Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

Milo że się podoba:)

hcpiter drzewka będą do wizualizacji centrum sportu i rekreacji w górach.

tweety nawet ciut więcej na takiej maszynie :] ale to nic bo rekompensuję sobie to świadomością,ze te 60 milionów w pamięci nie zajęło nawet 100 mega,a i przy pięciu tysiącach drzewek czas niewiele większy co zdaje się nie być źle przy nie stosowaniu proxy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli dużo kręcisz "levelsami" to przyda się jakiś format o głębi większej niż 8 bitów - może być HDR, tiff, albo 48 bitowy png. Jeśli używasz tylko opcji typu auto-color, sharpen, etc. to 24 bitowy png wystarczy. Do druku najczęściej w tiff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR: Sam zrobiłbym coś dużo ładniejszego, ale na nieszczęście tutaj akurat tylko wizkę robię, projekt nie mój.

 

Tak, wiem, zapomniałem detail ench... :/

tyldziencopynf2.jpg

 

korytarz1copygl7.jpg

 

Wizki dotyczą jednego projektu. Będzie to adaptacja starych koszar na osiedle mieszkaniowe. Wykonuję renowację dwóch budynków (projekt + wiz; fasady oraz wnętrza). Co do wizek będę robił zewnętrza obu budynków, korytarza oraz mieszkania. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo.

 

Na kamerę nałożony lekko niebieski filtr. Kafle to zwykłe tiles z odpowiednim oddbiciem i glossem, tak samo ta farba zmywalna poniżej listwy. Powyżej ściana to fallof fresnelowy.

 

Edit:/ Ah, wartoby może dodać, że vrayssky wrzucony do colorcorrect.

 

zrzutao6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ładny mleczyk :) A.... takie coś istnieje na prawdę? o_O :D

 

na swiecie sa takie zeczy, ktore sie fizjologom nie snilo, wiec lampa z kolkami to nic nadzwyczjnego do wykonania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności