Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

[RĘKAWICĄ F TWARZ MODE ON]

fargate - nie pokazuj takiej kupy na forum. Albo kup lepszy monitor i dopiero rób postpro. Te stoliki wyglądają jakbyś je wyciął z obrazka w PSie i zastąpił białym kolorem. Wszystko się zlewa, rozmazuje. Myślałem, że stać cię na więcej ;)

[RĘKAWICĄ F TWARZ MODE OFF]

 

cfaniak - Czyściutko, miło to wygląda. Tylko shaderki samochodów takie mało lakierowe i ludzie mają delikatnie za duża saturacje. No i poprawiony vertical shift / camera correction by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lisie dał bym inne mapowanie (przynajmniej przesunął Gizmo nieco w górę / dół ) na tych zielonych deseczkach w przepierzeniach, bo rzuca się w oczy że to ta sama deska (chyba że to jakis syntetyczny wynalazek ma być a faktura tylko drewna)

 

no i chrom na krzesłach coś nie bardzo - przynajmniej na tych po prawej stronie - czarne miejscami wyszły. - poza tym kosmos na resorach - podoba mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Arti_: A dla mnie to powinieneś odpuścić i stworzyć coś co ma sens, niż coś co tego sensu szuka bo nikt nie wie czym jest :/

 

JunioR: Technicznie bez zarzutu. Tylko mam wrażenie że pusto. A tak to jednak duży plusik, w sumie jak zawsze i do znudzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się ten pomysł JunioR'a podoba. Nawet bardzo. Łatwe w utrzymaniu, imo estetyczne, nie narzuca się, a jednak inne niż cała reszta pomysłów na to pomieszczenie na tym forum. Bardzo fajne. :)

Tylko lustro powinno być wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test - nieco podrasowany - nie ma tla i niebo to sky z renderera- ciekawi mnie czy na waszych monitorach jest zbyt ciemne czy moze wyblakle :)

 

edit : wrzucilem jeszcze testowy render bez zadnych zmian

Edytowane przez eco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

Tzn ogólnie fajnie, tylko lampy mi nie pasują, ale to moja osobista opinia.

 

dzieki! a jakie lampy bys zaproponowal do tej lazienki? :)

 

prosektorium;)

 

bardziej kostnica :]

 

JunioR: Technicznie bez zarzutu. Tylko mam wrażenie że pusto. A tak to jednak duży plusik, w sumie jak zawsze i do znudzenia :P

 

dzieki! zalozenie projektu bylo "surowe"(kibel, wanna i umywalka) wnetrze. Jednak biela chcialbym podtrzymac jakis przyjemny odcien zas ciemnymi kaflami skontrastowac je. :)

 

 

No Junior za ostatni render Cie pojade bos spoczał na laurach:P Nie podoba mi się...rżnie typowymi Kowalskimi a wiem ze umiesz lepiej. Mowa o projekjcie.Czekam na apdejta:)

 

dzieki! co do tych Kowalskich to rozumie w pewnym stopniu a w pewnym nie, domyslam sie ze rozchodzi sie o monotonnie powtarzajace sie wyposarzenie...? zlewy globo, wanny boffi itp? czy moze materialy? ogolnie dzieki bo za takie komentarze- sporo jest jeszcze do zrobienia :)

 

A mnie tam się ten pomysł JunioR'a podoba. Nawet bardzo. Łatwe w utrzymaniu, imo estetyczne, nie narzuca się, a jednak inne niż cała reszta pomysłów na to pomieszczenie na tym forum. Bardzo fajne. :)

Tylko lustro powinno być wyższe.

 

dzieki! milo, ze sie podoba, lusto podniose, tzn bedzie znacznie szersze :)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Arti_: A dla mnie to powinieneś odpuścić i stworzyć coś co ma sens, niż coś co tego sensu szuka bo nikt nie wie czym jest :/

 

Czy nie to jest piękne w sztuce, że możemy pokazać coś chaotycznego, ale zarazem pięknego i składnego? Ile obrazów wyglądało jak bazgroły 6-ściolatka, a dziś są to wielkie wielkie dzieła sztuki, o które biją się koneserzy?

 

Wspaniałym przykładem poukładanego chaosu są prace ~ttaaddeekk'a, mam nadzieję, że to Cię nie uraża ttaaddeekk'u ;]

 

PS Najlepsze jest to, że w tej mojej chaotycznej pracce nie ma ani śladu.. raytraceingu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti, mam nadzieje ze cie nie uraze, ale do prac Taaadka troszke ci brakuje. Na twoim renderze jest kilka przepalonych splajnow i dziwnych kulek, a, no i noise w tle.

A co do sztuki to jestem staroswiecki, uwazam ze cos w niej powinno byc wiecej niz bazgrol 6 latka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi głównie chodzi o to byś wymyślił w głowie (coś co ma puentę, jakieś przesłanie) i to przedstawił w jakiś plastyczny sposób. Jak dla mnie to zrobiłeś tak, siadłeś i zacząłeś dłubać, coś ci wyszło (sam wspominałeś że nie wiesz co to jest). Trochę daleko od sztuki która notabene nie istnieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

 

 

dzieki! a jakie lampy bys zaproponowal do tej lazienki? :)

 

 

 

 

http://www.aquaform.pl/pliki/AQUAFORM_2007.pdf strona 7,8 lub 9? (katalogowo 5,6 i 7) Oczywiście to tylko taki mój propos, ale proszę troszkę z przymrużeniem traktować, bo ja to w ogóle jeśli wysokość pomieszczenia by pozwalała, to obnizyłbym troszkę sufit zostawiając przestrzenie między częścią obniżoną, a ścianami, i wsadził nad nim świetlówki dookoła, a w sam sufit wkomponował halogeny takie wpuszczane. xD Co jeszcze natomiast teraz zaczęło mnie gryźć w tym pomieszczeniu to brak jakiegoś źródła ciepłego światła, może jakiegoś oświetlenia koło lustra. Osoba chcąca się zrelaksować w wannie ma cztery halogeny, które raczej dają zimne światło, świecące jej w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w projekcie 23kamery... jak puscic render na noc ze wszustkich po kolei z zapisem ujec po klatce z kazdej ?

 

Prosciej jak sie da to ustawic batch render, ustawic dokladnie kamere i sciezki zapisu, skonczy renderenowac jedna kamere to zapisze i zacznie nastepna az do konca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Brzydkie :D

Sprawa kolorystyki. Nie wiem co miałeś zadane tak więc się nie wypowiem.

Ale ładnie się światło rozchodzi.

Czy ten okap lewituje? :D czy poprostu to obieg zamknięty :D

Mnie osobiście denerwują banalna baza modeli.

 

edit_ Listwa przypodłogowa(czy jakoś tak) przebija framugę

Edytowane przez Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świecone hdri, vraylightami i directem

to co powyżej już jest liczone na QMC :)

 

a co do "nieświerszczowego stylu" - klientów się nie wybiera :) W tym przypadku dostałem wytyczne praktycznie odnośnie każdego elementu. Od listwy podłogowej przez lampke do fotela :) Podobnie sprawa się miała z kolorystyka.

Nie wiem jeszcze tylko jaki będzie finalny kadr.

 

To już prawie final, zmieni się jeszcze kilka elementów, m.in balustrady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności