

 

taaaa prędzej czy później każdy do tego dojrzewa :P sam ostatnio tak zrobiłem iiii życie stało sie przyjemniejsze...mam zdecydowanie mniej zleceń, a kasa w sumie niewiele mniejsza ;] najśmieszniejsze jest to, że wykrzaczyli się najbardziej marudni zleceniodawcy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Pionix super robota, bardzo mi się podoba :)

 

Btw.

1.Chodzi o noże ? :P

2.Szafki bez uchwytów ? :P

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0m3k - nie to, bo tam są światła w ścianie nad podłogą.

Skoro jeszcze tego nie znaleźliście to nie jest widocznie tak źle chociaż mnie to kłuje w oczy okrutnie :)

 

Jeszcze taka wersja dla Touch'a - lifting na jego curvie ;)

 

a9d0ae3aee512f15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Może ściana która wychodzi przy przejściu do innego pomieszczenia na drugim planie ? :D

 

pzdr.

 

P.S. No i koniec konkursu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności