Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki, fajnie ze sie podoba, wiadereczko oczywiscie wipek, a odbicie lustrzane zeby zobaczyc czy czolg nie wyglada lepiej, imo - wyglada bardziej agresywnie wiec mozliwe ze zostane przy wersji 2.

 

update w moim topicu kiedy wstepnie skoncze nakladac wszystkie textury :)

 

pozdr,

-Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix: z bólem to mówię, ale to Twoja pierwsza wiz, która mi się tak średnio podoba, chociaż posądzam, że to wina dobranych materiałów (dość niefortunne, wcześniej wspominane, wybranie czterech różnych rozmiarów, a i rodzajów płytek, i kolorystyka taka sobie), ale za to podobają mi się lampki pod sufitem. Możesz powiedzieć co to za model i skąd to?

 

jacekdrze: podoba mi się, faktycznie może z tą "cytrynową" postpro troszkę nie teges, ale ogólne wrażenie bardzo fajne. A będzie coś dalej jeszcze, bo tak nagle się tam trawnik urywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie wiem jak z tymi kolorami, monitor u mnie zdu$%#ony wiec troche błądze.

Black Mamba materiał to tekstura w diffuse, reflect na ok 70 mały refract, no i translucent. liczone na irr +lc , czy długo? chyba koło godziny na quadzie, moze mniej.

Touch - bo ta wysunięta czesc jest oparta na łuku ale tekstura to jakos spłaszczyła :)

dzieki za komentarze :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duch robil zdjecie ? :D

 

te plytki nad dekorem powinienes przyciac zeby fuga byla rowno z tymi niebieskimi

 

Pewnie tak ale projekt taki dostałem i zleceniodawca się uparł że ma być tak jak na projekcie :)

 

pressenter, Touch: dzięki, a ciemno bo tam ni ma innego światła tylko słońce i to przez żaluzje :)

 

Tu dowód że ducha nie ma :)

 

53ecfbf3733f05a2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności