Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Touch - He he to znam, chyba mocniejsze światła ustawiasz, mniej subtelniej niż na tutku, bardziej "hard" to jest. Jak by się zastanowić to AA masz dosyć niskie (1,2) --> ale fakt szybko się liczy wiec rozumiem :P

To samo studio po moich tweak'ach + ps

studio222hx5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fargate, faktycznie, światła nie szczędziłem, a ustawienia AA przy takiej rozdziałce spokojnie wystarczą;)

W aucie trochę giną detale teraz;) U mnie na monitorze prawa część maski zlewa się z szybą. Fajny model tego cadillaca;)

 

arturprx2 - świetne! Ostatnio też się przymierzałem do wiatraczków, tylko nie natknąłem się na żadne ciekawe refki;) Super to wyszło, trochę mi się tylko nie podoba obudowa małego wiatraczka, urozmaiciłbym ją trochę, żeby ciekawszy refleks był;)

 

Takie zagięcia to najlepiej paint deform się robi. Szybko i przyjemnie. :)

 

A od której to wersji max'a jest?:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fargate - faktycznie zlewa sie maska z szybą, a poza tym to musi być ostro wypimpowana wersja, bo deska rozdzielcza zajmuje połowę powierzchni szyby gwarantując widok jak z czołgu :) Ale światła, opony i alusy wyglądają świetnie, ten półmatowy lakier też.

 

arturprx2 - heh wyglądają prawie jak z kreskówki jakiegoś Pixara, tylko im oczek brakuje i mamy Pana Wiatraka z synkiem (z jakim podziwem patrzy ja ojca!) :)

 

Touch - "New to 3ds max 7 is Paint Deformation, available from the Paint Deformation rollout under Editable Poly."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem wcześniej już, model nie mój :P Moje są materiały i sam redering. Z tą szybą spróbuje coś zakombinować (u mnie wydaje się ok ale mam max jasność na monitorze) mam nadzieje że dam rade zrobić to w ps.

 

arturprx2 - Zrób wersje z białego plastiku? Modelik bardzo spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie popełnić ot takiego dofka i ja mam pytanko: dlaczego on wygląda tak ciulowato ziarniście? Można coś z tym zrobić, jakoś poprawić jakość? Dodam, że to moje pierwsze próby z dofem więc zapewne pominąłem wszystkie najważniejsze ustawienia. ;)

 

4poprawkivrayphysicalcaay7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności